Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1857. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18551856185718581859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre baran

quote:

Orijinalden alıntı: bigtiger1

Bahsettigim cizik ekte, umarim deriye zarar vermeden cikarirlar, cok sinirlenicem yoksa. Bi isi duzgun yapamiyorlar, servise gitmeye korkar oldum.

Bu Borusan ısın ıcınden çıkamayınca sonunda efendım nazarlık nıyetıne cızdık dıyebılırler saka bı tarafa yerı geldıgınde yetkılı servısız mangalda kul bırakmazlar bu ne cıddıyetsızlıktır benım aracımıda çamur ıcınde teslım etmıslerdı boyle fırmalara mecbur olmak sınır bozucu

Sasirman, diyebilecek bir servis danismani var orda, eski aracin sanzimani degistiginde ne guzel iste yenileniyor diye espri yapmisti da zor tuttum kendimi... Baskasi ilgileniyor bununla...
    Teknik anlamda da cok yetersizler bence. Ben biliyorum gibi bir iddiam asla olmadi, cok ilgilendigim/anladigim konular degil ama ben bile boyle hissediyorsam bir sikinti var demektir.

• bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Eskıden sııkayet vs ederdım ama BMW sıkayet hattını sıkayet etmek ıcınde ayrıca sıkayet hattı kurulmalı artık uğraşmıyorum bu adamlarla bunlarla görüşmelere vs gıtmeden önce sakınlestırıcı alınmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackyTurtle B kullanıcısına yanıt
    Benim renk estoril filmler hepsi 2 numara kosifler de yapıldı çok memnunum

• BlackyTurtle B kullanıcısına yanıt
    Hocam ön kapılar ve ön cam 1 arkalar iki numara yaptırmıştım, fikir versin diye resimde paylaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi descartes46 -- 14 Ekim 2015; 20:06:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: algool

Merhaba biraz araya girmis gibi olacagim ama kusura bakmayin,

Kosifler bostancida ilk bakima gidecegim 8000 kmde, yanlis bilmiyorsam aracin uretim tarihi baz aliniyor degil mi satin alindigi tarih degil?

Fiyat konusunda bilgisi olan var mi ilk bakimin?? Bir de mini onarim ve boya koruma yapiyor mu kosifler?

Tesekkurler

Var mi bilgisi olan?

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algool -- 14 Ekim 2015; 21:48:06 >
  • quote:

quote:

Merhaba biraz araya girmis gibi olacagim ama kusura bakmayin,

Kosifler bostancida ilk bakima gidecegim 8000 kmde, yanlis bilmiyorsam aracin uretim tarihi baz aliniyor degil mi satin alindigi tarih degil?

Fiyat konusunda bilgisi olan var mi ilk bakimin?? Bir de mini onarim ve boya koruma yapiyor mu kosifler?

Tesekkurler

Var mi bilgisi olan?

Tesekkurler

Fiyat konusunda bilgim yok fakat sure konusu dogru, aracin uretim tarihinden itibaren 1 yil, zaten ekranda da da gorebilirsin tarihi, benim onceki arac tescile gore 3 ay once bakima girmisti bu yuzden.
  • quote:

Bahsettigim cizik ekte, umarim deriye zarar vermeden cikarirlar, cok sinirlenicem yoksa. Bi isi duzgun yapamiyorlar, servise gitmeye korkar oldum.

gecmiş olsun benimde basıma gelmişti. otoparka verdım bir baktım durum fena. hani cocuk duvarı vizerya aynı durum. hıyar oglu hıyar arabaya kalem arka çepte binmiş. bej yarı deri yarı kumaş. internete baktım tam kurumadan kolonya basın yazıyordu 5 dk lık ugraş ile ilk günkü gibi oldu koltuk :) üzerinede megarus deri koruyucu bastım mis

dakotada ne olur bilmem ama yarı doseme yarı kumastakı derının uzerinde kolonya işe yaradı.

• descartes46 kullanıcısına yanıt
    Eco pronun servis suresini uzattigini dusunmuyorum.

Dizelde kisltiyor diye bir durum da yok cunku bahsettigim
    Gibi daha araci ilk aldigimda zaten ilk bakim 9000 diyordu. Sonrakiler de ayni sekilde devam etti. 4 bakima girdim hepsini aldigimda 9bin diyordu.

Sanirim kosifler sirket arabasi diye kazikliyor. Aklima baska bir sey gelmiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracta dahili hard disk oldugunu okudum, bu bazi modellerde mi var hepsinde mi?

Bir de usb'den muzik dinleme konusunda sikinti yasayan oldu mu. Her sey gayet guzel calisiyordu usb'yi cikardim yeni sarkilar attim tekrar taktim, yeni attigim sarkilari gormuyor eski sarkilari gosteriyor sadece. Benzer sorun yasayanlar oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: descartes46

Hocam ön kapılar ve ön cam 1 arkalar iki numara yaptırmıştım, fikir versin diye resimde paylaşıyorum

Benim en çok merak ettiğim olay filmi çekerken kapıdaki cam çıtalarını felan söküyorlar mı, yoksa hiçbirşeyi söküp takmadan mı yapıyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: g_cakirhan

Aracta dahili hard disk oldugunu okudum, bu bazi modellerde mi var hepsinde mi?

Bir de usb'den muzik dinleme konusunda sikinti yasayan oldu mu. Her sey gayet guzel calisiyordu usb'yi cikardim yeni sarkilar attim tekrar taktim, yeni attigim sarkilari gormuyor eski sarkilari gosteriyor sadece. Benzer sorun yasayanlar oldu mu ?

NBTli araclarda dahili HDD var, digerlerinde yok diye biliyorum, varsa multimedia menusunde Music collection senecegi cikar zaten.

USB'de problem yasamadim, yeni sarkilar farkli folderda mi ve bu folder isminde turkce karakter var mi? sarkilarin kendisinde veya formatinda da problem olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

gecmiş olsun benimde basıma gelmişti. otoparka verdım bir baktım durum fena. hani cocuk duvarı vizerya aynı durum. hıyar oglu hıyar arabaya kalem arka çepte binmiş. bej yarı deri yarı kumaş. internete baktım tam kurumadan kolonya basın yazıyordu 5 dk lık ugraş ile ilk günkü gibi oldu koltuk :) üzerinede megarus deri koruyucu bastım mis

dakotada ne olur bilmem ama yarı doseme yarı kumastakı derının uzerinde kolonya işe yaradı.

Tesekkurler, ne zaman yaptiklarini bilmiyorum 1 haftadir servisteydi arac, ben de aldigim ertesi gunu bugun farkettim oyuzden malesef acil mudahale sansim olmadi, firsatim olursa sabah ugrayacagim guncellerim buradan.

• d4ng3r kullanıcısına yanıt
    İzmirde Özgörkey yetkili servise yaptırdım. Piyasada her iki yöntem de uygulanıyor diye biliyorum ancak o dönem sormamıştım. Yarım gün içinde yapmışlardı sonra da seramik kaplama yapılmıştı.
  • quote:

Benzer bir durumu ben de yasadim. Yeni şarkıları flash diske yükleyip arabaya taktiktan sonra, harici ses cihazı menüsünden şarkı aramaya gireceksin. Orada tam hatırlayamadıgım bir seçenek vardı, galiba "tüm şarkılar". Onu seçtikten sonra şarkıların hepsi gözüküyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: drardy

quote:

Benzer bir durumu ben de yasadim. Yeni şarkıları flash diske yükleyip arabaya taktiktan sonra, harici ses cihazı menüsünden şarkı aramaya gireceksin. Orada tam hatırlayamadıgım bir seçenek vardı, galiba "tüm şarkılar". Onu seçtikten sonra şarkıların hepsi gözüküyor..

"dizini tara" yaptırmanız lazım hocam.

• Bigtiger1 ben de oyle tahmin ediyordum, NBT'li degil aracim. Folderlara koymuyorum sarkilari, ilk denemede koymustum ve gormemisti diye hatirliyorum folderlari. Belki turkce isim verdigim icindir. Tesekkurler bilgi icin.

Drardy, deneyecegim bugun tesekkurler.

• dr.trust kullanıcısına yanıt
    Evet "dizini tara" seçeneği idi

• algool kullanıcısına yanıt
    bakım için üretim tarihi baz alınıyor, bu yüzden aracı aldıktan sonra 1 yıl dolmadan bakım uyarısı verebiliyor. ben geçen hafta 14 bin km de ilk bakıma girdim , borusan da ,yağ-yağ filtresi ve hava filtresi değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Cizigi sabah serviste temizlettim, dikkatli bakmadikca farkedilmeyen (bilmeyen birisi onu da farketmez muhtemelen) ince bir iz kaldi, derinin deforme olmamasi icin daha fazla islem yaptirmadim. Fotograflari ekliyorum, fotograflarda hic belli olmuyor.
    Yanit veren arkadaslara tesekkurler, geng de dahil olmak uzere (tavrindan hoslanmasam da)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigtiger1 -- 15 Ekim 2015; 11:35:07 >

• bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Gayet ıyı olmuş cok Ayrıntılı bakıldığında farklı ızlerede rastlanabılır bence artık kurcalatmayın gecmış olsun

• 
Sayfa: önceki 18551856185718581859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.