Şimdi Ara

BMW 4 serisi Coupe tanıtıldı... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
9.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bunun 4 kapılısı ne zaman çıkar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

bunun 4 kapılısı ne zaman çıkar?

Bunun 4 kapılısı zaten 3 serisi olarak söyleniyordu. 4 serisi artık 3 serisinin coupesi olarak duyruldu.
  • İşte Merakla Beklenen FİYATLAR...

420d baslangıc fıyatı 66.000 euro

428i baslangıc fıyatı 71.000 euro

420d M paket sunroof edition paket fıyatı 79.350 euro

Arkadaşlar bu arada euro nun 2.55 olduğunu belirtmeliyim.
  • baz paket neleri kapsıyor acaba ?

xenon
    deri, ısıtmalı,elektrikli koltuk
    gg kamerası
    elektrokrom iç-dış ayna
    park mesafe ön/arka gibi temel özellikler var ise iyi satış yapabilir.
  • sepulturgay kullanıcısına yanıt
    Neleri içerdiğini bilmiyorum ama bi zahmet bu dedikleriniz standart olsun. çünkü 90-100 bin tl lik araçlarda bu dedikleriniz var.

• z4 28i m paket teklifi aldım turuncu. Aracın fiyatı 250.000 tl. 2 kişilik oluşu biraz düşündürüyor beni.. 4 serisinin cabriosu ne zaman gelir tahmini? 425d cabrio gelir mi ? Fiyat 250.000 tl'yi geçer mi..? z4'ün düşündüren yanı güzel tasarımı ve cabrio ve 0-100:5.7 keyfi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnspnky -- 29 Temmuz 2013; 2:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

z4 28i m paket teklifi aldım turuncu. Aracın fiyatı 250.000 tl. 2 kişilik oluşu biraz düşündürüyor beni.. 4 serisinin cabriosu ne zaman gelir tahmini? 425d cabrio gelir mi ? Fiyat 250.000 tl'yi geçer mi..? z4'ün düşündüren yanı güzel tasarımı ve cabrio ve 0-100:5.7 keyfi..

M paket ve bir kac opsiyon ile 428i 250bini bulacaktir ki cabrio olursa bu fiyat daha da artacaktir. Bence iki kisilik olmasi cok sorun degilse z4 alin. Roadster keyfi baska

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk23

quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

z4 28i m paket teklifi aldım turuncu. Aracın fiyatı 250.000 tl. 2 kişilik oluşu biraz düşündürüyor beni.. 4 serisinin cabriosu ne zaman gelir tahmini? 425d cabrio gelir mi ? Fiyat 250.000 tl'yi geçer mi..? z4'ün düşündüren yanı güzel tasarımı ve cabrio ve 0-100:5.7 keyfi..

M paket ve bir kac opsiyon ile 428i 250bini bulacaktir ki cabrio olursa bu fiyat daha da artacaktir. Bence iki kisilik olmasi cok sorun degilse z4 alin. Roadster keyfi baska

Cabrio 425d'i Z4 28i ile aynı fiyata alabiliyorsam uzun uzun düşünmeliyim. Şuanda hali hazırda Audi TT kullanıyorum, çok çok dar olsada arka koltuğa sahip ve acil durumlarda kullanabiliyorum. Z4 tabi böyle bir imkan yok. Ayrıca Z4'ün en iyi motoru 35is şuanda ancak ne yazık ki Borusan artık getirmiyor.

• Bildigim kadariyla 425d gelmeyecek gelse bile cabriosu donanimla 300 binleri zorlayacaktir. 35 motor sesi filan 6 silidirden oturu cok guzel ama okudugum yorumlarda motorun agir oldugu icin arabanin dengesini cok bozdugunu ve yol tutusu cok kotu etkilediginden bahsediliyor. Ben yerinizde olsam z4 alirim 28 motorlu. Ya da ikinci el z4 alip cabrio 4 cikip fiyatlarini gorene kadar kullanirsiniz duruma gore satip 4 e gecersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkçası ben 250.000 tl vercek olsam yeni E cabriolara bakardım.
    hem daha yeni bir kasa, hem daha konforlu,prestijli bunun yanında satarken de daha az zarar edersiniz.

BMW 4 serisi Coupe tanıtıldı...
     BMW 4 serisi Coupe tanıtıldı...

• sepulturgay kullanıcısına yanıt
    Size aynen katılıyorum.. AMG Paket E Cabrio varken gerisi tırıvırı..

• Araç güzel de tene kötü Hard top koysalar çok daha iyi olurdu.

• İç mekanıda oldukca güzel olmuş.

Kaynak: http://www.putur.com/2014-bmw-4-inceleme/

• Yakup243 Y kullanıcısına yanıt
    ilk parti ağustos eylül (boş olanlar) m paketleri de eylül gibi gelecekti.
    arkadaşım teklif almıştı ve ön ödeme yapmıştı.
    şimdi alınan bilgiye göre geliş iyice gecikmiş m paketlerin gelişi en erken ocak.
  • bir bmw hayranı olarak e46 dan sonraki 3 serisi bmw lerin içinden gıcık kapan almaya niyetlendikçe o koltuğa oturur oturmaz yapana onaylayana küfürler ederek tekrar inen benden başka biri yokmu ya e90 resmen 90 lı yıllardan kalma passat gibiydi içi koltuklra iğrenç dizayn iğrenç f30 u gördüm aşık oldum resmen japon arabaları gibi oldu buda orta konsol yukarda alt taraf içeri doğru bi boşluk var heleki m3 efsanesini öldürdükten sonra niye hala bu adamlar orda duruyo m3 oldu m4 isimdeki gıcıklığa bak senin araba ne m4 böyle bi rezillik saçmalık olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: felakettin

bir bmw hayranı olarak e46 dan sonraki 3 serisi bmw lerin içinden gıcık kapan almaya niyetlendikçe o koltuğa oturur oturmaz yapana onaylayana küfürler ederek tekrar inen benden başka biri yokmu ya e90 resmen 90 lı yıllardan kalma passat gibiydi içi koltuklra iğrenç dizayn iğrenç f30 u gördüm aşık oldum resmen japon arabaları gibi oldu buda orta konsol yukarda alt taraf içeri doğru bi boşluk var heleki m3 efsanesini öldürdükten sonra niye hala bu adamlar orda duruyo m3 oldu m4 isimdeki gıcıklığa bak senin araba ne m4 böyle bi rezillik saçmalık olamaz

E46 konusunda çok haklısınız benimde en sevdiğim bmw 3 serisi E46 kodlu olanlar. özellikle m paket olanlar çok hoşuma gidiyor. m3 efsanesinin bitmesi ise dediğiniz gibi hoş olmadı ama değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.