Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (1040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kubica007 , kubica007
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
24.475
Cevap
362
Favori
1.881.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 2020/11 üretimli ve yarı hayalet ekranlı aracımda sürüş modları arasında geçiş yaptığımda, bu sürekli orta ekranı tamamen kaplayacak şekilde gözüküyor ve navigasyon görünümünü vs. geçici engelliyor. Daha önceden F30 aracımda bunu menülerden kapatabiliyordum. G20 için araştırdığımda, normalde Genel Ayarlar menüsü içerisindeki Uyarı Pencereleri seçeneklerinde Sürüş Deneyim Şalteri tikinin kaldırılarak bu gösterimin engellenebileceği söyleniyor. Ama bende sadece Hava Kalitesi seçeneği gözüküyor, Sürüş Deneyim Şalteri gözükmüyor. Bu seçenek, bende tam hayalet ekran olmadığı için mi yok, yoksa araca sonradan android auto yu yazılımla yüklettim o arada mı bu özellik kayboldu bilemiyorum. Konuyla ilgili deneyimini paylaşabilecek, ya da benzer aracında kontrol edebilecek bir arkadaş olursa çok sevinirim.
    BMW 3 serisi (G20)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aayeni A kullanıcısına yanıt
    Sorunuz ile alakalı değil ama android auto yu nerede ne zaman ve ne karadara yüklettiniz ? Bende de yok. Car play var AA yok çok saçma:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bende bugün aranıza katıldım. 2020 320i FE sportine modelini aldım.
    İlk soracağım soru CarPlay nasıl aktif edebilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • JN008 J kullanıcısına yanıt

Radyo yayınlarında gerçekten kötü, sebebini ben de anlayamadım. Diğer kaynaklar için memnunum. Ayarlar biraz da kişisel tat meselesi açıkcası. Bazı dönemler daha farklı tarzlarda dinlediğimde değiştiriyorum bu ayarları.

Daha çok EDM, hiphop vb dinliyorum bu ara. Kuvvetli bassları tercih ettim. Genel olarak HK'nın bass - tiz dengesizliği var bence, o sebeple tizleri biraz ana menüden boostladım. Fazla akıllı olduğum için fotoyu çekerken ayarı kabul ettiğimden hangisi kaç + belli de olmuyor tabi, son fotoyu tekrar paylaşacağım.

Hoşunuza gitmezse ne tarz dinlediğinizi söylerseniz ufak ayarlar yapıp tekrar paylaşabilirim.

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

• belverus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

Gizli özelliklerden Bowers & Wilkins ses profilleri açılırsa biraz daha kaliteli ses alınabiliyor. Bu arada balance ortada olunca ben solu daha fazla duyduğum için rahatsız oluyorum, dengeli olması için biraz sağda tutuyorum.

• Alfa156 kullanıcısına yanıt

Ben ses yoğunluğunu arkaya aldığımda beni rahatsız etmişti, ortada olması bana en iyi hissiyatı veriyor. Kişisel tercihler çok değiştiği için biraz deneme yanılma ile bulunabiliyor. Radyo dışında ses kalitesi bence çok iyi, ama radyo çamur :(

Teşekkür ederim,elinize sağlık..BMW 3 serisi (G20) 

Tabii ki kişisel tercih tamamen. Benim kulağım biraz fazla duyar bu arada, hassastır. O yüzden sol tarafta oturduğumuz için balance arkada değil ama orta sağda biraz iki taraftan eşit ses alabilmem için. Yoksa sol kulağımda kulaklık takılı gibi oluyor nedense 😃

Aslında sesi ortaya aldığınızda sürücü koltuğunda biri default olarak bulunduğu için yoğunluğa maruz kalmaması için bunu düşünerek ayarlıyor diye biliyorum. Problemin bir bölümü tek yolculuk yapıyorsanız, diğer koltuklarda kimse oturmadığında sound dampening elemanı olara yolcu bulunmayışı olabilir BMW 3 serisi (G20) 

Aslında kaç kişi binmişiz algılayıp ona göre tune etse süper olacakmış da çok da şeetmemek lazım :)

sarı sitede 43k’ya bower & wilkins set koymuşlar bu arada ambiyanslı. O nasıl ses veriyor acaba 🤔

Aracında olan varsa aydınlatsın bizi. HK daha iyi diye biliyordum ama dinlemeden belli olmaz bu işler :)

• BMW 3 serisi (G20)

Bugün HEADUNIT güncellemesi için bir geri çağırma mesajı aldım. Yaşadığım herhangi bir sıkıntı yok ancak son zamanlarda duyduğumuz takılma, donma gibi şikayetlerden dolayı olabilir. Randevu almadan önce servisi arayıp bir ön bilgi alacağım. Aracım i4 ve iDrive 8.5 ile gelen yeni modellerden. Geri çağırma sadece iDrive 8.5 olan araçları kapsıyor olabilir. Keşke connected drive ile alakalı olsa ama, hayaller hayatlar BMW 3 serisi (G20) 

• Abdullah Yurtoğlu A kullanıcısına yanıt

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Jantı değiştirmeyeceğim sanırım nazarlık olarak kalacak gibi duruyor. Dediğiniz gibi çizik demek biraz yanlış oldu malzeme kaybı var.. Bunu dediğiniz şekilde kaynatıp kim nasıl yapar bilemedim. İşinin ehli çok iyi bir yere yaptırmak lazım. Kaynak bilinçsizce yapılırsa sıcaklıktan jant yamulacaktır o yüzden şimdilik uğraşmak istemiyorum

• Euro dusuyor zam geliyor. Ben bu isi cidden anlamiyorum.

BMW 3 serisi (G20)

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Sıfır araç forumunda yine araç fiyatları düşecek bekleyin ikinci eller dibe vuracak diyenler çıktı ortaya. E diyoruz düşmez abicim burası Türkiye diye inandıramıyoruz 😃

bu zammi 2-3 gun oluo Berk bey yapali bmw turkiye

Euro bugün faiz kararı ile saat 14:00 den sonra düşmeye başladı.

Bu kadar hızlı fiyat değişimi Almanya da olmaz 😂

Birde zam geçen hafta yapıldı. Bir sonraki de seçimden sonra denildi. Sanırım yine %3…

• YENİ ARAÇLARDA CONNECTED DRIVE İÇİN TOPLAM 73k KADAR BİR FİYAT FARKI VAR,önceki araçlarda çalışacağını düşünmek sadece hayal gibi..Benim tanıdığım Borusan ücretiyle bile olsa bu işle uğraşmaz..

ek:Tescil masrafları 1 ayda 3k den fazla arttı bu da ayrı bir şey..Ne oldu da tesciller bu kadar yükseliyor zaten çok alıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 21 Mart 2024; 23:26:5 >
  • Ben geriden geliyorum.

• 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.