Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.549
Cevap
111
Favori
726.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Toxicated

Evet hocam tabi ki zaten burda yazılanı da okudum 3 kez kontrol ettim. Sıcakta zaten önler sıcacık üflüyor arkalar 16 da çalıştırılan klima gibi bence anormal bi durum

Bende de aynı hocam arkada sıcak soğuk ayarı yok zaten.Arabanın giriş ses sistemi kalite hissini aşağı çekerken ikinci olarak da bu durum çok ucuz hissettiriyor
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Benim ses sistemi nbt+ tweeterlar ile gene bir tık zevk veriyor ama bu cidden saçma reno da bile sistem böyle değilken bmw birde 5 serisi gibi e sınıfı bir aracında olması inanılmaz ucuz hissettiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim ses sistemi nbt+ tweeterlar ile gene bir tık zevk veriyor ama bu cidden saçma reno da bile sistem böyle değilken bmw birde 5 serisi gibi e sınıfı bir aracında olması inanılmaz ucuz hissettiriyor

Hocam f30da olan sıcak soğuk ayarı f10da sadece açıp kapatmaya yarıyor. Arabanın bug ı olabilir

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Servise de soracağım bu durumu ama cidden saçma bi olay

• quote:

Servise de soracağım bu durumu ama cidden saçma bi olay

Yanıtlarını ben de merak ediyorum bizi de bilgiendirmeni rica ederim :-)

• Eco pro modunun 2.0 araçlarda benim için ve yaşadığım şehire göre en iyi mod olduğuna karar verdim. Yanlış anlaşılmasın gerekli yerde gaza da basıyorum arada eğleniyorum da genelde 80-90 a çıkıp duruncaya kadar gaza basmadıgım için yelken modu aktif oluyor az yaktıran da bu oluyor genelde şuanki yakıt tüketiminden memnunum aracın ortalama hız 32

• Arkadaşlar, 2012 Model F10'a Bluetooth kiti taktırılabilinir mi? Yaptıran var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

Arkadaşlar, 2012 Model F10'a Bluetooth kiti taktırılabilinir mi? Yaptıran var mı?

aux jack girişi mi var araçta. usb varsa, usb üzerinden alıcı verici yaptırılıyor herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Arkadaşlar, 2012 Model F10'a Bluetooth kiti taktırılabilinir mi? Yaptıran var mı?

aux jack girişi mi var araçta. usb varsa, usb üzerinden alıcı verici yaptırılıyor herhalde

Aux Jack var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Aux Jack var.

o zaman aux jact çıkışlı mp3 ya da telefonla takılcan.
  • Arkadaşlar hala bir kış lastiği alamadık,

Son olarak Pirelli sottozero 3 RFT ve Goodyear UltraGrip ice 2 arasında kaldık, kullanan yorum yapabilecek ya da ben şunu kullanıyorum memnunum diyebilecek olan var mı?

Bu arada Ukrayna kievdeyim ve an itibariyle deli gibi kar var, ona göre Yorum yapalım lütfen...

Ayrıca normal lastikler Pirelli cinturato7 ile 43.000km yapmış olduk, önümüzdeki yaz değiştirmek mi gerekir?

• Siz kievde kış lastiğine hala geçmediyseniz benim TR de normal lastiklerle takılmam anormal değilmiş (:

Ben araştırmalarımda Nokian ve Continental arasında gidip gelmiştim ama sonradan gerek yok bu masrafa diyip vazgeçmiştim. Araç 3,5 derece altında buzlanma kayma uyarısı veriyor, bence eğer yollarda kar varsa ve aracınızı kullanmak zorundaysanız en kısa sürede kış lastiğinizi alınız.

• Arkadaşlar, abimin aracını bir süre kullanayım dedim. Aracı 2012 Model. Bluetooth, navigasyon, USB yok. Böyle aracı olanlar nasıl bir çözüm buldular. Multimedya mı taktırdılar, orjinal bir çözüm bulabildiler mi?

• Arkadaşlar F10 M paket LCI aracımda bulunan Aluminyum Hexagon trimleri sıkıldığım için başka bir trim seti ile değiştirmek istiyorum. Ahşap olabilir veya piano black olabilir fark etmez. Bu şekilde kendiside bir yenilik yapmak isteyen veya aracını sonradan M pakete çevirip orjinal aluminyum hexagon trim isteyenler ile takas yapabiliriz. İlgilenenler bana ulaşabilir...
  • Bir de Borusan da jant kış lastiği kampanyası var. Görüştüğüm bayide f10 için sadece şu jant kalmış.

Beyaz renk araca bu jant yakışır mı sizce?

• Arkadaşlar yazın 5.20 d veya 5.25 düşünürken istediğim aracı bulayım derken zamlar üst üste binip 20-30 pahalanınca araçlar vaz geçmiştim,paramın bi kısmına başka yatırıp yaptım elimde 165 civarı kaldı 2015 5.20 i premium arayışına girdim,elektirikli bagaj olması tercihim ve beyaz ,varsa satan veya bildiğiniz araç ve tavsiyeleriniz sevinirim :)

• Selamlar;

Forumda yeniyim.

Bir süre sonra almayı planladığım F10 520i için forum ararken başlığa denk geldim, 173 sayfanın neredeyse tamamını okudum. Araçla ilgili direkt kullanıcılarından çok kıymetli bilgiler edindim. Katkı sağlayan herkese çok teşekkürler.

Şu sıralar forumun çok hareketli olmadığını biliyorum ancak yine de almayı planladığım 2013-2015 arası Comfort ya da Premium araçlar için aşağıdaki sorularıma yanıt verebilecek birileri çıkarsa ne mutlu bana;

- Dış ışık paket ve iç kapı trimlerindeki aydınlatmalar özel bir paket ile mi geliyor? Yoksa bu modellerin çoğunda var mıdır?
    - Comfort ya da Premium araçların çoğunun üzerinde 17" jant olduğunu görüyorum. Aracı aldıktan sonra yaz için 18" jant-lastik alma planım var. 18" jant kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirlerse sevinirim. Ankara'da yaşıyorum. Yollar ne çok iyi ne de çok kötü. 18" orijinal ölçüsü 245/45 lastikler jantlar problem yaratıyor mu?
    - Aracın arka havalandırma kanallarından sıcak hava gerçekten gelmiyor mu? Öyleyse çok şaşırtıcı.
    - Premium paketin Comfort'tan farkları sadece çok işlevli gösterge, soft close kapılar mı? Elektrikli bagajın da Premium paketle geldiğini biliyorum ancak sanıyorum belli bir zamandan sonra üretilen araçlar için geçerli.
    - Her sene mutlaka birkaç kez kayak merkezlerine giderim. Daha önceki önden çekişli araçlarımda, kar lastiği kullanımı ile herhangi bir problem yaşamadım. Çoğu zaman zincir bile takmadan Kartalkaya'ya, Ilgaz'a rahatlıkla tırmandım. Arkadan itişli 520i ve yeni set kar lastiği ile çıkmak istedğimde problem yaşar mıyım? Bu araç ile kar tecrübesi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirler mi?

Herkese sahip olduğu araçlarla keyifli, güvenli sürüşler dilerim.

• mbs1905 kullanıcısına yanıt
    mbs1905 jantlar fena durmuyor. Özellikle siyah jant seviyorsan gayet iyi.

Ancak BMW web sitesinden gördüğüm kadarı ile janlar 18". Kış performansı için 17" tercih etseniz daha iyi olacaktır. 17" janların taban eni 18"ten 2 cm daha dar, kaygan yüzeylerde yol tutuşu daha iyi olacaktır. Bir de yine BMW sitesinde gördüğüm kadarı ile lastik olarak Continental TS 830P kullanılıyor. Bu desenin üzerine TS 850P çıktı, bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

F10 paket katologu olan var mi nette bulamadim

Selamlar;

Zamanında BMW Türkiye web sitesinden indirdiğim katalog var. Mail adresi verirseniz yollayabilirim.
  • Merhabalar, İstanbul şartları için önerebileceğiniz kışlık lastik var mı?
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.