Şimdi Ara

BMW ARAÇ SORU YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1 ay önce almış olduğum 2014 316i kazasız bir araç aracı alırken şanzıman keçe terlemesi vardı usta sorun değil dedi bmw servisi de sorun değil normal dedi yalnız araçta aklıma takılan bir durum var az çok araştırdım en çok bu sese benzediği için o olduğunu düşünüyorum servis de turbodan dedi gerçi wategate rattle belli gaz tepklerinde turbonun ordaki wategate dedimiz bi parçanın üstündeki bi parçanın sallanma sesi servisde danışmana duyurttum normal dedi bu çoğu bmw de var dedi ben de birşey diyemedim ses çok olmamasına rağmen bazen sinir bozuyor bu onarım oluyor mu çünkü servis bunun için turbo değişiyor dedi ve bazen 1. viteste 2.vitese geçerken tam gaz vermediğimde araç kendini ileri atıyor vites atmak için dsg aracım vardı onda öyle değildi bu normal mi sizce cidden bu wategate rattle muhabbetine taktım ve şanzıman keçe terleme normal mi ve aklıma takılan birşey daha araç expertiz de 165 bg güç üretti bunun sebebini hala bilmiyorum bu arada not : araç 40 bin de şimdiden sorularımın cevaplarını bilip cevaplayana teşekkürler !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.