Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (647. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    m paket seçeneği yok malesef ed de
  • Beyler 09-10-11 model Audi a3 mu yoksa BMW 1 serisi mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • f20 kasa ise bmw, değilse a3
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf092

Herkes aynı fikirdeyse bunlar neden hala 16' getiriyor ve satılıyor..Yolda 16' jantlı 3 serisi görünce dönüp bakasım gelmiyor ama sadece jantı farklı olan bi 3 serisi görünce dönüp incelemeye başlıyorum ve çoğu insanında böyle olduğunu düşünüyorum ( zaten kapak jantlı 3 serisilerinden hiç bahsetmiyorum bile tamamen hayal kırıklığı) Bmw neden hala ısrarla bu jantla araç satmaya çalışıyor bence yolda araçların görüntüsü tv reklamlarından gazete ilanlarından daha iyi bi reklam ürünü ve bunu nasıl göz arda ediyorlar?

@alwaysfc @kerrami @JNN08 @mahir3463

Olay bu modele özel. Ed kodlu bir araç. Tamamen ekonomi amaçlı üretilen bir model. Rüzgar direncinden tutun, sürtünme katsayısına kadar ekonomi için tasarlanan donanım , opsiyonlar , yazılımlar ,jantlar lastikler. Bu modelin yapılış amacına ters m paket veya büyük jant lastik. Araç kontağı bastığında Eco Pro açılan bir model.

Kilo yapmasın diye diyet bir menü seçip siparişi duble söylemek gibi birşey bu araca büyük jant lastik takmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 8 Kasım 2013; 19:17:36 >

• Iste o benim ;)
    3.20ed m pack
    18" jant lastik
    Varsın yaksın ben gücü icin aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alwaysfc

Iste o benim ;)
    3.20ed m pack
    18" jant lastik

• quote:

Orijinalden alıntı: mahir3463

M direksiyonun cc ' siz hali.fena durmuyor.
     BMW 3 serisi (F30)

Bu direksiyonun orta kısmındaki metalı çiftli olanlar var onlar daha güzel duruyor
  •  BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwaysfc -- 8 Kasım 2013; 20:08:21 >

• İkinci el piyasasını takip etmek için arada sahibinden'e bakıyorum da; bazıları dergi kapağına konulacak kadar güzel fotoğraf çekip öne çıkıyorlar. Böylesine güzel, şiir gibi arabaya nasıl kıyıp satılığa çıkartabiliyorlar anlamak da güç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-borusan-cikisli-3.16i-sportline-hatasiz-142362373/detay
  • quote:

Iste o benim ;)
    3.20ed m pack
    18" jant lastik

Yani aynı durum benim arabamda da var. Adam dizel satıyor ekonomik ama arka lastik 255. Hatta hem dizel hem m paket onu da geçtim cabrio dizel var yahu

122 hp amg paket araba var mercedeste.

Kısaca ed nin üretim mantığı belli ama ne olursa olsun albenisini arttırmak adına birşeyler olması lazım arabada. Ben de bugün satın almış olsam en azından jantin çamurluğu bir nebze doldurmasını isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tpkdln

İkinci el piyasasını takip etmek için arada sahibinden'e bakıyorum da; bazıları dergi kapağına konulacak kadar güzel fotoğraf çekip öne çıkıyorlar. Böylesine güzel, şiir gibi arabaya nasıl kıyıp satılığa çıkartabiliyorlar anlamak da güç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-borusan-cikisli-3.16i-sportline-hatasiz-142362373/detay

Pek de kıymıyor
    Aynı paraya aynı donanıma sahip sıfır 3.20ED alınır şuanda

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf092

Herkes aynı fikirdeyse bunlar neden hala 16' getiriyor ve satılıyor..Yolda 16' jantlı 3 serisi görünce dönüp bakasım gelmiyor ama sadece jantı farklı olan bi 3 serisi görünce dönüp incelemeye başlıyorum ve çoğu insanında böyle olduğunu düşünüyorum ( zaten kapak jantlı 3 serisilerinden hiç bahsetmiyorum bile tamamen hayal kırıklığı) Bmw neden hala ısrarla bu jantla araç satmaya çalışıyor bence yolda araçların görüntüsü tv reklamlarından gazete ilanlarından daha iyi bi reklam ürünü ve bunu nasıl göz arda ediyorlar?

@alwaysfc @kerrami @JNN08 @mahir3463

Olay bu modele özel. Ed kodlu bir araç. Tamamen ekonomi amaçlı üretilen bir model. Rüzgar direncinden tutun, sürtünme katsayısına kadar ekonomi için tasarlanan donanım , opsiyonlar , yazılımlar ,jantlar lastikler. Bu modelin yapılış amacına ters m paket veya büyük jant lastik. Araç kontağı bastığında Eco Pro açılan bir model.

Kilo yapmasın diye diyet bir menü seçip siparişi duble söylemek gibi birşey bu araca büyük jant lastik takmak.

Su yazdiklariniz savasini o kadar cok verdimki artik gorunce tebessum ediyorum.Kesinlikle muhendislik harikasi bir arac orjinalligini bozmayip dilinden konusmaya basladiginizda hayranliginiz 2 kat daha artiyor..Ozellikle avrupali kullanicilari bu konuda takdir ediyorum.Hem ne aldiklarini biliyorlar hemde nasil kullanmlari gerektiklerini..Tabi bizim gibi arada kalmiyorlar kalsalar bmw yi agizlarina bile almazlardi heralde.

Tr de benzin vergi vb seylerden kim ne derse desin son kullanici olan bizler nasibimizi cok kotu sekilde aliyoruz..Ben adim gibi biliyorum benzin ve vergiler bu denli ucuk olmasin kimse ne ed almak zorunda kalir nede d yani ne istiyorsa onu secer alirken satmayi dusunmez..Direk 2000cc ten baslar giris seviyesi .Dusunsenize simdi 2014 model 328i yi 74.600 TL ye alabildiginizi..Soyle agzina kadar dolsunu 100.000 TL civarina..Benzinde 2 TL mtv vergiside yillik 600 lira civarinda oldugunu

• quote:

quote:

Iste o benim ;)
    3.20ed m pack
    18" jant lastik

Yani aynı durum benim arabamda da var. Adam dizel satıyor ekonomik ama arka lastik 255. Hatta hem dizel hem m paket onu da geçtim cabrio dizel var yahu

Kısaca ed nin üretim mantığı belli ama ne olursa olsun albenisini arttırmak adına birşeyler olması lazım arabada. Ben de bugün satın almış olsam en azından jantin çamurluğu bir nebze doldurmasını isterdim.

Aynen öyle, bir body kit + jant ile mis olur mis
    Performans için alınmaz demek bence saşma çünkü araç performanslı hediyesi de yakıtı :)
    Değişiklikle 8 yakacağına 9 yaksın

Araç güçlü mü - EVET
    Araç az yakıyor mu - EVET
    Görüntü var mı - EVET
    Full donanımı 2000cc'ye göre en az 45,000TL daha ucuza mal oluyor mu - EVET
    Vergisi düşük mü - EVET

Tek eksik body kit ve jant ve bence onlarda en kolay halledilecek olanlar

Gönül 3.35 almak ister fakat 100,000TL fark vermek de pek mantıklı değil, ülke şartlarına göre en mantıklı araç şuan 3.20ED
    Geçen USA sitesinden baktım FULL 3.35'in fiyatı 52,000$ yani 38,000EURO

TR'de M Pack Full bir 3.20D 200,000 TL :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwaysfc -- 8 Kasım 2013; 20:51:56 >

• quote:

quote:

quote:

Iste o benim ;)
    3.20ed m pack
    18" jant lastik

Aynen öyle, bir body kit + jant ile mis olur mis
    Performans için alınmaz demek bence saşma çünkü araç performanslı hediyesi de yakıtı :)
    Değişiklikle 8 yakacağına 9 yaksın

Araç güçlü mü - EVET
    Araç az yakıyor mu - EVET
    Görüntü var mı - EVET
    Full donanımı 2000cc'ye göre en az 45,000TL daha ucuza mal oluyor mu - EVET
    Vergisi düşük mü - EVET

Tek eksik body kit ve jant ve bence onlarda en kolay halledilecek olanlar

Gönül 3.35 almak ister fakat 100,000TL fark vermek de pek mantıklı değil, ülke şartlarına göre en mantıklı araç şuan 3.20ED
    Geçen USA sitesinden baktım FULL 3.35'in fiyatı 52,000$ yani 38,000EURO

TR'de M Pack Full bir 3.20D 200,000 TL :)

Yanlis bakmissin:) Benim 328i full`e yakin ama hala bir kac ozellik eksik 51 kusurdu liste fiyati.
    335i yi gercekten fulllersen 60i gorursun ama sunroof, nav, deri koltuk vs. gibi seyleri ekleyip 52 ye donanimi iyi olan bir 335 alinabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tpkdln

İkinci el piyasasını takip etmek için arada sahibinden'e bakıyorum da; bazıları dergi kapağına konulacak kadar güzel fotoğraf çekip öne çıkıyorlar. Böylesine güzel, şiir gibi arabaya nasıl kıyıp satılığa çıkartabiliyorlar anlamak da güç.

Pek de kıymıyor
    Aynı paraya aynı donanıma sahip sıfır 3.20ED alınır şuanda

Ben O fiyata bırakmayı planlıyorum 3,20ED .
    Aşırı fiyat çekmiş.

• alwaysfc kullanıcısına yanıt
    Evet ferdi bey.cift metalli olanlar daha guzel,ve sadece M serilerine özel

• Türkiye'de maalesef özellikle premium markalarda
    ikinci elde sıfırdan yüksek fiyat isteme durumu var.

Gerçekten bu rahatsız durum bir premium ikinci el
    klasiği.

Bu aracın sıfır fiyatı şu anda 112.000 TL..

• quote:

Orijinalden alıntı: espada1

quote:

Orijinalden alıntı: kucukprens54

yok.
    beni şeytan dürttü
    hem meraktan hem de sargı ses sorunundan dolayı açıp bakmak istedim.
    ses yok oldu ama kış geldi genleşme mi azaldı ?
    yoksa söküp takmak mı işe yaradı bilmiyorum :)

Hahaha ne demek istediginizi cok iyi anliyorum :) Ben su an m direksiyon almalimiyim almamalimiyim onun muhakemesini yapiyorum.Iyi para cunku yakin bi arkadasim cok gereksiz masraf dedi ve beni dusundurdu..M direksiyonun kalitesi ortada getirileride olacak fakat o masrafa degmeyecek gibime geliyor..Misal su an hali hazirda bulunan direksiyonum icin cc dugmeleri bulsam hic affetmem direk alir takarim biter gider.M dikresiyonun kendide asiri pahali degil ama airbag yokmu airbag direk abuk pahali.Isin kotusu bendeki airbagi kullanamamam.M direksiyonun aribagi farkli..Yoksa isimiz isti..

1900 euro herşey dahil bir yer buldum.
    Cruise , coding ve m direksiyon, CC açılması

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: espada1

quote:

Orijinalden alıntı: kucukprens54

yok.
    beni şeytan dürttü
    hem meraktan hem de sargı ses sorunundan dolayı açıp bakmak istedim.
    ses yok oldu ama kış geldi genleşme mi azaldı ?
    yoksa söküp takmak mı işe yaradı bilmiyorum :)

Hahaha ne demek istediginizi cok iyi anliyorum :) Ben su an m direksiyon almalimiyim almamalimiyim onun muhakemesini yapiyorum.Iyi para cunku yakin bi arkadasim cok gereksiz masraf dedi ve beni dusundurdu..M direksiyonun kalitesi ortada getirileride olacak fakat o masrafa degmeyecek gibime geliyor..Misal su an hali hazirda bulunan direksiyonum icin cc dugmeleri bulsam hic affetmem direk alir takarim biter gider.M dikresiyonun kendide asiri pahali degil ama airbag yokmu airbag direk abuk pahali.Isin kotusu bendeki airbagi kullanamamam.M direksiyonun aribagi farkli..Yoksa isimiz isti..

1900 euro herşey dahil bir yer buldum.
    Cruise , coding ve m direksiyon, CC açılması

M direksiyona airbagde dahilmi ?

• 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.