Şimdi Ara

Bluetooth'lu amfi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir süredir dolby atmos sistem kurma niyetindeydim fakat tuzlu geldiği için 5 kanal bir sisteme karar kıldım. Bu süreçte Magnat Supreme 802 + 252 +202 sahibiyim. Bana tavsiye edebileceğiniz 4K uyumlu ve bluetooth ile telefondan yada bilgisayardan müzikte dinleyebileceğim giriş seviyesinde ürün var mı? Benim bulduklarım sony dh770 ve pioneer vsx-531

• Bende sanırım Sony DH 770 e yönelicem. buna uygun 1500 limitli olarak nasıl bir hoparlör ve bass bağlayabiliriz? öneriniz varmıdır?
  • Cüzi bir fark için Sony 1080 Avr'den ödün vermeyin. 2500 Tl'ye kadar alonabiliyor ve çok çok iyi bir alet. Üstelik alette yok yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dn1080 siparişi verdim gelince görcez bakalım nasıl bi cihaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRAGci

dn1080 siparişi verdim gelince görcez bakalım nasıl bi cihaz :)

Çok doğru bir karar vermişsin. 2500 Tl 'ye alınabilen bu Avr karşısında 4-5000 Tl ye kadar yeni versiyon Avr'ler arasında daha iyisi yok!

• teknika kullanıcısına yanıt
    ürün geldi idareten kurulum yaptım. baya özellikli amfi fakat yüksek seste müzik dinledim bir süre. amfi el değmeyecek kadar ısınıyor bu normal mi? diğer markalarda da oluyor mu acaba. bir de menüler türkçe olsaydı keşke. kullanma kılavuzunda ingilizce bile yok
  • Ampli ve Avr'lerin neredeyse %95 i ısınır zaten. Özellikle de yüksek ses seviyelerine çıktığında. Hele ki yeniyken bir süre daha fazla ısınır. Zaten her zaman geçerli olan bir kural aşırı sıkıştırı zorlama aleti. Heleki yeniyken bir süre daha da az yüklen.

Güle güle kullan.👍

• Sony eskiden beri diğerlerinden de daha fazla ısınır bu arada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.