Şimdi Ara

Bluetooth Sorunu Yardım PLS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİRAZ DAHA UĞRAŞIRSAM DELİRCEM YA HERŞEYİ YAPTIM DRİVER I KALDIRDIM YUKLEDIM ODUR, BUDUR DERKEN RAHAT 2-3 SAAT YAPMAYA ÇALIŞTIM OLMADI, BU SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM ? TŞK.
    Bluetooth Sorunu Yardım PLS

• YARDIM BEYLER BAYANLAR PLSS
  • YORUM YAZMAYIN ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKIYORUM KAÇ DK GEÇTİ 1 KİŞİ GİRMEDİ KONUYA 7 GÖRÜNTÜLENME DİYEN BENİM YENİLEMELERİM
    ALLAHA EMANET
  • 1-Kulaklık telefonda çalışıyor mu?
    2-Bilgisayarla başka bir cihaz arasında Bluetooth ile dosya transferi oluyor mu?
    3-Kulaklık daha önceden bilgisayarda çalışıyor muydu? Çalışıyorduysa son zamanlarda bilgisayarda hiçbir değişiklik yaptın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

1-Kulaklık telefonda çalışıyor mu?
    2-Bilgisayarla başka bir cihaz arasında Bluetooth ile dosya transferi oluyor mu?
    3-Kulaklık daha önceden bilgisayarda çalışıyor muydu? Çalışıyorduysa son zamanlarda bilgisayarda hiçbir değişiklik yaptın mı?
    Teşekkür ederim krdş im geri dönüşün için
    1- EVET
    2- HİÇ DOSYA TRANSFERİ YAPMADIM BAYADIR
    3- ÇALIŞIYORDU ÇATUR ÇUTUR SABAH ÇALIŞIYORDU 2 SAAT ÖNCE ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI

VALLA BEN ÇÖZEMEDİM İNTEL İN SİTESİNDEDE İNDİRDİM DRİVER PC YE 2 KERE FORMAT ATTIM OLMUYOR
    BLUETOOTH PROGRAMLARINA BAKIYORUM YAPAMADIM ONLARIDA VEYA GERÇEKTEN İŞE YARAR BİR PROGRAM VARMI
  • DeanWinchester. kullanıcısına yanıt
    Bir dosya transferi dene. Hem pcden telefona, hem de telefondan pcye gönderme yap bakalım, olacak mı?

• Ayrıca bilgisayarın "Bluetooth kapalı" diyor attığın ekran görüntüsünde, Bluetooth'u açsana.

• quote:

Bir dosya transferi dene. Hem pcden telefona, hem de telefondan pcye gönderme yap bakalım, olacak mı?
    nasıl yapim krdş im telefonun blu sunu açıyom görmüyor pc yi pc dekinin açma tuşu yok zaten fotoğrafta belirttiğim gibi
  • quote:

Ayrıca bilgisayarın "Bluetooth kapalı" diyor attığın ekran görüntüsünde, Bluetooth'u açsana.
    nasıl nerden açılıyor
  • quote:

Ayrıca bilgisayarın "Bluetooth kapalı" diyor attığın ekran görüntüsünde, Bluetooth'u açsana.
    normalde açma kapama tuşu Bluetooth yada başka Cihaz ekle SEÇENEĞİNİN altında oluyor hemen ama yok işte
  • quote:

Kardeşim cevap vermedin ama yinede seni haberdar etmek istedim, şok oldum valla kendiliğinden geldi acaba herhangi bir güncellememi yaptı anlamadım neyse yinede teşekkür ederim
  • DeanWinchester. kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldüyse mesele yok ;)

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Aynen kanka tşkler tekrar hayırlı geceler
  • ulan arşivlik konu yemin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

ulan arşivlik konu yemin ediyorum
    Bişi sorcağım zaman foruma giriyom yeni gördüm, teşekkürler tabikide iltifat olarak kabul ediyorum :DSADSADSADSADS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

ulan arşivlik konu yemin ediyorum
    +1 hxhshsb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.