Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aman hocam. Ne olduğu belli değil. Daha yorum bile yok satıcıda. Geçenlerde de vardı aynı ilan. Birden kayboldu. Şimdi gene çıkmış. Pek güven vermedi. Kargo takipsiz diyor bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daytripper25 -- 5 Şubat 2021; 18:44:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ylmzknn kullanıcısına yanıt

Maceraya degmez yuz lira fazla ver kafan rahat olsun

• Bu kulaklık nasıl? Fiyatı diğer sitelere göre uygun.
    Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum:
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jabra-elite-active-75t-kulak-i%C3%A7i-kulakl%C4%B1k-titanyum-siyah%C4%B1-1207980.html?rbtc=now%7Coow%7Cappshare%7C%7Cp%7Cappshare%7C

• quote:

Orijinalden alıntı: kalender6276

Bu kulaklık nasıl? Fiyatı diğer sitelere göre uygun.
    Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum:
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jabra-elite-active-75t-kulak-i%C3%A7i-kulakl%C4%B1k-titanyum-siyah%C4%B1-1207980.html?rbtc=now%7Coow%7Cappshare%7C%7Cp%7Cappshare%7C

Premium, çok kaliteli, harika sesi olan, su içinde bile müzik çalabilen çok başarılı bir kulaklıktır, kesinlikle tavsiye ederim.

• hakkan H kullanıcısına yanıt

Bende özelliklerini falan çok beğendim ama çok pahalı.Kombo yapılıp alınabilir.

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt

Haklısınız ama ücret koruma programı var. Bilemedim.  

• Tt 53pro biraz ucuzlamis kodla 188 civarına geliyor alinir mi sizce
  • korkmazharun K kullanıcısına yanıt
    Kod neymiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MotunBinTuman kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel, hesaba tanimlanmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmazharun

Kişiye özel, hesaba tanimlanmis
    Anladım. O paraya alınır herhâlde. Ben de dün 213 görünce karttaki puanı da nereye harcasam diye düşünürken verdim siparişi. T19'dan sonra bir farklılık hissedecek miyim, merak ediyorum.

• Arkadaşlar selamlar daha once ilan koymustum taotronics soundliberty 88 burdan kimseden talep olmayınca açıp kullanmaya karar verdim. Kulaklığın telefon görüşme performansı airpodsla hemen hemen kafa kafaya(bunu da denedim) iphone se 2020 de. Telefon görüşmesi için kulaklık arayan ve bütçesi kısıtlı olan herkes için muzzam seçim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin10oktay -- 6 Şubat 2021; 17:0:30 >
  • metin10oktay M kullanıcısına yanıt
    Sizde bir de 92 mi vadı?
    Kıyaslandığında telefon görüşmesi açısından fark var mı?

Satıcı hiç güven vermiyor hocam

Parayı geri almanız en az 1 ay sürer, almayın.

• TEREROKA kullanıcısına yanıt
    53 88 94 üçü de var. 1 hafta da airpods kullandım. Airpodsla kafa kafaya hemen hemen 88 şu ana kadar bu fiyatlarda daha iyisini kullanmadım mikrofon olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: st_emx

Bu mesaj silindi.

Dün bende oradan aldım fakat satıcıya faturaya düşük fiyat yazın demeyi unuttum, siz yazmış mıydınız? Yazarlar mı unutmuş olsamda? Sonradan mesaj attım ama okumadılar 24 saat geçti. Bu arada ne kadar sürede elinize ulaştı?

• st_emx kullanıcısına yanıt

Ses kalitesini nasıl buldunuz? Daha önce Q10 kullandiysaniz karşılaştırabilir misiniz?

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt

hocam 24.01 de sipariş verdim 04.02 de elime geçti. Kutunun üzerindeki etikette 7$ yazıyordu, fakat birileri kalemle 25$ yazmış bence gümrükte burda yazılmış bu rakam, heralde ona görede vergi hesaplandı.

• Dumanus kullanıcısına yanıt

bundan önce amazondan Akg Y500 alıp iade ettim, aslında sesinden çok memnundum fakat film felan izlerken yarım saatten sonra kulak üstü olduğundan dolayı başımı ağrıtınca bende hemen iade ettim. Yani sesi Y500 ile kıyaslarsam tiz ve mid Y500 daha iyiydi bana göre, bas seslerde Q30 önde ama öyle süper güçlü bir bas değil sadece Y500 den iyi. malzeme kalitesi kalitesi Y500 e göre kötü. Sesi kulaklığı ilk taktığımda hiç hoşuma gitmedi fakat youtubeda bir EQ ayarı (Mr. Cow) var onu yapınca kendine geldi kulaklık, uygulamadan EQ ayarı yapınca kalıcı oluyor en büyük artısı bu bence, birde şarjı uzun gidicek gibi 2 günde %10 gitmiş. uygulamadan firmware update yapılabiliyor.

• st_emx kullanıcısına yanıt
    bundan önce amazondan Akg Y500 alıp iade ettim, aslında sesinden çok memnundum fakat film felan izlerken yarım saatten sonra kulak üstü olduğundan dolayı başımı ağrıtınca bende hemen iade ettim. Yani sesi Y500 ile kıyaslarsam tiz ve mid Y500 daha iyiydi bana göre, bas seslerde Q30 önde ama öyle süper güçlü bir bas değil sadece Y500 den iyi. malzeme kalitesi kalitesi Y500 e göre kötü.

Hocam şu kısımdan emin misiniz ? Kulaklığı kullanmadım ama almayı düşünüyorum. Çünkü ciddi anlamda aynı kulvarın kulaklığı değiller.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.