Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3401. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33993400340134023403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Instagramda harmankardonturkiye diye bir sayfadan bu fiyatı aldım hocam. Sayfaya baktım şimdi adres bilgisi yok. Karşıma 8-10 kere çıkınca en sonunda sorayım dedim sağlam reklam basmışlardı sanırım

Evet amfi benim de aklıma geldi ama sistemi bilmediğimden bir şey sormadım. Bass olmaması da eksiklik olarak çarptı gözüme. Şu anda yaptırmayı düşünmediğim için detaya girmedim.

İlk olarak stopları makyajlıya çevireyim, ses sistemi bir sonraki adımım olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orcun93 kullanıcısına yanıt
    Bende harman yaptirmayi dusunuyorum az once fiyat aldim ‘ Komple set 4 kapı hoparlör 2 koltuk altı bası orta center kolon tweter kapağı harman yazılı 6750₺’ seklinde bilginize , benimde ilk onceligim lci stopa gecisti onu gecen ay yaptim 2 nci olarak orjinal id6 dokunmatikti onu 2 gun once yaptim simdi sira harmanda , dediginiz gibi onceligi stoplara verin butceniz yetiyorsa nbt alin gercekten araba genclesiyor stop ve nbt sonrasi ama ozellikle siyah kapakli id6 nbt tavsiye ederim dusunuyosaniz tabi

Hocam benim araba lacivert arka stopları değiştirsem çok fark eder mi? Kaça yaptırdınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinez

Bende harman yaptirmayi dusunuyorum az once fiyat aldim ‘ Komple set 4 kapı hoparlör 2 koltuk altı bası orta center kolon tweter kapağı harman yazılı 6750₺’ seklinde bilginize , benimde ilk onceligim lci stopa gecisti onu gecen ay yaptim 2 nci olarak orjinal id6 dokunmatikti onu 2 gun once yaptim simdi sira harmanda , dediginiz gibi onceligi stoplara verin butceniz yetiyorsa nbt alin gercekten araba genclesiyor stop ve nbt sonrasi ama ozellikle siyah kapakli id6 nbt tavsiye ederim dusunuyosaniz tabi
    İd6 takılabiliyor mu, bir ara takılamıyor diyorlardı. Sorunsuz çalışıyormu. İd6'nın seside daha iyi diyorlardı. Ses kalitesi fark etti mi. Nerde taktırdığınızı öğrenebilirmiyiz. Ayrıca sakıncası yoksa kaça taktırdınız.
  • MM Performance’ı tavsiye ederim ben şahsen arkadaşlar. Daha önceden hem bir çok kez alışverişim oldu, hem de en son kapı iç tutamaçlarını da orada değiştirdim. Hem esnaflığı iyi hem de insanlıkları. Araçlarımız için yapılabilecek tüm aftermarket parçalar ellerinde var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

MM Performance’ı tavsiye ederim ben şahsen arkadaşlar. Daha önceden hem bir çok kez alışverişim oldu, hem de en son kapı iç tutamaçlarını da orada değiştirdim. Hem esnaflığı iyi hem de insanlıkları. Araçlarımız için yapılabilecek tüm aftermarket parçalar ellerinde var sanırım.
    Hocam kapı tutamaçları ne kadara yaptırdınız acaba?
  • bps B kullanıcısına yanıt
    Evet takiliyor sorunsuz calisiyor (tek eksik aracin kendi navigasyonu aktif degil onun icin de bir parca takilmasi gerekiyor ben sadece carplayin haritasini kullandigim icin gerek duymadim o yuzden taktirmadim) ses ciddi olarak degisiyor cok daha net ve ses cikislarinda patlama catlama olusmuyor, id6 3 farkli sekilde satiliyor gri kapakli olan siyah kapakli olan ve siyah kapakli dokunmatik olan benim dokunmatik olani montaj dahil 12000 liraya taktirdim fiyatlar doviz nedeni ile cok degisken 2 ay once 9500 yaptirabiliyordum yaptirdigim yer mpower asaf auto baska bir uyemizinde dedigi mm performance de cok iyi diye biliyorum ankara taraflarindakiler icin benimde tafsiye edebilecegim yerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

İd6 takılabiliyor mu, bir ara takılamıyor diyorlardı. Sorunsuz çalışıyormu. İd6'nın seside daha iyi diyorlardı. Ses kalitesi fark etti mi. Nerde taktırdığınızı öğrenebilirmiyiz. Ayrıca sakıncası yoksa kaça taktırdınız.

Alıntıları Göster
    carplay için bu kadar para vermeye gerek yok.

aşağıdaki linkte çözüm mevcut:
    https://forum.donanimhaber.com/carlinkit-andream-vs-mmi-kutusu-kablosuz-carplay-ve-android-auto-ana-konu--144810039

• quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

Hocam kapı tutamaçları ne kadara yaptırdınız acaba?

Alıntıları Göster
    Adet fiyatı 350 liraydı ama 250 liraya aldım ben hocam.

• sHiM kullanıcısına yanıt
    Adamlar Gerçekten iyi bir Müşteri potansiyeline sahipler Youtube kanalları bile var ama Fiyatlar KAZIK.

Yaptıklarınında Arkasında da Pek durmuyorlar.

4.18 İ Kasa 2016 Model BMW Araca NBT İD6 Takarken Ses Sistemi ile Beyni Bozmuşlar.(Nasıl olmuşsa artık)40 Binlira Zarar oluşmuş.Arkasında durmamışlar.

Aracın Sahibide OSTİM'in Meşhur Bmw Parçacısı AKAR BMW.Her Gördüğü Yerde MM'i Rezil Ediyor :)

Bunlar Duyduğum.Gerçektir veya Değildir Bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STRYKERRRR -- 7 Eylül 2020; 1:8:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STRYKERRRR

Adamlar Gerçekten iyi bir Müşteri potansiyeline sahipler Youtube kanalları bile var ama Fiyatlar KAZIK.

Yaptıklarınında Arkasında da Pek durmuyorlar.

4.18 İ Kasa 2016 Model BMW Araca NBT İD6 Takarken Ses Sistemi ile Beyni Bozmuşlar.(Nasıl olmuşsa artık)40 Binlira Zarar oluşmuş.Arkasında durmamışlar.

Aracın Sahibide OSTİM'in Meşhur Bmw Parçacısı AKAR BMW.Her Gördüğü Yerde MM'i Rezil Ediyor :)

Bunlar Duyduğum.Gerçektir veya Değildir Bilemem.
    Valla bir çok youtuber kendilerinden ürün alıyor, işlem yaptırıyor. İyi olmasa yaptırmazlardı heralde diye düşünüyorum ama işlerinin arkasında durmuyorlarsa bu bir sorun tabi. Ancak öyle bir şey olsaydı tüm forumlarda bas bas bağıra bağıra yazılırdı diye düşünüyorum. Her neyse, ben kendi bütçeme göre iyi iş yapan ve bana fiyatı uygun gelen yerden alışveriş yapmaya devam ederim, ta ki sorun yaşayana kadar. Umarım hiç yaşamam tabi :) Ben kendi tecrübemi paylaştım, gerisini bilmem :)

• sinez S kullanıcısına yanıt
    Benim de sıralamam sizin gibiydi ancak aracı aldıktan sonra baska yerlerde beklenmedik masraflar çıkınca ertelemek durumunda kaldım. Stoplar için Taiwan Good Go falan taktırmak istemiyorum kullanan arkadaşların tecrübesini de sormak lazım tabi ama orijinal olunca da maliyet yükseliyor haliyle.

NBT ID6 düşünüyorum ben de dokunmatik olması çok elzem değil. Car play fazlasıyla yeterli olur benim için de. Ama fiyatlar ciddi oranda yükseldi. Yaptırana kadar kaç olacak kim bilir

Stopları nerede yaptırdınız hocam işçilik vs tavsiye ederseniz düşünebilirim. Siz de İstanbuldasınız sanırım.

• draw1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben henüz değiştirmedim. Ancak renkten bağımsız olarak her araçta çok güzel duruyor bence.

Taiwan Good Go olanlar 2500 liraya vardı. Pırpır yapan ancak kodlama ile düzelttiren birini duydum. Memnunmuş genel olarak. Ancak ben orijinalden yanayım.

Ankara MMPerformance 6500 lira istiyordu üzerindeki stopları alarak. Bu fiyat da çok uçuk geldi bana açıkçası. Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.

• sinez S kullanıcısına yanıt
    Hocam gri kapaklı id6 lar orjinal olmayan android diye biliyorum, yanlış mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Benim de sıralamam sizin gibiydi ancak aracı aldıktan sonra baska yerlerde beklenmedik masraflar çıkınca ertelemek durumunda kaldım. Stoplar için Taiwan Good Go falan taktırmak istemiyorum kullanan arkadaşların tecrübesini de sormak lazım tabi ama orijinal olunca da maliyet yükseliyor haliyle.

NBT ID6 düşünüyorum ben de dokunmatik olması çok elzem değil. Car play fazlasıyla yeterli olur benim için de. Ama fiyatlar ciddi oranda yükseldi. Yaptırana kadar kaç olacak kim bilir

Stopları nerede yaptırdınız hocam işçilik vs tavsiye ederseniz düşünebilirim. Siz de İstanbuldasınız sanırım.
    carplay için bu kadar para vermeye gerek yok.

aşağıdaki linkte çözüm mevcut: https://forum.donanimhaber.com/carlinkit-andream-vs-mmi-kutusu-kablosuz-carplay-ve-android-auto-ana-konu--144810039

Stoplardan cok memnunum taktirdigim yer icin tavsiye edemiycem cunku bende daha 1/2 ay oldu taktirali ve hic bilmedigim bir yer sans eseri buldum olsun genede verin bilgileri derseniz tabiki paylasirim , dokunmatik cok onemli degil hatta hic degil desem yalan olmaz ama oldumu oda olsun kafasindaydim :) aynen istanbuldayim bende

• vieri32 V kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gri kapakli lar id4 (sonradan yazilim ile id6 yapilabiliyor) 40.yil paketlerinde bu cihazdan var 2017 sonrasi sanirim siyah kapakli cikardilar daha donanimli daha hizli , android olanlarin uniteleri biraz ufak oluyor

• Merhaba

Yakın zaman da bakım yaptıran oldu mu? Fiyatlar ne seviye de

Borusanı aradım ortalama polen dahil 2800 civarı tutar dediler.

Ağaçlı da aşağı yukarı 600-700 daha düşük.

Teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Hocam ben henüz değiştirmedim. Ancak renkten bağımsız olarak her araçta çok güzel duruyor bence.

Taiwan Good Go olanlar 2500 liraya vardı. Pırpır yapan ancak kodlama ile düzelttiren birini duydum. Memnunmuş genel olarak. Ancak ben orijinalden yanayım.

Ankara MMPerformance 6500 lira istiyordu üzerindeki stopları alarak. Bu fiyat da çok uçuk geldi bana açıkçası. Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.
    BMW F30 LCI 3 SERİSİ ORJİNAL SIFIR LED STOP SETİ
    İlan No: 842067436
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-bmw-f30-lci-3-serisi-orjinal-sifir-led-stop-seti-842067436/detay

Bu ürünü satanı tanıyorum, ciddi düşünürseniz fiyatta yardımcı oldurayım hocam.

• sHiM kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an için askıda maalesef. Düğünlerin iptal edilmesiyle nikah yapma kararı aldık. O işlere koşturuyorum ve ne gibi masraflar çıkacak kestiremiyorum. Biraz bekleme taraftarıyım. Teşekkür ederim ince düşünceniz için.

Ama sayfada güzel ürünler var. Alınacak şeyler çıkar.

Merak ettiğim bir konu daha vardı görmüşken hem size hem diğer arkadaşlara sormuş olayım.

Natural Air kullanan var mıdır aramızda. Memnun musunuz? Ne kadar kullanımda ortalama süresi ne kadar gidiyor bilgi verebilirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 33993400340134023403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.