Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hashus000 , hashus000 , Lynefaynel Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
7.943
Cevap
493
Favori
936.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni üyelik olayı olmadı, olsa alacaktım. İndirim vermiyor bana. İçindeki çip önemli ama qc3020 ise soundpeats sonic daha iyi çünkü qc3040 var onda. Bir de Sonic 15 saat gidiyor, 97 ise 7 saat diye biliyorum. Şu indirim olayını yapabilirsem almayı düşünebilirim ama.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AntiMosya85 A kullanıcısına yanıt

Günahını almak istemem ama ben onun incelemelerde para aldığını düşünüyorum. Bazı ucuz ürünleri öyle bir övüyor ki 2000 liralık ürün incelese bu kadar övmez. Güzel bir şeyi de bir yerden kulp takmaya uğraşıyor gibi. Ürün sıkıntılı değil ama ortalama fiyatının ürünü.

• pckobat_78 kullanıcısına yanıt

valla hocam tao 53 dediği gibi çıktı yalan yok, dediği gibi çıkmasaydı sizin gibi düşünebilirdim.ben şahsen güveniyorum.ha siz güvenmezsiniz saygı duyarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt

gerçekten de 15 saatmiş tek şarjla, ses düzeyi %60ta ama.vay be çok çok iyi süre bu.sırf bu süre için bile sonic alınır hocam.hayırlı olsun şimdiden.

hepsiburada indirimi için de yeni üyelik, yeni tel. no ve yeni cihaz lazım sanırım, en azından ben böyle alabildim indirimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiMosya85 -- 23 Mayıs 2021; 19:12:33 >
    15 saat gidiyor gerçekten Enes Özen’in incelemesi var. En yüksek seste 14 saat 40 dk çalışmış. Kod için deniyorum kaç gündür olmadı hatta çekiliş vardı hb’de 300 TL için onu da kaçırdım kod alamayınca. Ben Sonic’i alacağım ya şarj süresi olarak 2 katı fark var. Çip olarakta üstün fiyatı indirimdeyken alayım en iyisi. Bu 97’yi abartıyorlar diyorlar Enes özen edifier x3’ü daha iyi bulmuş mesela.

https://www.youtube.com/watch?v=1U36TIKZpA4&feature=youtu.be

hocam bende edifier x3 te var tamam iyi ama ses yüksekliği az.ben taotronics 53'ü daha çok beğendim.sonic çipseti ve pil süresiyle çok mantıklı bir cihaz, ses kalitesini deneyememe rağmen.ama bence kötü çıkmaz.

Ses azlığı Sonic’te de varmış ama benim için sorun değil çok yüksek dinlemiyorum zaten. Edifier’ın tipi çok hoşta kutuda şarj göstergesi yok, o önemli mesela kutuda şarj var mı yok mu göremiyorsun. Aynı şekilde 97’de de yokmuş mesela ışık koymuşlar ama şarjı göstermiyor sadece çalışıp çalışmadığını gösteriyormuş ondan biraz soğudum açıkçası. Sonic’te ilkel olsa da var. Ben çubuklulara soğuk bakıyorum biraz kaba geliyor.

HB'de

3-4 tane hesabıma bana özel 200/30 gelmiş kulaklıklar için

TaoTronics Soundliberty 97

245 tl ye geliyor ki, artık dayanamadım geçtim siparişi.

amazon USA da 40 dolar şu an.

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-97-sarj-kilifli-bluetooth-kulaklik-cvc-8-0-gurultu-engelleme-aptx-ipx8-29-saat-muzik-p-HBV00001APKXS?magaza=Hepsiburada

• giges1997 kullanıcısına yanıt

1 haftada yapıp gönderdiler 22 may ctesi teslim ettiler.

servis kağıdında ped değişti yazıyor.

Hızlı çalışıyorlar veya ellerinde bu tip arızalı ürün sayısı az.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

1 haftada yapıp gönderdiler 22 may ctesi teslim ettiler.

servis kağıdında ped değişti yazıyor.

Hızlı çalışıyorlar veya ellerinde bu tip arızalı ürün sayısı az.

Anker'in servisinden memnun kalmıştım bende, yardımcı oldular. 2 kere kulaklık değiştirdiler, en sonunda iade aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

HB'de

3-4 tane hesabıma bana özel 200/30 gelmiş kulaklıklar için

TaoTronics Soundliberty 97

245 tl ye geliyor ki, artık dayanamadım geçtim siparişi.

amazon USA da 40 dolar şu an.

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-97-sarj-kilifli-bluetooth-kulaklik-cvc-8-0-gurultu-engelleme-aptx-ipx8-29-saat-muzik-p-HBV00001APKXS?magaza=Hepsiburada

Bugüne kadar HB bana 1 kuruş bile çek vermedi.

• TaoTronics SoundLiberty 53 pro 199 olmuş.
    https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-53-pro-usb-c-sarj-kilifli-dort-mikrofonlu-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-30-saat-muzik-siyah-pm-HB000011B9DK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 24 Mayıs 2021; 11:44:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Bu markayı bilmiyorum ama güzel yorumlar yapılmış. Peki mesela mi air 2den ne fazlası var? Frekans alanı falan çok mühim değil. Yeter ki sorunsuz olsun ve kulağı acıtmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Hocam hayırlı olsun. Bu markayı bilmiyorum ama güzel yorumlar yapılmış. Peki mesela mi air 2den ne fazlası var? Frekans alanı falan çok mühim değil. Yeter ki sorunsuz olsun ve kulağı acıtmasın.
    hocam mobildeyim ama şunu yazayım
    taotronics Türkiyeye çok agresif fiyatlarla girdi,
    amazon usa fiyatlarına bakarsanız anlarsınız. ve puanlarına.

5 yıl önce xiaomi ilk duymak gibi)))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar,

Ttec AirBeat Duo TWS 

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO

arasında kaldım... çok acil fikirlernizi alabilir miyim? 150/25 tanımlamış hb... zaten kulaklık alacaktım tam denk geldi.

farklı tavsiyelere açığım, amacım gümbür gümbür müzik dinlemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 24 Mayıs 2021; 13:27:12 >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Çubuklu ve yarı kulak içi olması sebebiyle taotronics 92 için mi true 2 basic ten 75 TL fazla ödemeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

arkadaşlar,

Ttec AirBeat Duo TWS 

arasında kaldım... çok acil fikirlernizi alabilir miyim? 150/25 tanımlamış hb... zaten kulaklık alacaktım tam denk geldi.

53 pro aldım gayet mutluyum

• Avese kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Silikonlu kullanamadığım için 92 modelini düşünüyorum. Sizinki ile kalite farkı var mıdır, kulakta kaba duruyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

arkadaşlar,

Ttec AirBeat Duo TWS 

Yeni aldım ben de kulaklık bunları neden tercih etmediğimi söyleyeyim belki fikir olur size

53 pro gayet güzel bir kulaklık fiyatı da düşmüş şuan ama benim kulağım küçük küçük kulaklı biriyseniz sorun yaşayabilirsiniz genel yorum böyle

ttec airbet duo ise ışıklı mışıklı ondan tercih etmedim çoçuk ayakkabısı gibi gezmekten iyidir

• Taotronics 53 pro bu fiyata kaçmazzz.

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.