Şimdi Ara

BLUETOOTH MOUSE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipad,mibox ve laptop ta kullanım amaçlı bluetooth mouse almak istiyorum. everest in sm-bt31 modeline baktım bir de xiaomi nin bluetooth mouse na baktım. everest daha önceden kullanıp memnun kaldığım bir marka mouse anlamında. bu ikisi arasında seçim yapsanız hangisini seçersiniz veya başka mouse önerir misiniz bunlar dışında . bütçem 150 tl.

• M185 al. Hem ucuz hem güzel, kullanım türünüzde en popüler mouse'dir. Benim gibi hata yapıp bim pili kullanmayın. Pil dışarı akıtırsa mouse ne olursa olsun bir süreden sonra bozuyor. Duracell pil alın uzun seneler kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DougMesa

M185 al. Hem ucuz hem güzel, kullanım türünüzde en popüler mouse'dir. Benim gibi hata yapıp bim pili kullanmayın. Pil dışarı akıtırsa mouse ne olursa olsun bir süreden sonra bozuyor. Duracell pil alın uzun seneler kullanın.
    hocam yalnız senin dediğin usb alıcılı mouse. bende var zaten alıcılı. ben direkt bluetooth alacağım. ipad e bağlantı için dönüştürme aparatı vs gerekiyor alıcı olunca. + olarak alıcı olursa laptop veya mi box ta fazladan slot gidiyor. o yüzden direkt bluetooth bağlantılı mouse arıyorum
  • Anladım. Yanlış öneriden dolayı kusura bakma. Bu konuda pek bir fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DougMesa

Anladım. Yanlış öneriden dolayı kusura bakma. Bu konuda pek bir fikrim yok.
    problem değil hocam . ilk mesajda yazdığım everest mouse alacağım gibi duruyor. akşam biraz daha bakayım modellere ona göre sipariş vereyim. pil konusunda haklısın. ucuz piller hem akıyor hem de çok çabuk tükeniyor. duracell kullanıyorum ben de. aylarca dayanıyor akma da olmuyor
  • Hangi mouse'u aldınız hocam, ben de Xiaomi'ninkini gördüm ve kararsız kaldım, iyi birşey mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musyun

Hangi mouse'u aldınız hocam, ben de Xiaomi'ninkini gördüm ve kararsız kaldım, iyi birşey mi acaba?
    logitech m590 aldım tavsiye ederim. iki cihaz tanımlanabiliyor. tek tuşla geçiş yapıyorsun ikisi arası.
  • Kronik sol tuş çift tıklama nedeniyle 5 logitech mouse heba oldu. Logitech önermiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech pebble aldım tavsiye ederim.
  • musyun kullanıcısına yanıt
    El rahat oluyor mu?
    Tıklama sesi nasıl?
    Hafif ve hızlı hareket edebilir gibi görünüyor öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jesudas -- 15 Eylül 2020; 21:0:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.