Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2962. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, bu direksiyondaki titremenin çözümü varmıydı arkadaşlar ? 2016 320i kullanıyorum. Onda da mevcut sanırsam. Bazı yollarda olmuyor bazı yollarda oluyor. Özellikle 90 100 arası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Sensatec yazın pişiriyor da Dakota deri pişirmiyor mu?

O daha çok kullanışlı fakat bir suni deri gibi değil. En azından gölgede ve kapalı garajda daha kullanılabilir bir yapıda. Ben beklediğim kadar sıkıntı yaşamadım. Antepte yaşıyorum, keza yazın çok sıcak ama kapalı garaj oldugu için çok sıkıntı çekmiyor. Tabi cam filmlerinin faydasıda var. Filmsiz deri koltuk işkence olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elfmariachi -- 14 Mayıs 2017; 5:3:24 >
  • 2016 model sport plus 3.20i için 172.800tl fiyat verdiler. 70.000tl sıfır faiz de var. Alınır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdknt -- 13 Mayıs 2017; 19:58:37 >
  • erdknt E kullanıcısına yanıt
    Alınır 2.elde 145-150 istiyorlar 2016 modellere.

• dream of ice D kullanıcısına yanıt
    Adı ne bilmiyorum ama karton kağıt gibi duruyor o kumaş

• Ben cok memnunum ozelikle sensatec deri istemedim gayet guzel bir dokusu var ve rahat, temizligi kolay ayrica yazin terletme kisin usutme gibi bir olayi yok , ne diye geciyor bu koltuk adini merak etmistim sadece

173bin ve 70bin sifir faiz guzel fiyat bence alinir kiytirik sanzimanli motorlu mercedesleri 220bine veriyorlar 320ied icin su anki piyasada fiyat uygun.

• Arkadaşlar merhaba bu malum siteden istediğim özelliklerden bir araç buldum. Galeriden trameri temiz gözüküyor aracı satan şahıs bakımlarının yapıldığını nokta boyasının olmadığını istediğim yere gösterebileceğimi belirtti. resimleri incelerken fardaki okla gösterilen siyah şeridi gördüm. Gözüme takıldı, diğer araçların fotoğraflarında böyle birşey yok acaba Orjinali böyle midir ? Çok mu pinpirikleniyorum ama parayı da kolay kazanmıyoruz . Yardım ederseniz sevinirim bu konu hakkında.

farklı bir araç

• sholmes S kullanıcısına yanıt
    Hocam yansıma o görünen siyah şerit.
    Mağazanın vitrininden geliyor :)
    Breeze miydi🤔Sanki öyle hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Hocam yansıma o görünen siyah şerit.
    Mağazanın vitrininden geliyor :)

Yok hocam özellikle dikkat ettim yansıma gibi durmuyor😎

Siyah renkten emin olamıyorum açıkçası. Bakımı zor ve tozu kiri gösteren bir renk. Sizin görüşünüz nedir?

• Kastvehicle K kullanıcısına yanıt
    Brezee modernline kumaşı sportline in ki recaro tipli kumaş

• sholmes S kullanıcısına yanıt
    galeriden farklı açılarda fotoğraf çekip göndermesini isteyebilirsin hocam
    orta-uzun vadeli kullanım için alınır diye düşünüyorum.
  • as12df34 A kullanıcısına yanıt
    Uzın süre kullanmayı düşünüyorum. Min 3 yıl kullanırım. 1.16i almıştım 2014 ağustos ayında, aracımdan memnunum ama daha büyük hacimli bagaja ihtiyacım var.

Ben siyah tercih etmezdim sahsen dediginiz gibi kiri cabuk belli ediyor ve aracin hatlarini gostermiyor bence. Benim arac buzul gri ' glacier silver' tavsiye ederim hem piyasada cok yok hem de araca yakisan bir renk. Estorilde tercih etmezdim cok piyasa oldu. Mineral grey ve imperial blue da guzel suruyor.

Hangi bayi. bende yeni aldim araci. henuz teslim almadim.

320 i sport plus. sadece siyah var ellerinde. Yeni uretimde olmayacagi icin arkadasin renk seçme alternatifi yok.

Renk alternatifi yok maalesef. Seçme şansım olsa sizin aracınızın rengini tercih ederdim. Bayağı hoş duruyor bence.

Mineral gri ve akdeniz mavi de beğendiğim diğer renkler.

• Arkadaslar Bmw satislari cok dusmus.bu ay liste fiyatlari uzerinden kampanya var diyorlar?fiyat teklifi en uygun hangi bayiden alabiliriz?

• 
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.