Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.674
Cevap
307
Favori
1.674.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlarla bu kriz ortamında ölü doğar çok net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Bmw 3.20i
    First Edition Sport Line Son indirimli 315.500 TL.
    First Edition Luxury Line Son indirimli 341.000TL.
    First Edition M Sport Son indirimli 347.500TL.

%5 indirimli fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: emreq

Yeni Bmw 3.20i
    First Edition Sport Line Son indirimli 315.500 TL.
    First Edition Luxury Line Son indirimli 341.000TL.
    First Edition M Sport Son indirimli 347.500TL.

%5 indirimli fiyatlar
    Banada bilgi geldi 0 faiz olmazsa zor

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Banada bilgi geldi 0 faiz olmazsa zor

Alıntıları Göster
    Yeni çıkmış bir araçta 0 faiz yapmazlar. Esasen sıfır faiz diye bişey de yoktur. İndirimi azaltıp sıfır faiz gibi gösterirler, kendini kandırmış olursun. Paranın maliyeti var sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreq

Yeni çıkmış bir araçta 0 faiz yapmazlar. Esasen sıfır faiz diye bişey de yoktur. İndirimi azaltıp sıfır faiz gibi gösterirler, kendini kandırmış olursun. Paranın maliyeti var sonuçta.

Alıntıları Göster
    Bakalim nasil bir talep olacak

• Eskiden e90 konusu hele ki f30 konusunun 2012 yılına baktığımızda ne kadar çok kişiymişiz. Şu an 7 sene sonunda 3 serisi geliyor , konuda 3-4 kişi yazıyoruz. Benzer durum g30 konusunda da yaşanıyor maalesef. Talebin ilginin ne kadar azaldığını buradan bile görmek mümkün

• Araç müthiş ancak fiyatlar korkunç seviyelerde. Bence bir müddet bekleyip düşük kmli ikinci elini almak daha mantıklı gibi çünkü bunun sıfırını alacak adam satarken baya bi zarar edecektir. Alıcısı da çok çıkmaz bu rakamlarda çoğu kişi ikinci el 5 serisine yöneliyor.
  • mantıklı bir fiyat olsaydın alacaktım
    bu fiyata 320d xd olmalı bu nedir ya saçmalık
    sadece harman kardon ......+ +++++++ aktif park ++++++ her şey olursa belki düşünülür
    diğer türlü doların düşmesini bekleriz merkez bankası başkanı da görevden alındı bu da zorya bakalım ne olacak halimiz.
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Zamaninda 2012de full 3 28 sportline 146 bin tlye almistim.daha boslari 130lar civariydi.hey gidi gunler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Araç müthiş ancak fiyatlar korkunç seviyelerde. Bence bir müddet bekleyip düşük kmli ikinci elini almak daha mantıklı gibi çünkü bunun sıfırını alacak adam satarken baya bi zarar edecektir. Alıcısı da çok çıkmaz bu rakamlarda çoğu kişi ikinci el 5 serisine yöneliyor.
    İkinci el next100 donanımlı 5 ve özellikle command ekranlı e180 ler açık ara farklı araçlar. Bu rakamlara harman, burmester opsiyonlu olanları dahi alınır rahatça.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Eskiden e90 konusu hele ki f30 konusunun 2012 yılına baktığımızda ne kadar çok kişiymişiz. Şu an 7 sene sonunda 3 serisi geliyor , konuda 3-4 kişi yazıyoruz. Benzer durum g30 konusunda da yaşanıyor maalesef. Talebin ilginin ne kadar azaldığını buradan bile görmek mümkün
    Hey gidi E90 navigasyon ekranlı zamanlar hey:))))
    Barış üstad, duruyormu yoksa hala senin E90, keşke dursa 2.000 dizel araç koleksiyonerlerde olacak bu gidişle. G20 de alamadım el salladım arkasından kur şokuyla:)))
    Artık bmw 3 den başlar, merc C den başlar diyeceğiz.
    2.el alacaksın artık bu segmentlerde. 350 k verip de normal bir araca binmek çok acı bir olay.

• quote:

Orijinalden alıntı: KUTTA44

Hey gidi E90 navigasyon ekranlı zamanlar hey:))))
    Barış üstad, duruyormu yoksa hala senin E90, keşke dursa 2.000 dizel araç koleksiyonerlerde olacak bu gidişle. G20 de alamadım el salladım arkasından kur şokuyla:)))
    Artık bmw 3 den başlar, merc C den başlar diyeceğiz.
    2.el alacaksın artık bu segmentlerde. 350 k verip de normal bir araca binmek çok acı bir olay.

Alıntıları Göster
    Ne günlerdi kutta hocam. Hayat çok hızlı akıyor artık maalesef. Ben 90k kullanıp satmıştım 2015 sonu. Daha performanslı modeller denedim ama şimdi tekrar premium bir araç alma arefesine geldim ve orada da kaldım aynı senin gibi. Elim gitmiyor bu fiyatlarla sıfırına, ikinci ele de güvenemiyorum. Zaten bayram geçmeden hamle yapmayacağım, gidişi bir görelim önce. S400 , Kıbrıs, faiz indirimi konusu bir netleşsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Eskiden e90 konusu hele ki f30 konusunun 2012 yılına baktığımızda ne kadar çok kişiymişiz. Şu an 7 sene sonunda 3 serisi geliyor , konuda 3-4 kişi yazıyoruz. Benzer durum g30 konusunda da yaşanıyor maalesef. Talebin ilginin ne kadar azaldığını buradan bile görmek mümkün
    Alim gucu cok azaldi hocam cok
    Onun icin boyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Araç müthiş ancak fiyatlar korkunç seviyelerde. Bence bir müddet bekleyip düşük kmli ikinci elini almak daha mantıklı gibi çünkü bunun sıfırını alacak adam satarken baya bi zarar edecektir. Alıcısı da çok çıkmaz bu rakamlarda çoğu kişi ikinci el 5 serisine yöneliyor.
    Zarar olacagini sanmiyorum ben sahsen
    G30 alanlar zararmi etti ?

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Aynen umalım da enflasyon-faiz-kur bir dengeye otursun. F30 almamışsın yani ben aldın biliyordum, 2014 de E90 ı satıp 2015 Ağustos da F30 3.20ied makyajlı m paket aldım çokta istemeden O zamanlarda eleştirdiğimiz 1.600 cc motorun şu an en makul makine olmasıda garip:))) onu Ford Ranger 4*4 ile birlikte kullandık eşimle. Ranger ı doldurdum tabi BF AT lastikler sisler dodikler filan hobi aracı yaptım. 2016 Ocak 95 k ya almıştım sıfır 2018 mayısda 310k civarına M paket G30 5.20i alacaktım F30 u satıp ancak eşim gereksiz filan diyince beklemeye aldık sonrası malum 400k civarlarına çıktı bende ipini koyuverdim:))) 310 k verip 1.6 motorlu araç alınırmı yaaaa derken. 2 ay önce kurtlandım yine Ranger da artık ayağa düştü ilk zamanlarındaki tarzı zevki vermiyordu, bmw f30 da bir daha alınmaz diye satmadım. 175 k civarı piyasası bedava yani :))) Rangerı sattım 135 k fiyata ve 2016 merc E250 cgi coupe aldım 275 k ya. Harman- intelligent bi xenon- ısıtmalı soğutmalı bordo gerçek deri şişirmeli koltuk- 360 kamera- gece paketi metalik gri vs.. zevk veriyor hem coupe olması donanımları ve 2.000 211 hp tutumlu motoruyla filan. yazma sebebim yani tavsiye ederim Barış üstad. 2. El temiz bulursan coupe al hem tarz hem piyasası düşük bence, hemde Şu an kafam rahat G30-G20 vs aklımdan geçmiyor. G20 için tek yorumum 350 k ya olmaz olmamalı alınmamalı:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KUTTA44 -- 7 Temmuz 2019; 12:36:42 >

• Genel olarak araba fiyatları uçmuş durumda, o açıdan bakınca adamlar da haklı. Passat fiyatına mı versinler. Gel gör ki bu fiyata kaç kişi alabilir ki memlekette? Sene sonunda dolu paketi kampanya falan olur da 300 altına gelirse belki düşünülür. İkinci el fiyatı da çok düşmeyebilir, bu parayı verip alan adamın öyle pek ihtiyacı olmaz sanki niye zaten az bulunacak malını ucuza satsın ki.

• Sevgili bmw severler sizce sıfır f30 3.20 d msport mu yoksa 3.20 i g20 mi almalı.
    İkisi de aynı fiyat neredeyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m paket için 350 k gerçekten yüksek bir fiyat, aracı daha canlı olarak görmedim ama çok keyifli olacağını düşünüyorum, ama sonra birde 350k yı düşünüyorum
    2016 3.20ied 40.yıl en iyi ihtimalle 200 e satsam kredi işine girsek bile oluru yok, 300 ve altına inerse düşünülür ama şu anda gerçekten alınabilecek seviyede değil, düşündümde 3 tane sıfır araba aldım daha önce eskiden gerçekten ne kolaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amote

Sevgili bmw severler sizce sıfır f30 3.20 d msport mu yoksa 3.20 i g20 mi almalı.
    İkisi de aynı fiyat neredeyse
    G20

• quote:

Orijinalden alıntı: KUTTA44

Aynen umalım da enflasyon-faiz-kur bir dengeye otursun. F30 almamışsın yani ben aldın biliyordum, 2014 de E90 ı satıp 2015 Ağustos da F30 3.20ied makyajlı m paket aldım çokta istemeden O zamanlarda eleştirdiğimiz 1.600 cc motorun şu an en makul makine olmasıda garip:))) onu Ford Ranger 4*4 ile birlikte kullandık eşimle. Ranger ı doldurdum tabi BF AT lastikler sisler dodikler filan hobi aracı yaptım. 2016 Ocak 95 k ya almıştım sıfır 2018 mayısda 310k civarına M paket G30 5.20i alacaktım F30 u satıp ancak eşim gereksiz filan diyince beklemeye aldık sonrası malum 400k civarlarına çıktı bende ipini koyuverdim:))) 310 k verip 1.6 motorlu araç alınırmı yaaaa derken. 2 ay önce kurtlandım yine Ranger da artık ayağa düştü ilk zamanlarındaki tarzı zevki vermiyordu, bmw f30 da bir daha alınmaz diye satmadım. 175 k civarı piyasası bedava yani :))) Rangerı sattım 135 k fiyata ve 2016 merc E250 cgi coupe aldım 275 k ya. Harman- intelligent bi xenon- ısıtmalı soğutmalı bordo gerçek deri şişirmeli koltuk- 360 kamera- gece paketi metalik gri vs.. zevk veriyor hem coupe olması donanımları ve 2.000 211 hp tutumlu motoruyla filan. yazma sebebim yani tavsiye ederim Barış üstad. 2. El temiz bulursan coupe al hem tarz hem piyasası düşük bence, hemde Şu an kafam rahat G30-G20 vs aklımdan geçmiyor. G20 için tek yorumum 350 k ya olmaz olmamalı alınmamalı:)))
    E250 Coupe benim de radarımda olan bir araç ve çok yakışıklı alet , güle güle kazasız belasız kullan , epey dolu almışsın. Biz de hanımla araçları ayırınca ben daha pist odaklı hareket ettim. Hevesimi aldım o konuyu da kapattım. Bakalım yıl sonuna kadar bir şey alacağız hayırlısı ile.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.