Şimdi Ara

bluetooth kulaklık önerisi 500 800 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bluetooth kulaklık arıyorum kendime fakat çok arada kaldım o yüzden yardımınızı bekliyorum. Kulaklığı nerelerde kullanacağımı yazayım öncelikle.

Şuan hiç kulaklığım yok öncelikle belirteyim. Kablosuz kulaklık arıyorum çünkü notebook'umun aux jakının hemen dibinde usb girişi var bu yüzden kulaklık farketmeksizin bi cızırtı yapıyor bunun çözümü yokmuş sanırım.

Notebook'umda kullabileceğim (müzik dinlemek+oyun oynuyorum lol,warzone ve işim gereği çeşitli mekanlara tanıtım reklam filmi çekip editliyorum ).
    Bu yüzden bilgisyar başında kulağımda 6 7 saat kalabilecek kulağımı çok fazla rahatsız etmeyecek.
    Okula giderken ya da dışarıya yürüyüşe çıktığımda takabileceğim fazla büyük olmayan şık bir kulaklık arıyorum.

yani ikisi bir arada biliyorum çok fazla şey istiyorum

Aklımda birkaç ürün var onları yazayım

Klasik herkeste gördüğümüz Jbl bt500 düşünüyodum ilk başta fakat almışken düzgün kaliteli bişey alıyım dedim.
    jbl e55bt yi gördüm fakat bana biraz büyük geldi o yüzden dışarıya kulaklıkla çıktığımda estetik gözükmedi.
    Beats solo 3 düşünüyorum şuanlık tipi çok estetik kaliteli duruyor fakat kulakta çok fazla durunca baya ağrı yaptığını söylemişler bu beni üzdü
    beats studio 3 e de çok rahat yazmışlar fakat o da bana fazla büyük geldi.

Bunlardan başka kulaklık araştırmadım. Gerçekten kulaklığa çok ihtiyacım var. Cevap verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanliaskeri -- 28 Mart 2020; 9:38:6 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.