Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.946
Cevap
377
Favori
1.336.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim ne ürün aldığım ne sattığım ne seni ne başkasını ilgilendirir. kendini o kadar küçük düşürmüşsün ki mesajlarını yukarıda paylaştım her cevap yazmanda yine ekleyip paylaşacağım. başta ajitasyon yapıyorsun sonunda 120 ye vereyim diye emrivaki yapıyorsun, hiç açıklama yapmak zorunda değilim, adam bilip bilmeden yazmış içeriği çok yanlış yaptı, sen kendini avut, ben sana üründen 2 adet edindiğimi mesajın başında yazdım, yazmak zorunda da değildim. 20 usd ye tek adet alsam bile şu an değeri 60 usd ise yine ben haklıyım sen nereye gidersen git söylediğin lafların karşılığını aldın küfür yok bişey yok hala kendince birşeyler yapmaya çalışıyorsun hadi işine bak hadi.....

Terbiyesiz diye hakarete başlayan sen yavuz hırsız misali bak bakalım kimin kime dava açması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 25 Eylül 2017; 10:40:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SubSilentio

Yok 5. hoparlor olacakti, simdi planda mifa10 almak var earson ve sardin de yolda, sanirim bu bluetooth hoparlor isi biraz hastalik gibi, agir da olsa ustadlari takip ediyoruz.

Ses olayı biraz hastalık gibi ,her sistemden farklı bir tad almasını bilene. Fakat alma konusunda bence ihtiyacınızı belirleyin ve ihtiyacınıza uygun cevap verecek ürünü alın. Benim verdiğim tavsiyeler genelde alıp beğendiğim ürünler üzerine yoksa birçok ürün var alıp beğenmediğim onları bu platformda dile getirmiyorum bile. Ancak birisi karşılaştırmalı görüş talebinde bulunursa görüş beyan ediyorum.

Takip konusunda bayağı ağırdan alın bence. Yoksa bu hastalığa kapılıp gidersiniz.

• SCCR kullanıcısına yanıt
    Öncelikle paylaşımlar ve tavsiyeler için teşekkürler, çok faydalı oluyor gerçekten.
    Müzik dinlemeyi çok severim o nedenle kampta, bisiklet üstünde, ofiste ve evde kullanabileceğim 4 farklı ürünü bir araya getirmeye çalışıyorum, bu arayışlar ondan.
    Dediğinize katılıyorum ihtiyaca yönelik ürün almak lazım, ağırdan almaya çalışıyorum ama işte bazen de bir şey dürtüyor insanı.
    Tavsiyenize uyup biraz daha ağırdan alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

Arkadaşlar selamlar, 20 gündür yurt dışındaydım, yeni geldim. Tronsmart T6 cihazım 10 gündür ptt'de beklemekte, Pazartesi direk gidip alacağım. Geçmiş sayfalara baktım da, 24 watt değil, dip ses geliyor gibi yorumlar olmuş. Üzüldüm açıkçası, beklentim yüksekti. Tronsmart'ın kalitesine güvenerek sipariş vermiştim. Hele ki Enusic'ten bir tık kalitesiz olduğunu duymak üzdü :)

Elimde Lg p5, JBL flip (ilk versiyon), xiaomi bt speaker (ilk versiyon, dikdörtgen olan) var. Umarım yorumlara rağmen memnun kalırım.

hocam ürünü almışsınızdır şimdiki düşünceniz nedir?

Hocam selamlar, geç cevap için kusura bakmayın. Şimdi eğrisini doğrusunu yazıyorum hoparlörle ilgili düşüncelerimin.

Öncelikle şık ve kaliteli malzeme kullanılmış bu belli ama en üstteki tuşlar pek bir plastik, oranın dizaynı ve kullanışı biraz daha farklı olabilirdi.

Ses gerçekten yüksek, 25w kadar değil ama arkadaşın flip 4’ü ile karşılaştırfık o cihaz kadar yüksek ses veriyor ve bu epey yüksek bir seviye :)

Bass ağırlıklı bir hoparlör, gerçekten basslar ön planda. Mid ve tizler bir tık arka planda ama bu basslar kuvvetli olduğundan yani mid ve tizlerin de kesinlikle eksiği yok, gayet başarılılar.

Dip sesi, dikkatli dinleyince geldiği farkediliyor, yani gerçekten var böyle bir şey ama normal şartlarda müzik dinlerken duyabileceğin bir şey değil, enstrumanlar sustuğunda yanına yaklaşıp dinlersen duyarsın.

Sesi elimdeki hoparlörlerden çok daha netti, hele Lg p5 ile arasında öyle bir far var ki, bunu dinledikten sonra nasıl farkına varmamışım Lg’nin çamur sesinin diyorsun. Ama flip 4’e göre de berraklığı 1 tık geride, yan yana dinleyince farkediyorsun. Flip 4 600₺, bunu da hesaba katmak lazım.

Sonuç olarak fiyatına göre mükemmel iş yapıyor, alanın memnun kalmaması zor gibi, eksikleri var lakin fazlaları eksiklerini bastırıyor. Ha bir de hayal ettiğimden daha büyük. Flip 4 bu cihazın yaklaşık 3’te 2’si büyüklüğünde. Bu da iki cihazın yan yana fotoğrafı :)

En sağdaki de Jbl micro’nun ilk modeli, 4 sene önce almıştım yanlış hatırlamıyorsam, ilk bt hoparlörüm :)

Teşekkür ederim hocam aklımdaki tum sorular cevap buldu. Sipariş ettim bir adet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Arkadaşlar daha önce sayfada paylaşılan easyacc dp 200 den alan var mı aliexpressten ? Satıcı turkeypost ile gönderdi ama ayın 6 sından beri sipariş hazırlanma aşamasında gözüküyor pttden baktığımda.https://tr.aliexpress.com/item/EasyAcc-DP200-Bluetooth-4-0-speaker-with-10W-driver-and-crystal-clear-sound-for-iPhone-and/32805689662.html

Hocam satici dönüş yaptmis, urununuz geri dönmüş fajat merak etmeyin yeniden gönderdik diye, yeni bir takip kodu paylasmis. Bu sefer PostNl ile gondermis, umarim sorunsuz gelir EasyAcc Dp200 de.

Hocam bana da dönüş yaptılar post nl kodu verdi. Sizin ne durumda takip edebiliyor musun yoksa herkese aynı kodu mu veriyorlar

Hocam halen bir etkilesim yok kargoda. Umarim dediginiz gibi ayni kodu vermemislerdir. Ufak ufak şüphelenmeye başlıyorum saticidan ama. Bana verdikleri kargo kodu bu hocam, "RS803927232NL"

@Freefalcon, SCCR

Hocam ilgilenip deneyimlerinizi aktardiginiz ve firsati paylastiginiz icin cok teşekkür ederim tekrar. 28 dolara A10u siparis verebildim bugün sayenizde

Umarim Mifa A1 de de ileriye doğru bir güzellik yaparlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar daha önce sayfada paylaşılan easyacc dp 200 den alan var mı aliexpressten ? Satıcı turkeypost ile gönderdi ama ayın 6 sından beri sipariş hazırlanma aşamasında gözüküyor pttden baktığımda.https://tr.aliexpress.com/item/EasyAcc-DP200-Bluetooth-4-0-speaker-with-10W-driver-and-crystal-clear-sound-for-iPhone-and/32805689662.html

Hocam satici dönüş yaptmis, urununuz geri dönmüş fajat merak etmeyin yeniden gönderdik diye, yeni bir takip kodu paylasmis. Bu sefer PostNl ile gondermis, umarim sorunsuz gelir EasyAcc Dp200 de.

Hocam bana da dönüş yaptılar post nl kodu verdi. Sizin ne durumda takip edebiliyor musun yoksa herkese aynı kodu mu veriyorlar

Hocam halen bir etkilesim yok kargoda. Umarim dediginiz gibi ayni kodu vermemislerdir. Ufak ufak şüphelenmeye başlıyorum saticidan ama. Bana verdikleri kargo kodu bu hocam, "RS803927232NL"

@Freefalcon, SCCR

Hocam ilgilenip deneyimlerinizi aktardiginiz ve firsati paylastiginiz icin cok teşekkür ederim tekrar. 28 dolara A10u siparis verebildim bugün sayenizde

Umarim Mifa A1 de de ileriye doğru bir güzellik yaparlar

Kargo kodları farklı ama bende şüphelendim baya nolur nolmaz süre biterken dispute açmayı düşünüyorum ben.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Hocam bakalım satıcıya birkaç tane mesaj attım, ekran görüntüsü ile. Bana kargo tarihini mesaj attığı tarih 19 Eylül. Kargo kodunda 22 Eylülden bu yana Pre-Adviced şeklinde görünüyor. Bende bunu belirttim, ürünü satın alalı 1 ay olduğunu fakat ürünün neden hala gönderilmediğini belirttim. Bakalım geri dönecek mi, dönerse de ne zaman dönecek.

Evet hocam, aliexpress'de son zamanlarda süre bitmeden önce Dispute açılamayacağı söyleniyor ama, daha başıma gelmediği için denemedim. 60 Günlük süreyi daha da uzatır bu şekilde olursa ama, bakalım süre bitimine kadar ne olacak. Mifa M1'i alırkende bu tarz bir durum başıma geldi, hemen akabinde yeni Kargo kodunu gönderdi Mifa Official Store. Ürün belirtilen şekilde elime ulaşmıştı o zaman.

Bu satıcıda ise, verdiği kargo kodunda bile ürün hazırlanıyor şeklinde yazınca ki; 19 Eylülden sonra kargo bilgilerinin yansıması için de 1 hafta beklemiş oldum bugün itibariyle de 1 hafta oldu. Halen Pre-Adviced diye belirtince kargo takibinde; sinirlendim açıkçası. Ürünü alalı 1 ay oluyor artık ne Pre-Adviced'ı yani. Ürünün tedariği gecikebilir, herşey olabilir; ama bir sorun varsa belirtirsin yani, o fiyata tedarik edemediğini söylese yine kabul ama, dürüst olsun en azından. Bizde çalışma hayatımızda karşılaştık bu tarz durumlarla. Ürünü ucuz satıyorsun güzel, şu kadar bekle kargolayacağım dese yine kabul, sonuçta uygun fiyata aldık ürünü. Fakat ürün için kargo takip numarası verip; ürünü göndermemek nedir?

Neyse sağolun hocam, kargo kodları farklıymış en azından.

• aliexpress den 32 dolar a mifa a10 sipariş ettiğimizde gümrüğe takılma şansı var mı arkadaşlar boyut ya da fiyat bakımından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbwine

aliexpress den 32 dolar a mifa a10 sipariş ettiğimizde gümrüğe takılma şansı var mı arkadaşlar boyut ya da fiyat bakımından?

Aynı soru daha birkaç mesaj önce soruldu ve cevaplandı...

• jbl go dan sonra az önce mifa a10 sipariş verdim. iyi mi yaptım? kullanan var mı aramızda acaba
  • Mifa a10 28-32 usd denmiş yorumlarda. İndirim bardı da bitti mi acaba? Şu an 52 usd gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhcycle

anker soundcore mini radyosunu bi ben kullanamadım herhalde özellikle radyo için almıştım bir de

radyo modunda yüzlerce kez denedim ses tuşlarına uzun basınca arama yapıyor ama frekans bulmuyor hep cızırtı.aux takılı usb takılı anten görevi görmesi için başka ne yapmam gerekiyor bendekindemi problem

takıntı oldu bende fikri olan yokmu arkadaşlar

• quote:

quote:

anker soundcore mini radyosunu bi ben kullanamadım herhalde özellikle radyo için almıştım bir de

radyo modunda yüzlerce kez denedim ses tuşlarına uzun basınca arama yapıyor ama frekans bulmuyor hep cızırtı.aux takılı usb takılı anten görevi görmesi için başka ne yapmam gerekiyor bendekindemi problem

takıntı oldu bende fikri olan yokmu arkadaşlar

Aux degil micro usb yi baglayin radyo cekimi gayet iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: thebigrambo

Mifa a10 28-32 usd denmiş yorumlarda. İndirim bardı da bitti mi acaba? Şu an 52 usd gözüküyor.

Sabah 10da indirim vardi, flash satis kisminda 29 dolardi, 1 dolarlik ceki de dun hesaba eklemistim, 28 dolara geldi urun freefalcon hocamin sayesinde. Suanda satici yukseltmis fiyati ama, desenli model halen 35 dolar. Normal satis fiyatinin surekli 52 dolarda kalacagini dusunmuyorum kisa vadede, tekrar 32-35 dolar seviyesine indirecektir urun piyasa yapana kadar. Sonrasinda ise freefalcon hocam 40 dolarin uzerinde satilabilir diyor ki, 52 dolarlik fiyat bunun isareti olabilir.

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    Sizce harman kardon onxy mini nasıl amazondan 50 dolara alacam değermi
  • Henüz Mifa A10 alıp inceleyenimiz olmadı sanırım değil mi? Fırsatı kaçırmışız ama incelemeleri merakla bekliyorum.
  • Maalesef bu aşamaya kadar açılıyor. Kasanın birleşim yerine bölgesel olarak ultrasonik kaynak atmışlar. Eğer kesip ayırırsam bir daha birleştirmem zor olacak. O yüzden cesaret edemedim. İlerleyen zamanda belki komple keserim. Şimdilik bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SCCR

Maalesef bu aşamaya kadar açılıyor. Kasanın birleşim yerine bölgesel olarak ultrasonik kaynak atmışlar. Eğer kesip ayırırsam bir daha birleştirmem zor olacak. O yüzden cesaret edemedim. İlerleyen zamanda belki komple keserim. Şimdilik bu kadar.

Ben de JBL hoparlorler cok zor aciliyor diyordum o nedir oyle.. Umarim pil degismek zorunda kalmayiz

Yine de eline saglik, umarim birlestirmesi zor degildir

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Buradan ötesine gitseydim muhtemelen birleşmeyecekti . Geri topladım ürünü , toplamada sıkıntı yok. Pil değiştirme ihtiyacı çıkarsa artık bir şekilde yapıştırılır birleşim yerleri.

• Batu055 B kullanıcısına yanıt
    Değer tabiki. Harman Kardon Onyx Studio 2 kullanıyorum. Mini'yi de bire bir dinledim. Onun sesi de güzel. 50$ çok iyi fiyat. Amerika'dan gelen birine mi sipariş vereceksiniz acaba? Direk satın alacaksanız linkini atabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.