Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sharpie

Fiyat iyiymiş aldım bende birtane siyah teşekkürler.

Alıntıları Göster

biraz baktım özelliklerine Quickcharge 4.0, çift taraflı typ-c ,18watt hızlı şarj etme, hızlı şarj olma PD desteği baya baya 2020 güncel cihaz fiyat 55 lira bişey değil

ihtiyaç için dursun lazım olur diye alınır güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 2 Mart 2021; 18:53:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Güzel bir hediye olmuş o zaman   müziği %40 seste dinlerseniz pil süresi 12 saat çok rahat . Ama son ses ve deep bass modu açınca 3-4 saat arası pili bitiyor . o yüzden power bankı tavsiye ederim :)

Alıntıları Göster

Bu şekilde dinlemez hocam ama powerbank gerçekten çok ucuzmuş, ihtiyacım olsa alırdım kesin :)

Teşekkür ederim tekrardan.

• Arkadaşlar elimdeki hoparlör ios'ten müzik açtığımda tertemiz ses verirken androidte cızırtı yapıyor. Nasıl düzelir bu aynı sıkıntıyı yaşayıp çözen varsa yazabilir mi?
  • KirecburnuCakali K kullanıcısına yanıt

kullandığın telefonların tam modellerini yazarmısın ve hangi marka model speakerda sorun yaşıyorsun ?

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Telefon poco x3. Hoparlör de wonderboom. Sesi temiz verenler iPhone ve iPad...

Android tarafında telefonun markası modeli değiştiğinde, bluetooth hoparlörden aldığın ses ve sesin kalitesi de değişiyor. poco x3 nfc yerine oppo ile denesen sesin değiştiğini farkedersin

apple marka cihazların hangi model olursa olsun hepsinde ses sabit aynıdır. ipod kalitesi

İşe bak 7 yıllık iPad de olmasa cızırtılı müzik dinleyeceğiz demek ki :)) Teşekkürler hocam bilgi için...
  • Saatli alarmlı bluetooth hoparlör bakınıyorum.sabahları beni kendi istediğim bir şarkıyla uyandırmalı.yani alarm sesi atama yapılabilmeli.onundışında arada bir müzik dinleyedebilirim.jbl horizon gibi uçuk fiyatlara çıkamam.daha çok mifa k3 fiyatlarında o tip birşeyler ne önerirsiniz.yada mifa k3 önerirmisiniz.aliexpressdende bakabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

Ona daha önce bakmıştım ama dahili pili yok fişe takmak gerekiyor.mifa a30 da baktım ama satışta yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 2 Mart 2021; 22:38:33 >
  • sharpie kullanıcısına yanıt

mifa a30 vardı tam nokta atışı ama şimdi yok.

mifa küçülmeye gidiyor sanırım mifa a30, mifa a1, mifa i8 gibi efsane modelleri artık yok

ally q5 diye bir model vardı a30a benziyor

ALLY Q5 Bluetooth Hoparlör FM Radyo Dijital Masa Saati Alarm Uya 120,85 TL yerine 99,85 TL

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu-aksesuarlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 2 Mart 2021; 23:32:13 >

Hocam sanki wonderboom 1 tık daha temiz ses veriyor gibi, Xiaomi ise daha tok. Benim elimdeki wonderboom'a alıcı çıktı, satıp xiaomiyi almaya değer mi acaba çok kararsız kaldım
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Basslar nasıl hocam xiaomi'de wonderboom'a kıyasla?

bence xiaomi yi alıp dene beğenmediğin takdirde satıp tekrar wonderbooma geçme şansın var

• Arkadaşlar merhaba,
    Elimde yaklaşık 1,5 yıldır kullandığım Tronsmart Element T6 BT hoparlör vardı ancak sesi mi azaldı yoksa artık bana mı yetersiz geliyor anlamıyorum. 15 gün önce Amazon’dan 340 liraya Mi 16W yeni modeli aldım kullanıyorum tronsmart ile kıyasladığımda Mi daha iyi gibi geldi ancak Mi sanki problemli gibi şarjdayken çalışıyor şarjdan çıkarınca bazen kapanıyor. Şarja takıp çıkarınca normale dönüyor. Bazen ilk açılışta verdiği sesli uyarıyı takıla takıla yapıyor Amazon’da iade yerine değişim oluyor mu? İade etsem 340₺ verecek yenisi 500₺ olmuş ne olduysa kur da aynı.

Ayrıca kayak yapıyorum ve soğuk hava şartlarında dayanıklı olan bir hoparlör istiyorum. Arkadaşlarımda Jbl Clip2 - Clip3 vs var. Clip4 ve Go3 çıkmış yeni. Ben biraz daha büyük be daha iyi ses veren bişey istiyorum wonderboom nasıldır?

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt

elinizdeki cihaz sıkıntılı . Birebir veya farklı ürünle değişim var mı bilemiyorum isterseniz müşteri hizmetlerinden raandevu alın daha net cevap alırsınız. hoparlör tavsiye konusunda wonderboom güzel olabilir yada tribit x sound go çok sağlam bir cihazdır ve sesi boyutuna göre çok yüksektir elde tutuş taşıması çok rahattır

geçen yıl çok fazla seçenek vardı şuan nedense yurt dışı yurt içi bluetooth speaker sektörü küçüldü kulaklık sektörü patladı gitti şunu alın kesin alın diyebildiğim bir cihaz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 3 Mart 2021; 20:32:40 >
    Hocam wonderboom'u sattım, anladığım kadarıyla siz birçok hoparlörü kullanmışsınız. Sizce motion+ mı yoksa 2 tane mi 16w mı? Çok soru sordum kusura bakmayın :))
  • Arkadaşlar elimde Aomais Go Mini var ilgilenen olursa PM

ankeri kullanmadım sesini bilmiyorum. olabilirde olmaya bilirde

• https://www.youtube.com/watch?v=q7ozIaaxs5w&feature=youtu.be
    jbl 2 tene hoparlörle aşmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 3 Mart 2021; 22:8:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirecburnuCakali

Hocam wonderboom'u sattım, anladığım kadarıyla siz birçok hoparlörü kullanmışsınız. Sizce motion+ mı yoksa 2 tane mi 16w mı? Çok soru sordum kusura bakmayın :))

xiaomi mi 16w ye beklediğim rakip geldi

anker soundcore 3

16 wat

24 saat kullanım süresi 6700 mah pil

typ-c bluetooth 5.0 ıpx 7

uygulama desteği ve uyglama üzerinden eq ayarları da var hoparlörlerde titanyum kullanmışlar

flip 4 ile kıyaslamasın da flip 4 ün daha iyi olduğu söylenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 4 Mart 2021; 9:7:28 >

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.