Şimdi Ara

BluTV | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
33
Favori
44.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    BluTv'yi ayda 19.90 TL'ya sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ben 10 aydır kullanıyorum ve bugüne kadar bi sıkıntı da yaşamadım.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    yıllık aboneliklerde ayda 12.90'a geliyor. 1 yıl peşin çekip 12 aya bölüyor. Onun dışında bazı alışveriş sitelerinde kod satılıyor. Kodlar bazen indirimli oluyor
  • blutv müthiş bir hbo atağı yaptı.

Hali hazırda game of thrones(tüm sezonları), westworld(3.sezon hariç), the sopranos, sex and city, entourage gibi diziler zaten bulunuyordu.

Önümüzde ki günlerde de hbo efsaneleri olan chernobyl, true detective, six feet under, the leftovers gibi diziler de eklenecekmiş.

Artık 1-2 aylık blutv üyeliği almak şart oldu
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu güdüşle Türkiye'de pazar lideri olacaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denile

Bu güdüşle Türkiye'de pazar lideri olacaklar.
    bu altyapı ile çok zor. iş içerikte bitmiyor maalesef. netflix ekosistemi çok daha başarılı. bide tabii popülerlik mevzusu var. netflix tüm dünyada popüler ve sırf adı bile reklam için yetiyor millet gidip ona üye oluyor. türkiye'de 1.5 milyon üyeyi geçmiş bile, aile üyelerini de katarsak 4 milyon kullanıcısı varmış. blutv falan maksimum 200-300 bin üyesi vardır.

ama... hbo gibi kaliteli kanalların içeriklerini ekleme politikası doğru yol , iyi üye toplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Mayıs 2020; 23:44:47 >
  • Dört Dörtlük kampanyası kapsamında 12 aylık üyelik 119 TL ye düştü Düşünen varsa fiyat gayet iyi

https://www.hepsiburada.com/blutv-12-aylik-dijital-abonelik-kodu-e-pin-p-HBV00000OSBZG?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Fiyatı 154,80 tl olmuş 12 ay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: one a day

Fiyatı 154,80 tl olmuş 12 ay
    konuyu açtığımda 3 saatlik indirim vardı
  • blu tv aksiyon ve blu tv komedi kanalları alt yazılı mı yoksa dublajlı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaskommen

blu tv aksiyon ve blu tv komedi kanalları alt yazılı mı yoksa dublajlı mı ?
    İkisi de altyazılı ve videolarda sağ üstte olan seçenekler yok. Geriye alma vs diğer kanallarda olduğu gibi yok. Yayın akışı da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 25 Mayıs 2020; 13:26:15 >
  • 3 gün için BluTV’sini paylaşacak biri var mı? The Walking Dead 10.sezonu izleyeceğim sadece. Üyelik vs. uğraşmak istemiyorum. Pazarlığa açığım😁

• BluTv telif konusunda başarılı bir şirket. Elbette filmler bazı yerlere düşüyor ama çok yaygın değil.

Mesela oldukça popüler bir film indirme site sahibine sordum.

BluTv içeriklerini neden paylaşmıyorsun diye.

Benden çok siteye onlar giriyor dedi.

Bence tek sorunları çakal olmaları :) 3 saatlik dizi yapıp 8 bölüme bölüyorlar.

Kendi yapımları olan dizileri tv dizisi gibi haftalık atıyorlar. Merak uyandırsın üye kazanalım diye çok saçma bir şekilde uzatıyorlar.

Son örneği Alef.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu altyapı ile çok zor. iş içerikte bitmiyor maalesef. netflix ekosistemi çok daha başarılı. bide tabii popülerlik mevzusu var. netflix tüm dünyada popüler ve sırf adı bile reklam için yetiyor millet gidip ona üye oluyor. türkiye'de 1.5 milyon üyeyi geçmiş bile, aile üyelerini de katarsak 4 milyon kullanıcısı varmış. blutv falan maksimum 200-300 bin üyesi vardır.

ama... hbo gibi kaliteli kanalların içeriklerini ekleme politikası doğru yol , iyi üye toplar.

Alıntıları Göster
    true detective 1 sezon 8 bölüm yüklenmiş, ilerleyen günlerde gerisi de yüklenir herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

true detective 1 sezon 8 bölüm yüklenmiş, ilerleyen günlerde gerisi de yüklenir herhalde.

Alıntıları Göster
    2 sezon 16 bölüm olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

2 sezon 16 bölüm olmuş.

Alıntıları Göster
    3 sezon 24 bölüm olmuş true detective .

• Arkadaşlar hepinize selam. Artık blutv kullanmadığım için konuyla ilgili bildirimler konu sahibi olduğum için bana geliyor. O yüzden ya konuyu sildireceğim ya da konu içerisinde blutv kullanan ve konuyla ilgilenmek isteyen olursa ona aktaracağım.

Sonuç olarak,
    konunun sahipliğini üstlenmek isteyen var mı acaba?

Var ise lütfen özel mesaj göndersin.
  • BluTV üyeliğimi bana göre yeterince içerik olmadığı için iptal ettim ama yine de sık sık kontrol ediyorum yeni neler gelmiş diye, başka kimse talep etmezse, konunun kapanmasındansa ben devralabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 13 Haziran 2020; 18:36:38 >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tarafınıza konu devri yapıldı.

İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.