Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hahaha!
    Neredeyse bütün testlerde sessizliği övülmüş bir modelin ses yalıtımına “rezalet” demek için taraflı biri olmak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdknt -- 1 Mayıs 2018; 16:24:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Bencede muazzam yağ gibi kayıyor ne ses duyuyorum nede rahatsız edici bir ton vs?
  • benim anlamadigim neden bmw alip audi ovulur ki! Madem ses yalitimi kotu madem audi mercedesin daha guzel neden bmw biniyorsunuz audi ,mercedes size araba satmiyor mu? Mercedes c serisi takoz gibi araba cok sert ve ses yalitimi kesinlikle f30dan iyi degil hani kullanmasam inamacagim da bildigim kullandigim araba. Hele ki f10 icin yalitimi kotu demek ilginc gercekten.

Rft hakkinda da pek bilginiz yok galiba, evet rft guvenlik icin yapilan lastiktir ama yanaklari guclendirilmis bir lastik olduğu icin yani sert bir lastik olduğu icin hem konforu etkiler hem de ses yapar. Aracin altini ziftlemeden once keşke bunlari arastirsaydiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Yav he he en iyi senin aldığın araba en iyi sen bilirsin. Şu forumun gördüğü en büyük fanboyusun çocuk
    Uza bir daha beni alıntılama etiketleme

• quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Hahaha!
    Neredeyse bütün testlerde sessizliği övülmüş bir modelin ses yalıtımına “rezalet” demek için taraflı biri olmak gerekir.
    Mesela hangi test o kimi geçmiş ?

Hangi arabayla kıyas yapmışlar

Bmw f10 dediğin araba Fransız arabası gibi orası burası soyulan bir araba ya size başka f10 verdiler galiba

• cihanair kullanıcısına yanıt

• Bravemurder B kullanıcısına yanıt
    Tüm forumun tanıdığı her aldığı arabayı en iyi sanan genç arkadaşımız. Sorsan f30 f10dan iyi diyecektir. bir nesli vag grubundan soğutmuşluğu vardır. Seneye bmw satar mercedes alır en iyisi o der gördük bu filmleri.

• Yalıtım konusunda f10 gayet iyi bir araç f30 da kullandım e90 da c200 w205 de yalıtım ve konfort konusunda 5 serisi çok farklı seviyelerde. Ha soyulma konusuna katılabilirim kapı kolları start stop tuşu klima tuşları direksiyon tuşları kronik soyulur bunlarda e90 daki gibi tasarım yılları aynı zaten hemen hemen. Ancak be ancak bunlar kozmeti sıkıntılar tuş kol dediginiz şey 100-150 liraya sıfırı ile değiştiriliyor. Ancak yalıtım sorunu konfor sorunu basitçe çözülecek şeyler değil

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Tüm forumun tanıdığı her aldığı arabayı en iyi sanan genç arkadaşımız. Sorsan f30 f10dan iyi diyecektir. bir nesli vag grubundan soğutmuşluğu vardır. Seneye bmw satar mercedes alır en iyisi o der gördük bu filmleri.
    Konu içinde f30’u yerden yere vurduğumu okuyabilirsin Mesajlar duruyor silmedim aç bak boş yapma

• G30 nasıl mükemmel bir araba ise f10’da bir kadar kötü bir arabaydı

İster kabul edin ister etmeyin

Premium bir markanın e sınıfı arabasının iç mekanı soyuluyorsa orada duracaksın yalıtımıda ne bir a6 nede bir e serisiydi

5.20 i ucuza satıldı ötv dusuktu tuttu hepsi bu

• Arkadaşlar selam, hareket etmeden önce direksiyonu çevirince önden mekanik bir tık sesi geliyor. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu sebebi ne olabilir?
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    biliyorum hocam f20 sahibiyken f30u yerden yere vuruyordu sonra f30 aldi ve f30 kral oldu ama 3.18d 2.0 motor 150 dizel aldigi icin dunyanin en iyi arabası bu motorlu f30 oldu gerisi cöp:) yarin öbürgün f10 alirsa en kral araba olacak cok sahit olduk bu sahnelere ilgi ile izliyoruz:) g30 alirsa a6 ne be araba mi o olacak:)

parasını verdiği arabanın kölesi olan tipler komik

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.marble

Merhaba, ne kadar arama yaptıysam da göremedim. İstanbul avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz işinin ehlidir diyeceğiniz özel bmw servisi var mı? Balatalarımın değişme zamanı geldi yakın bir süre sonra da 3. bakıma girmesi gerekiyor aracımın. Malum borusan fiyatları baya fazla. Zaman ayırıp bilgilendirirseniz çok sevinirim saygılar.
    Merhaba,

Ben de tam olarak aynı durumdayım. 3. bakım zamanı geldi. Tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.
  • ykp33 Y kullanıcısına yanıt
    Driven34 ü takip ediyorum.Askar bmw yi çok övüyor.Adam tam bir bmw uzmanı.Sanırım piyasanın en güvenilir ustalarından biri. Fiyat ne olur onu bilmem tabiki.
    Bilgi için teşekkürler.
    askar borusanla ayni fiyatlari cekiyor. Yetkili servise goturmek daha mantikli en azindan kurumsal garantiniz olur.Anadolu yakasinda mavi servis var bir kac kullandim memnun kaldim. Baska tavsiyeleri olanlar varsa da yazsin hepimiz bilgilenelim.

Parçaları kendiniz alsanız işçiliğe standart bakım için 250 liradan fazla alacaklarını sanmam.Ankarada bu şekilde bakım yaptırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bravemurder

biliyorum hocam f20 sahibiyken f30u yerden yere vuruyordu sonra f30 aldi ve f30 kral oldu ama 3.18d 2.0 motor 150 dizel aldigi icin dunyanin en iyi arabası bu motorlu f30 oldu gerisi cöp:) yarin öbürgün f10 alirsa en kral araba olacak cok sahit olduk bu sahnelere ilgi ile izliyoruz:) g30 alirsa a6 ne be araba mi o olacak:)
    Ben yine yerden yere vuruyorum

Rüzgar sesi alıyor b sınıfı araba gibi

Yol sesi alıyor

Müzik sistemi vasatın da altında

Malzeme kalitesi hele ki standart deri koltuklar acayip kötü

En basiti arka koltuklar yatmıyor ya rezillik degilde nedir bu

Ve bu araba makyaj gördü

Ben bunları hep yazıyorum
    Ha bu Arada f20 hala duruyor Bmw nin bence en iyi arabası ah KESK’e biraz geniş olsaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 2 Mayıs 2018; 17:13:27 >

askar gibi yerler bunu kabul etmiyor. Verdikleri fiyatlarda yetkili servisle esdeger oluyor ki orijinal parca kullanip kullanmadiklari muamma.

Bakimi disarida yaptirmak istiyorsaniz en guzeli hava ve polen filtrenizi orijinal kendiniz alin ve takin takmasi cok kolay. Yag ve yag filtresini de herhangi bir usta 50 liraya degisir. 3.20ied 4.2 litre yag aliyor ustaya bunu soyleyin mutlaka bilmiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.