Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (648. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vaz geçtiniz siz hocam.
    gidin body kit yaptırın lütfen

@espada1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukprens54 -- 9 Kasım 2013; 8:47:17 >
  • JN008 J kullanıcısına yanıt
    ankara borusan esenboğa serviste takarız dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukprens54

dahil veya değil.
    vaz geçtiniz siz hocam.
    gidin body kit yaptırın lütfen

@espada1

Noktayi koymussunuz bana saygilar dilemek kalir
  • quote:

Orijinalden alıntı: espada1

quote:

Orijinalden alıntı: alwaysfc

quote:

quote:

yok.
    beni şeytan dürttü
    hem meraktan hem de sargı ses sorunundan dolayı açıp bakmak istedim.
    ses yok oldu ama kış geldi genleşme mi azaldı ?
    yoksa söküp takmak mı işe yaradı bilmiyorum :)

Hahaha ne demek istediginizi cok iyi anliyorum :) Ben su an m direksiyon almalimiyim almamalimiyim onun muhakemesini yapiyorum.Iyi para cunku yakin bi arkadasim cok gereksiz masraf dedi ve beni dusundurdu..M direksiyonun kalitesi ortada getirileride olacak fakat o masrafa degmeyecek gibime geliyor..Misal su an hali hazirda bulunan direksiyonum icin cc dugmeleri bulsam hic affetmem direk alir takarim biter gider.M dikresiyonun kendide asiri pahali degil ama airbag yokmu airbag direk abuk pahali.Isin kotusu bendeki airbagi kullanamamam.M direksiyonun aribagi farkli..Yoksa isimiz isti..

1900 euro herşey dahil bir yer buldum.
    Cruise , coding ve m direksiyon, CC açılması

M direksiyona airbagde dahilmi ?

Onu sormadım, dahildir herhalde
    zaten rakam da az değil ki ?

• Katlanan ayna donanımını orjinali gibi yapan bir yer bilen var mı ? Sürekli bahsi geçen M. Oto hariç... 3700 TL fiyat çektilerde, biraz pahalı geldi bana. o da çıkan parçaları verirsem...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok.
    beni şeytan dürttü
    hem meraktan hem de sargı ses sorunundan dolayı açıp bakmak istedim.
    ses yok oldu ama kış geldi genleşme mi azaldı ?
    yoksa söküp takmak mı işe yaradı bilmiyorum :)

Hahaha ne demek istediginizi cok iyi anliyorum :) Ben su an m direksiyon almalimiyim almamalimiyim onun muhakemesini yapiyorum.Iyi para cunku yakin bi arkadasim cok gereksiz masraf dedi ve beni dusundurdu..M direksiyonun kalitesi ortada getirileride olacak fakat o masrafa degmeyecek gibime geliyor..Misal su an hali hazirda bulunan direksiyonum icin cc dugmeleri bulsam hic affetmem direk alir takarim biter gider.M dikresiyonun kendide asiri pahali degil ama airbag yokmu airbag direk abuk pahali.Isin kotusu bendeki airbagi kullanamamam.M direksiyonun aribagi farkli..Yoksa isimiz isti..

1900 euro herşey dahil bir yer buldum.
    Cruise , coding ve m direksiyon, CC açılması

M direksiyona airbagde dahilmi ?

Onu sormadım, dahildir herhalde
    zaten rakam da az değil ki ?

Diger yapilacak seylerle beraber oldugu icin suphe ettim.Malum airbagsiz satan bol.Oyle oluncada insanin ister istemez sorasi geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: inanc0101

Katlanan ayna donanımını orjinali gibi yapan bir yer bilen var mı ? Sürekli bahsi geçen M. Oto hariç... 3700 TL fiyat çektilerde, biraz pahalı geldi bana. o da çıkan parçaları verirsem...

2013 320i ed lerde otomatik katlanan ayna standart degilmi ? Ben bmw sitesinde opsiyon listesine baktigimda opsiyon olarak goremeyince standart zannettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqanz

quote:

Katlanan ayna donanımını orjinali gibi yapan bir yer bilen var mı ? Sürekli bahsi geçen M. Oto hariç... 3700 TL fiyat çektilerde, biraz pahalı geldi bana. o da çıkan parçaları verirsem...

2013 320i ed lerde otomatik katlanan ayna standart degilmi ? Ben bmw sitesinde opsiyon listesine baktigimda opsiyon olarak goremeyince standart zannettim.

2009'de Yeni Accord almıştım

Deri koltuk, ısıtma, perde, ön-arka park sensörleri,sunroof,katlanır aynalar vsvs herşey standarttı
    4 yıl sonra hepsini parayla alıyorum :)
    Turbo motora geçmiş olsalardı sınıfının en kaliteli ve sağlam aracı olurdu.
    Donanım ve iç kalite çok yüksekti.
    Tek sıkıntı basınca gitmemesi :)

• Bugün esenboğada 4kasanın lansmanı vardı..Güzel araba..Onlarda hız limitörü ile geliyor....f30 için sordum cc taktıklarını söylediler,fiyatı vergilerle 490 Euro..1ay önce Balgat ta takılmadığını söylemişlerdi..Balgat servis pek oturmadı galiba..Bu arada kış lastik+jantlarda çok iyi kampanya var..4 kasa fotoları ekliyorum..Herkese iyi hafta sonları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 9 Kasım 2013; 16:15:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2012-bmw-316-f30-sunroof,xenon,deri,teknoloji-paket-bej-deri-142684806/detay/

Bu nasıl fiyat vs. Satarken çok zarar edermi?

• serqanz S kullanıcısına yanıt
    Techno plus paketinde katlanir ayna geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: JN008

Bugün esenboğada 4kasanın lansmanı vardı..Güzel araba..Onlarda hız limitörü ile geliyor....f30 için sordum cc taktıklarını söylediler,fiyatı vergilerle 490 Euro..1ay önce Balgat ta takılmadığını söylemişlerdi..Balgat servis pek oturmadı galiba..Bu arada kış lastik+jantlarda çok iyi kampanya var..4 kasa fotoları ekliyorum..Herkese iyi hafta sonları...

Cok dogru tesbit esenbogada kurumsalligi kaliteyi musteri destegini telefonla konusurkende esenbogayi ziyarett ettiginizdede cok iyi anliyorsunuz.Sifir arac icin aldigim tekliflerde teknik destek ve serviste kesinlikle balgatin 3 gomlek ustuler..Evim bahcelide.Trafik yoksa 10 dakikada bahceliden borusan balgata ulasabilirsiniz.Buna ragmen dondugumde bakim vb seyler icin kesinlikle uzak olmasina karsin esenbogaya gidecegim.4 kasayi alirsamda olrdan olacagim.Bmw ile ilgili ne varsa ters bi durum aciga cikana kadar esenbogadan halledegim herkesede tavsiye ederim

• quote:

quote:

Ben 2. el alacağım. O yüzden çok yüksek ihtimal katlanan ayna olmayacak. Beni de çok cezbeden bir özellik, o yüzden yaptırabileceğim yerleri araştırıyorum. şimdiye kadar sadece bi yer bulabildim, o da afaki fiyat çekti dediğim gibi.

• quote:

quote:

quote:

2009'de Yeni Accord almıştım

Deri koltuk, ısıtma, perde, ön-arka park sensörleri,sunroof,katlanır aynalar vsvs herşey standarttı
    4 yıl sonra hepsini parayla alıyorum :)
    Turbo motora geçmiş olsalardı sınıfının en kaliteli ve sağlam aracı olurdu.
    Donanım ve iç kalite çok yüksekti.
    Tek sıkıntı basınca gitmemesi :)

Hondada navigasyon vb bir kac sey haricinde hemen hemen herseyi standart.Bu gun accord degil civic hb sport alin bizim bmw lerden daha dolu oldugunu goreceksiniz :) Bu konuda hondanin ustune arac tanimam(2 defa honda sahibi oldum)..Kesinlikle kullanici dostu ve cok pratik..Bora diyede bir servisi varki tek kelimeyle profesyoneller.Efe de aksine kepaze.Zannedersiniz sanayiye gitmissiniz yetkili servise degil..Neyse ozetle Honda kral markadir..Duygularimi deprestirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: JN008

Bugün esenboğada 4kasanın lansmanı vardı..Güzel araba..Onlarda hız limitörü ile geliyor....f30 için sordum cc taktıklarını söylediler,fiyatı vergilerle 490 Euro..1ay önce Balgat ta takılmadığını söylemişlerdi..Balgat servis pek oturmadı galiba..Bu arada kış lastik+jantlarda çok iyi kampanya var..4 kasa fotoları ekliyorum..Herkese iyi hafta sonları...

F30 için Cruise Control takmaya başlamaları çok iyi oldu... Katlanır ayna da takarlar mı acaba ? :)

• Bari 4 de değişselerdi şu tekli baston gibi duran egzosu

• Herkese merhaba uzun zamandır bu sayfayı takip ediyorum fakat yazmak yeni kısmet oldu , 2009 model dodge nitro aracımız var ve satıp 2007-2010 arası 5.20 yada f30 3.16 i almayı düşünüyoruz aslında araç hakkında birçok şeyi sayenizde öğrendim fakat yinede sorayım , nitroyu satıp 3.16 almak pişmanlık yaratır mı yoksa iyiki almışım der miyim ?

teşekkür ederim .
  • tr_marduk kullanıcısına yanıt
    Bmw gibi spor ruhlu bi aractan beklenmeyen bi eksoz sistemi

• quote:

Orijinalden alıntı: berkançukur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2012-bmw-316-f30-sunroof,xenon,deri,teknoloji-paket-bej-deri-142684806/detay/

Bu nasıl fiyat vs. Satarken çok zarar edermi?

fiyat güzel, 95e falan biterse zarar falan etmezsiniz
  • quote:

quote:

quote:

Ben 2. el alacağım. O yüzden çok yüksek ihtimal katlanan ayna olmayacak. Beni de çok cezbeden bir özellik, o yüzden yaptırabileceğim yerleri araştırıyorum. şimdiye kadar sadece bi yer bulabildim, o da afaki fiyat çekti dediğim gibi.

Teknolu 3.20ED'lerin hepsinde standart zaten ?

• 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.