Şimdi Ara

bmw 118 M sport vs. bmw 316 standart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bütçem ya 118 in spor M paketine (170 bg komple m direksyon koltuk body vs.) yada standart bildiğiniz 136 lık 316 ya yetiyor. Hangisini önerirdiniz ?

• Boş 3 e bineceğinize en azından sağlam dolu 1 serisine binin derim ben.
  • 3.20 olsaydı tamam da 3.16 olmaz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 316i oneririm, 118i var bende arka yasam alani yok gibi birsey, ama 118in keyfini hicbir 3 serisi veremez. Bmw nin en iyi surus zevki sunan araclarindan biri 1 serisidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka alana, bagaja ne kadar ihtiyacın olduğuna bağlı bu. Zaten 2. El alacaksın sanırım. Pek kaybın olmaz. Sırayla 2’sini de al sat dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatında 316 kullanmamışlar 316 ya atar tutarlar, arabadan saymazlar vs. 316i sahibiyim performansı gayet yeterli, yakıtı düşük fiyatına göre en alınası araçtır. Donanıma kanıp alt segment araba alma derim.
  • Retrofiti çok kolay bir araç. İlerde bütçen olur arabanı full doldurabilirsin eğer donanım seni cezbediyorsa. Şahsen bende aynı maullakta kaldım ve tercihimi 3 ten yana kullandım. Sedan aracın sürüşü bir başka . Yalnız standart donanım baya boş mümkünse comfort falan alın en azından Arka klima ve Dijital klima olsun derim ben.

He yukardaki arkadaşın dediği gibi 2 sinide alıp deneybilirsiniz öyle yapacaksınızda önce 1 serisini alın derim 2. el satışı daha kolay olur .

Edit: Tek aklıma takılan sitedeki en ucuz 118i m sport aracın fiyatı 140bin tl. Onunda 35 bin tl hasar kaydı falan var. 140 Bine ben size baya dolu dolu 316i bulurum 320ied bile bulunabilir . O kısmı anlayamadım şahsen. 116i olabilir mi. acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 22 Ocak 2019; 11:32:56 >
  • Herkesin tercihi tabi iki. Bana göre F30 alma imkanın varsa F20 düşünme.
  • 1.18 tabiki. Donanıma kanma diyenler, standart 3.16 donanımına baksın allah aşkına.
    En keyifli makinelerden biri 1.18. Bence siz kimseyi aldırmadan teste çıkın anlarsınız:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.