Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ (1.16 i) 2.El Almak istiyorum.Ne dersiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
102.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a3un 4 yıldız alma nedeni vurdugu yayaı 765mt havaya fırlatması Yani yaya guvenliginde düşük puanlar almış.Yoksa ic mekan cok guvenli tecrube ile sabittir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Yoksa ic mekan cok guvenli tecrube ile sabittir

Zuhaaha. Helal Denzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

a3un 4 yıldız alma nedeni vurdugu yayaı 765mt havaya fırlatması Yani yaya guvenliginde düşük puanlar almış.Yoksa ic mekan cok guvenli tecrube ile sabittir

Hayir pedestrian yani yaya rating i haric A3 un Overall puani 29

Mesela 5 yildizli Opel Astranin 34

Reno Megane 5 yildizli 33

Yaya guvenligi ayri kotu zati
  • Leon'da 4 yıldızdı diye hatırlıyorum.. Aynı platform zaten
  • http://www.kosifler.com.tr/oto/kullanilmisoto.asp bu linke bakarsan çok sık 1 serisi geliyor.18000-19000 euro ya kadar pazarlıkla rahat bulabilirsin 2005 modelini
  • benim alt komşumda var bmw 1.20 d dizel araca 2 kere binmişliğim war aracın dış tasarimi süper. Arabanın içine binince zaten kendimi sanki sınıf atlamış gibi hissediyorum. şahsen benim megane 2 yle takasa girseler hiç vakit kaybetmeden gözüm kapali takas yaparim.
  • bizim arkadaşta da 1.20d var. Ama kendisi pek memnun deil. Özellikle iç mekan kalitesi olarak, kötü demiyorum arkadaşlar ama dier bmw'lere göre çok kötü. Yani BMW hissi alamıyorsun arabadan. Bu arada a3'ün 1.6ların gitmediği doğru ama BMW 1.16nında gitmediğini biliyorum yani performans olarak hemen hemen aynılar bence.
  • http://arabam.ekolay.net/ikinciEl/detail.aspx?sid=822062
    iyi bir pazarlıkla güzel bir fiyata alınabilir gibi.....Rengi bence hoş değil ama...Bide boş araba....Ama kendınce guzel bır modıfıyede yapabılırsın.....
  • bencede leon yerine a3le bmw arasinda kalsan daha iyi ...

quote:

Orjinalden alıntı: bistroman

BMW 1 SERİSİ (1.16 i) 2.El Almak istiyorum.Ne dersiniz arkadaşlar? Şöyle temiz 2005 - 2006 model alınır der misiniz? Yeni evlendim....var mı sağda solda temiz olarak ikinci el satılan BMW 1 serisi? yoksA

seat leon da güzel diyor içimden bir ses....

sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunberber -- 18 Ocak 2007; 13:33:36 >
  • tabikide bmw 1 serisi çünkü arkadan itiş,ncap 5 yıldız ,115 beygir ve bmw kalitesi
  • seat leon mu bmw 1 serisi mi_? yakıt olarak aynılar mı?
  • quote:

seat leon mu bmw 1 serisi mi_? yakıt olarak aynılar mı?

Dostum alkol kaç promil
  • arkadaşların dediği gibi arka koltuk inanılmaz dar, bir kere bindim inanılmaz sıkıntılıydı. tavan da alçak resmen konserve kutusu gibiydi arka taraf. o yüzden hiç tavsiye etmem ailen için alıyorsan.
  • fifty gear programında bmw 1.16 küçük arabalar sınıfında en iyi araç seçmişlerdi. ( dipnot )
  • Kesinlikle Bmw almalısın hem kalite hem performans hemde 2. el satışı bakımından Leondan üstün bir araç.
  • Ya takmışsınız yıldıza alla alla. Millet doğana şahine e biniyo yıldızına bakıyo mu? 1 yıldızı bıle yok garibimin.

Ha BMW 1 serisi
    Ha Seat Leon
    Ha Audi A3

Hangisine bütçe yetiyorsa alınır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinangin

arkadaşların dediği gibi arka koltuk inanılmaz dar, bir kere bindim inanılmaz sıkıntılıydı. tavan da alçak resmen konserve kutusu gibiydi arka taraf. o yüzden hiç tavsiye etmem ailen için alıyorsan.

yeni evlendim ben ve eşim için alacaz ikimiz kullanacaz yani..ancak arkada üçlenebilir 1-2 veya bilemedin 3 haftada birkaç kez....
    nedersiniz?
  • bmw 1 serisi ile leon karşılastırılamazmı
    bmw 5-7 serisi ile karşılarsırmıyor ki bmw nin en dandik modeli ile karşılastırıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Dostum alkol kaç promil
  • quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

bmw 1 serisi ile leon karşılastırılamazmı
    bmw 5-7 serisi ile karşılarsırmıyor ki bmw nin en dandik modeli ile karşılastırıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Dostum alkol kaç promil

bmw en dandik arabası bile leondan üstündür.

• O paraya git sıfır GOLF al hem rahat,konforlu,güvenli sırf BMW olsun diye niye içi dar arabaya biniyorsun?Üstelik ikinci el.Tutmadı o araba tutmazda zaten.Emin ol sürüş keyfi konusundada oldukça tatmin eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 21 Ocak 2007; 11:30:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.