Şimdi Ara

Bmw 2.20d Fiyat Açıklanmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün tesadüfen bmw nin sitesinde gördüm.Araçlar Türkiyeye geldi mi bilmiyorum ama fiyatı açıklanmış.(158.000tl) Bana biraz pahallı geldi ama alıcak arkadaşlara hayırlı olsun diyelim.

Bmw 2.20d Fiyat Açıklanmış
     Bmw 2.20d Fiyat Açıklanmış Bmw 2.20d Fiyat Açıklanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliemre-16 -- 9 Şubat 2014; 20:13:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her marka model fiyatı arttı

2.20D yi 120 ye beklemek zaten olmazdı

• 4.20 ile çok yakın olmuş yinede gibi geldi bana yani şahsen alıcak olsam bir 20.000Tl daha gözden çıkarırdım ben.Bence 130.000 civarı olmalıydı.

• fiyat beklenilenden yüksek.
  • 160 Bin TL'ye sıfır E-Class veya 5 serisi alınır yahu sırf dizel olsun diye şu aracı alanların aklını seveyim..C segment nireeee E segment nireeeee...
  • 160 bin i buna verecek olan insanı , alnından opmek lazım.

• Araç gerçekten çok işlevsel hem Coupe hemde araştırmasam da gördüğüm üzere kullanışlı bir araç. Benim gibi sürekli tek araç kullananların veya en fazla 1 çocuğu olan ailelerin çok işine yarayabilecek bir araç. 2.0 dizel üniteninde Bmw de harika işler çıkardığını artık herkes biliyor birde bu araçta sürüş dinamikleri oldukça keyifli olacağı kesindir.

Kısaca yorumum Türkiye'de o fiyata almam bide tipsiz len bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DcD-Semih -- 9 Şubat 2014; 20:32:57 >
  • 4.20 varken...

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

160 Bin TL'ye sıfır E-Class veya 5 serisi alınır yahu sırf dizel olsun diye şu aracı alanların aklını seveyim..C segment nireeee E segment nireeeee...

Aynen öyle.
  • vay be, ülkeye bak...
  • hemen almam lazım böyle fiyat olamaz..

• Sokaklar 520d dolu, nasil alıyor bu kadar insan bu arabaları

• alacaklara hayirli olsun bu parayi bu arabaya vermem ben asla

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaska Yolcusu

Sokaklar 520d dolu, nasil alıyor bu kadar insan bu arabaları

Büyük bir bölümü şirket adına alıp yıl sonu vergiden düşüyor.

Ayrıca TR son 10 senede zengin oldu, kriz teğet geçti, sizin haberiniz yok sanırım
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    ne alakasi var bu araclarla 220d nin, tamamen zevke yonelik spor bir arac, 20 yasindaki bir adam gider 220d alir, ne isi var e class la 520i ile.

184hp arkadan itis, hem de gayet performansli coupe bir canavardan bahsediyoruz.

ha fiyati yuksek bence de ama fiyatlar genel olarak yuksek zaten, gelmesi gereken fiyattan gelmis,

420d 189.000tl
    320d 164.000tl
    220d 153.000tl

116i'nin 90.000tlden basladigi, 118inin 115.000den basladigi piyasada 220d coupe'nin 120-130.000den gelecegini dusunmek hayal.
  • Fiyat

• Beamer kullanıcısına yanıt
    O senin görüşün güzel kardeşim genc zihniyetiyle bile düşündüğümde almam ben şu kibrit kutusu gibi aracı.Giderim dede arabası E'ye binerim hiç olmassa arabaya binmiş olurum...
  • Fiyatlar o kadar uçtu ki,

Bildiğiniz kibrit kutusu kadar Mini JCW, 120 bine alıcı buluyor. Gören de ülkeyi petrol zengini arap ülkesi sanar

Millet fakirleştikçe, bunlar vergiyi, zamları yapıştırıyor.
  • 3.20d pahalı olması enteresan olmuş, 4.20d piyasada nasıl hiç görmüyorsak bunu da görmeyeceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam sıcak fırsat
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.