Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
311
Favori
2.867.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi olur gerçekten. Not defterinde yazanları yaptım ama tıklıyorum açılmıyor. Bir arkadaşıma da indirdik sorun pcde mi diye onda da çalışmadı. Eksik yaptığım birşeyler var herhalde :( müsait olduğunuz bir zaman yapabilirsek çok güzel olur. Minnettar kalırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum doğru söylüyorsun. Makyajlının ilk gelenleri 1.6lt 4 silindir motorluydu.
    Arkadaşımda makyajlı Mayfest var, 1.6lt 4 silindirli motora sahip. Yani Mayfest donanımlı 4 silindir olan da getirmişler geçen sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdknt -- 9 Şubat 2016; 15:17:32 >
  • ÖTV indirimi ile araba alacak olsam c200 ya da c180 alırdım ben de

• Millet bazen 130 cok 125 cok ben gecen sene su kadara aldim diye yaziyor ama aslinda fiyatlar sabit degisen tek sey tl nin deger kaybi

• nestaa N kullanıcısına yanıt
    @nestaa,

umarım aracını paşaoğlunda yaptırmadın, orada atılan custom yazılımlar tamamen + 10.000 km'den sonra patlıyor.
    bilgine
  • n13b16 N kullanıcısına yanıt
    Neresi daha iyi peki g force mu ve 170 180 hp guc almak sorunsuzluk acisindan daha mi iyi?

• dream of ice D kullanıcısına yanıt
    Sanki yollarımız alman otobanları gibi de 10k km de motoru patlatma şansı olan yazılımları attırmaya cesaret buluyorsunuz. Ne diyelim allah patlattırmasın :)
  • Hocam merhaba.acaba borusan premium selection onayli araclarda pazarlik durumu nasil oluyor?gonderdiginiz linkte mesela bir tane urban line var.butceme uygun.74k yazmislar.ne kadar inebiliyorlar borusan 2.el araclarda?
    Tesekkurler.

• Güçlü araba herzaman güzeldir. İsterse her yer jilet asfalt olsun yol tutmasın araba ama o gaza oturunca arkasını sallaması insanı acayip mutlu ediyor. Arada yandakine bakıp gaza oturunca onun kayboluşunu izlemem her ne kadar ego tatmini olsada çok eğlendiren birşey :) birkaç gün e350 cdı coupe kullandım hala tadı damağımda :)

• holden12 H kullanıcısına yanıt
    1-2k inerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankster -- 9 Şubat 2016; 22:21:15 >
    98 binlik arabayı o kadar ısrarıma rağmen 96 ya inmişlerdi anca.

• Bir f20 baktım ikinci el, 18 bin lira tramer kaydı var Borusan'da onarılmış.Kaza resimlerini baktım (sahibinden istedim) Bir arka tampon,bir stop değişip, bir çamurluğun onarılması Borusan'da bu meblağlar tutuyor mu harbiden ?
    Yoksa yürür aksamda mı hasar almıştır ?

• thecubamojito kullanıcısına yanıt
    Yazdiklarinizin 18bin tutmasi imkansiz servisler onarimlarda fiyati abartiyor ama en fazla yazdiklariniz 6 7 bin tutar herhalde. Normal fiyatlari stop 700 , tampon 1000 camurluk onarimi da 500 hadi 800de iscilik diyelim 3000 eder borusan bunun 2 katini yazsin 6bin falan tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream of ice -- 9 Şubat 2016; 22:48:04 >
  • 1-2k pazarlik payi dusunmustum bende
    Malum sitede de zaten ilanlara bakarken arac aratirken hep ust limit 2-3k fazla yazip aratir olduk.hatta oyle ki kendi kullandigim araci koyucam haftaya ilana.bende 2k ustunu yazcam fiyatina.cunku adim gibi eminim ben ne fiyat yazarsam yazayim 2k altini teklif edecekler.ama aracimin ederi o degil ben biliyorum ederini yazsan da oldurmeye calisiyor insanlar.ben bir arac sahibine pazarlik sorarken utana sikila soruyorum adam yanlis anlar mi,aracinin degerini dusurmeye calistigi mi dusunur gibisinden..her arac sahibinin gozunde bir ederi vardir.istedigi fiyati yazabilir ama ne biliyim bi marka model arac benzer ozellikte ise sifir fiyati belliyse piyasasi da bellidir.resmen sinir stres yasiyoruz 2.el al-sat yaparken.bir onceki aracimi satarken cok bunalmistim.o yuzden simdiki aracimi sifir km almistim.
    Bu da takildigim bir konuydu.oh be.icimi doktum
    Sagolun hocam bu arada cevaplariniz icin.

• Ötv indirimi var ise neden 1.6 araç tercih edilsin ki? Yeni kasa e220d, 4.20d, 3.20d, 5.20d, 5.25d.... İmkan var ise bu tarz araçlar tercih edilmeli bence.

• elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    Engelli durumdan kaynaklanan ötv indirimi 1,6 motora kadar araçları kapsıyor

Çok haklısınız fiyatım mantıklı olsun hızlı satılsın dediğinizde bile ne yazarsanız yazın öldürmeye çalışıyorlar. Bu arada ben araç bakarken borusanda neredeyse sıfır sayılabilecek makyajlı bi 1 serisi vardı. 92 idi fiyatı 91e rahatça düşmüşler idi. 1k daha indirim yapabilmek için müdürünle yazışmalar yapıp bir gün sonra tarafıma 90 olur diye dönüş yapmışlardı. 72 lık araçtada 2k inerler mi bilmiyorum ama 92 lik araçta durum buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Engelli durumdan kaynaklanan ötv indirimi 1,6 motora kadar araçları kapsıyor

eğer böyle bir önlem almasalardı ne cinlikler yapardı kim bilir bu millet rangelere binmek için düşünmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: holden12

Hocam merhaba.acaba borusan premium selection onayli araclarda pazarlik durumu nasil oluyor?gonderdiginiz linkte mesela bir tane urban line var.butceme uygun.74k yazmislar.ne kadar inebiliyorlar borusan 2.el araclarda?
    Tesekkurler.

O araç satılmış. Pazarlık yapıyorlar. 114.000 liği 110 â düşürmüştüm.

• n13b16 N kullanıcısına yanıt
    Dostum sikinti yok pasaoglunda yaptirdim ,araci kullanmayi biliyorsan yaslan arkana.Km ile alakasi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nestaa -- 10 Şubat 2016; 10:39:44 >
  • 
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.