Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta once hespiburadadan aldigim QCY T5 kulakligimi satyrm ilgilenen olursa 130 tl, kayseri, satma sebebim silikonsuz kulaklik duşunuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firan34

1 hafta once hespiburadadan aldigim QCY T5 kulakligimi satyrm ilgilenen olursa 130 tl, kayseri, satma sebebim silikonsuz kulaklik duşunuyorum.
    slikonlu kulaklik kadar.rahatsiz eden bisey yok. iyi satislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350-400 lira arasına ne tavsiye edersiniz 500e de çıkabilirim duruma göre aklımda 1more stylish var ses yüksekligi ve kalitesi benim için önemli olan ve silikonsuz modelleri sevmiyorum silikonlu olması lazım
  • haylou gt1 plus alacağım redmi note 5pro ile kullanmak için ancak destek var gözüksede default sbc ye dönüyor aptx seçilmiyormuş. varmı tecrübesi olan note5pro da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bisey hocam bağlanırken direkt yanında apt-x logosu çıkar yanında. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

• mevzuya bak ya aptx kulaklık için aptx destekli telefonda lazım,ölme eşşeğim ölme.
  • Ben sürekli kullanıyorum sporda. kulaktan düşebiliyor bazen ama ciddi anlamda çok memnunum bir kere elimi yüzümü yıkarken lavaboya düşürdüm idman sonu suyun içinde 0 sorun çıkarttı. Şarjı çok iyi gidiyor

• gt1 plus aptx çalışır diyorsunuz yani. ok alayım o zaman. umarım arka cepteyken çeker. birde öyle sorun oluyor kablolu bluetooth kulaklıklarımda.
    butonlu çipin olduğu kısmı omzumdan arkaya doğru atınca çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: extagon

mevzuya bak ya aptx kulaklık için aptx destekli telefonda lazım,ölme eşşeğim ölme.
    yazılım, romla alakalı sonuçta.

• codred kullanıcısına yanıt
    İşte o konuda sorun çıkarabilir hocam. Bende en azından benim telefonumda kot cebine koyunca telefonu kopukluklar oluyordu. O yüzden bağlantı konusunda cihazin antenleri de çok başarılı değilse tavsiye etmem. T5 o konuda daha iyi.

• Siparişm yolda, gelince yazayım xioami aitdots basic 2 aldım. Aliexpress yorumları çok iyii. Özellikle karsıya net ses iletimi ve ses yüksekliği.

İnşaAllah iyii cıkar. Olmazsa haylou gt1 pro alacagım.

Airdots basic 2 kullanan yorum yapanilir mi

• İphone 6 için gt1 plus düşünüyordum ama aptx desteği yok telefonda. Bu sebeple vaat ettiği 5 saatlik kullanım süresini veremez sanırım. 200 liraya kadar tavsiyesi olan var mı silikonlu modellerden.

• Silikonlu isteyenler 250 tl civarına trden çöp bir şey alacağınıza aliexpressden s101 ya da s119 alın derim. Fye7-fye8 de olabilir

• firan34 F kullanıcısına yanıt
    ben 70 e satana kadar canım çıktı
  • arkadaslar amazon kulaklik iadesi almiyor yukarida alacaklarini dusunup yanlis bilgilendirmisim kimse magdur olsun istemem

• extagon kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmama durumunda mı almıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

İşte o konuda sorun çıkarabilir hocam. Bende en azından benim telefonumda kot cebine koyunca telefonu kopukluklar oluyordu. O yüzden bağlantı konusunda cihazin antenleri de çok başarılı değilse tavsiye etmem. T5 o konuda daha iyi.
    herşey alma diyor resmen amazon indirimi birkaç saatte bitirmiş. arka cepte sıkıntılı diyorsun, aşağıda arkadaş kulaklık iade almıyor amazon demiş ki tam tersini okumuştum. bu tws lerden uzak mı durmalı arada kaldım. zaten elimden kayar düşer diye de tereddütteyim. aslında yarım kulak içi bulsam ideali de aklıma yatan fiyatı 150 geçmeyen henüz bulamadım.

• extagon kullanıcısına yanıt
    Kabul etmediler mi iadenizi?
  • metin10oktay M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevap için. Kulaklığın temizliğini nasıl yapıyorsunuz spor sonrası?
  • Kağıt havluya biraz kolonya döküp siliyorum özellikle sarj yerini ki ter vs kalmasın şu ana kadar hiç sorun çıkarmadı 2 ay oluyor alalı

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.