Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumda ses kalitesi mükemmel demiş birisi de, philipsin kutu kolaya benzeyeni de öven çoktu, d&r da denedim, pes ve çatlak bir ses. Denemeden almak riskli, gerçi bu ürün için riske girilir, baya ekonomik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda daha çok ucuz ürünlerden bahsedilmiş ama, ben yaklaşık 1 senedir Xiaomi'nin Mi Square Box hoparlörünü kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum. Tabi o zaman kur daha uygundu, 60 lira gibi bir fiyata gelmişti. Şuan GB'de 20 dolara satılıyor, 75 lira civarına gelir şuanki kurla. Özellikle Xioami kullanıcılarına tavsiye ederim. Şarjıda baya gidiyor; http://www.gearbest.com/speakers/pp_259606.html3

Birazda ürünle alakalı deneyimlerimden bahsediyim. Bu cihaz sayesinde bilgisayarda film izlemek artık daha keyifli bir hal aldı. Notebook kullandığım için bunu ayrıca hissediyorum. Seside tok, bass olarakta güzel. Aynı anda sadece tek bir cihazla eşleşebiliyor. Üzerinde kulaklık girişi yok ve açma kapama haricinde tuşu bulunmuyor. Açma kapama tuşu bas-çek yapıldığında Spotify vs. müziği durdurup, başlatabiliyor.

Şarj konusuna gelince, ben sürekli kullanmıyorum. Film izlerken, arada müzik dinlerken vs. kullanıyorum. Batarya süresi 10 saate kadar çıkabiliyor. Ben haftada bir anca şarja takıyorum.

Not: Şimdi baktım Türkiye'de hala 100 lira civarına satılıyor...
    Not-2: Daha önce kablosuz hoparlör kullanmadım. Xiaomi, JBL ve Sony'nin tekno marketlerdeki pahalı modelleriyle boy ölçüşemez tabiki ama bu yorumu fiyatını baz alarak yazdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 24 Mayıs 2017; 13:13:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

quote:

Orijinalden alıntı: whiteismail

fiyat-performans olarak değerlendirilebilir.

https://www.tumsarf.com/hoparlor/sc-208-wireless-bluetooth-hoparlor.html

dayanamadım aldım bir tane baya sıcak fırsat bence yurtdışından bile ucuz. inşallah mini modelini göndermezler. bu başlığa baktıktan sonra 3. siparişim. rolton e 500. leadstar 19 ve bu sc 208 bende de 5 tane vardı zaten bu iş ya ısrafa dönmeye başladı ya da hobiye benim için

Teşekkürler link için hocam, bende dayanamadım bu kadar ucuz görünce aldım şimdi Evet hocam umarım Mini modelini göndermezler; bu arada bu cihazın da çakmasını yapmışlar umarım o tarz bir ürün değildir. Youtube'da çakma ürünün videosunu buldum, 650 Mah batarya koymuşlar içine. Birde Bass ünitesi yok, sadece 2 adet hoparlör var. Bu kadar ucuz olunca şüphelenmedim değil; N11'de 49.90'a satılıyor bu ürün. Bu sitedeki üründede, N11'deki üründede aynı durum olabilir. ürün gelince göreceğiz artık.

Fake Ürün diye belirtilen ürünün Videosu:

İlk olarak Leitz'i 30 liraya alarak giriştim bende Bluetooth Hoparlör işine. İkinci olarak freefalcon hocamın tavsiyesiyle 28 Mart indirimlerinden yararlanarak 18 dolar civarına Mifa M1 aldım. Bu SC-208 adlı ürünle birlikte 3. Bluetooth hoparlörüm oldu Fakat mümkün mertebe kalite kalite gitmeye çalışıyorum hocam bende. Şimdi sırada Mifa M1'den daha kaliteli cihaz bakmaya geldi, freefalcon hocamın tavsiyesini isteyeceğim bende.

Şuan için Mifa M1'den çok memnunum

Mifa M1
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Link:https://tr.aliexpress.com/item/32688867747.html

Şuanda yaklaşık 25 dolara satılıyor, zaman zaman 21 dolara düşüyor. Almak için 21 dolara düşmesi beklebilir

@freefalcon

Hocam şimdi de Mifa M1'in üzerine hangi hoparlörü tavsiye edersiniz peki? Şu ürünü alırsan aradaki farkı hissedersin diyeceğiniz, yine F/P ürünü olarak ne alabiliriz? İlginiz ve yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

quote:

Orijinalden alıntı: whiteismail

fiyat-performans olarak değerlendirilebilir.

http://www.tumsarf.com/hoparlor/sc-208-wireless-bluetooth-hoparlor.html

dayanamadım aldım bir tane baya sıcak fırsat bence yurtdışından bile ucuz. inşallah mini modelini göndermezler. bu başlığa baktıktan sonra 3. siparişim. rolton e 500. leadstar 19 ve bu sc 208 bende de 5 tane vardı zaten bu iş ya ısrafa dönmeye başladı ya da hobiye benim için

Teşekkürler link için hocam, bende dayanamadım bu kadar ucuz görünce aldım şimdi Evet hocam umarım Mini modelini göndermezler; bu arada bu cihazın da çakmasını yapmışlar umarım o tarz bir ürün değildir. Youtube'da çakma ürünün videosunu buldum, 650 Mah batarya koymuşlar içine. Birde Bass ünitesi yok, sadece 2 adet hoparlör var. Bu kadar ucuz olunca şüphelenmedim değil; N11'de 49.90'a satılıyor bu ürün. Bu sitedeki üründede, N11'deki üründede aynı durum olabilir. ürün gelince göreceğiz artık.

Fake Ürün diye belirtilen ürünün Videosu:

İlk olarak Leitz'i 30 liraya alarak giriştim bende Bluetooth Hoparlör işine. İkinci olarak freefalcon hocamın tavsiyesiyle 28 Mart indirimlerinden yararlanarak 18 dolar civarına Mifa M1 aldım. Bu SC-208 adlı ürünle birlikte 3. Bluetooth hoparlörüm oldu Fakat mümkün mertebe kalite kalite gitmeye çalışıyorum hocam bende. Şimdi sırada Mifa M1'den daha kaliteli cihaz bakmaya geldi, freefalcon hocamın tavsiyesini isteyeceğim bende.

Şuan için Mifa M1'den çok memnunum

Mifa M1

Link:https://tr.aliexpress.com/item/MIFA-M1-Portable-Bluetooth-Speaker-and-Built-in-Microphone-Stereo-Rock-Sound-Outdoors-Wireless-Bluetooth-Speaker/32688867747.html

Şuanda yaklaşık 25 dolara satılıyor, zaman zaman 21 dolara düşüyor. Almak için 21 dolara düşmesi beklebilir

@freefalcon

Hocam şimdi de Mifa M1'in üzerine hangi hoparlörü tavsiye edersiniz peki? Şu ürünü alırsan aradaki farkı hissedersin diyeceğiniz, yine F/P ürünü olarak ne alabiliriz? İlginiz ve yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim hocam

şu m1 in videosunu izlemiştim çok iyi bence ben de takip edeceğim o ürünü uyguna düşerse alacağım. mesela bende divoom voombox ve avei y 200 var bunlar 100 t civarı ya da daha pahalı ürünler ama şu mifa daha tok gibi geldi sesi bana. bence sen artık sıradan bluetotth peşine gitme. bu 2008 ucuz olmasa almayacaktım ama baya uygun diye aldım. ama bundan sonra ortalamanın baya üzerinde bir ürün olmazsa almam gibi geliyor bana ilk hoparlörüm leitz di ve gerçekten kaliteli bir ürün boyutuna göre. 208 ve benzeri 2 hoparlörüm daha var. artık mucize ürünler düşerse alacağım şahsen

• LG Music Flow P5 nasıl arkadaşlar.?
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ederim hocam, gerçekten güzel ürün. Gerçi sizdeki Avei y200'de 4.5 wattlık 2 adet hoparlöre sahipmiş ama. Ondan sonra alınır mı bilmiyorum. Aynen hocam dediğiniz gibi bende ucuz olduğu için aldım Sc-208'i. Ortalamanın üzeri ürün almak istiyorum hocam bende sizin gibi. Tepe model olarak Enusic Soundcup'ı belirledim, stoklara düşünce almak istiyorum. Şuanda da Mifa M1 ile Enusic Soundcup arasına Orta direk denilebilecek bir hoparlör düşüncem var hocam o yüzden O yüzden Freefalcon hocamdan tavsiye bekliyorum Enusic 003 modeli 2 x 5 wattlık bir kombine sahip, acaba Mifa M1'den geçildiğine değer mi diyeceğim ama. Fiyatı düşük geldi, acaba sürekli bu fiyatlarda mı satılıyor yoksa gerçekten indirim mi var?

Link:https://www.banggood.com/Enusic-003-Wireless-Super-Bass-Stereo-Bluetooth-4_0-Speaker-Music-Sound-Box-p-1040666.html?rmmds=search

Ürün Resm:

• quote:

Kesinlikle tavsiye ederim hocam, gerçekten güzel ürün. Gerçi sizdeki Avei y200'de 4.5 wattlık 2 adet hoparlöre sahipmiş ama. Ondan sonra alınır mı bilmiyorum. Aynen hocam dediğiniz gibi bende ucuz olduğu için aldım Sc-208'i. Ortalamanın üzeri ürün almak istiyorum hocam bende sizin gibi. Tepe model olarak Enusic Soundcup'ı belirledim, stoklara düşünce almak istiyorum. Şuanda da Mifa M1 ile Enusic Soundcup arasına Orta direk denilebilecek bir hoparlör düşüncem var hocam o yüzden O yüzden Freefalcon hocamdan tavsiye bekliyorum Enusic 003 modeli 2 x 5 wattlık bir kombine sahip, acaba Mifa M1'den geçildiğine değer mi diyeceğim ama. Fiyatı düşük geldi, acaba sürekli bu fiyatlarda mı satılıyor yoksa gerçekten indirim mi var?

Link:https://www.banggood.com/Enusic-003-Wireless-Super-Bass-Stereo-Bluetooth-4_0-Speaker-Music-Sound-Box-p-1040666.html?rmmds=search

Ürün Resm:

Fiyatı uygun bunun,mobilde olduğum için bir de kotam az video inceleyemiyorum, 10 w gözüküyor, ama o fiyata malzeme kalitesi,ses nasıl incelemek lazım, awei y 200 türkiye'de hemen hemen yurtdışı ile aynı fiyata olduğu için almıştım, malzeme kalitesi ses kalitesi çok iyi ama nass kalitesi biraz daha iyi olabilirdi, üst dokunmatik ışıkları ile çok hoş, ama artık doğrudan şöyle boyutuna göre olamaz diyebileceğim bir fiyat performans ürünü arıyorum, sşzde mifa var enusic den daha pahalı gözüküyor mifa, aliexpress indirim 22 USD, enusic 17 USD, bunlar yakın kalitede midir hangisi daha iyidir, sizde mifa varken bariz fark olmadıktan sonra enusic 003 almak koleksiyona ek katmaktan başka işe yaramaz, artık bariz farkı belli edecek bir f/p ürünü lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 24 Mayıs 2017; 19:28:58 >

• Sony srs serisinden kullanan var mıdır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam yinede biraz daha bass var diye Mifa M1'i düşünmeyin hocam bence siz, eğer memnunsanız y200'den. y200'ün yurtdışı fiyatı da düşük değil gördüğüm kadarıyla.

Anladım hocam Youtube'da Anker Soundcore ile karşılaştırmışlar, Soundcore daha yüksek ses seviyesine sahip fakat bana kalitesi biraz daha düşük geldi Enusic 003'e göre. Vtin Royaler'le karşılaştırmışlar, haliyle Vtin Royaler 2*10 watt olduğu için çok fark var. 66 Dolar Aliexpress'de Vtin Royaler'de. Fakat Enusic Soundcup'a göre durumu nasıldır bilemiyorum, haliyle fiyatı da pahalı.

2*5 watt olunca biraz daha fark olur mu diye ümitlenmiştim hocam; fakat Soundcore'dan da Ses Seviyesi daha düşük olunca dediğiniz gibi mantıklı gelmedi. Çok haklısınız, bende bir üst çıtada fark oluşturacak ürün arıyorum artık. Tavsiyeniz içinde çok teşekkür ederim tekrar

Bu arada Enusic 003 ile Vtin Royaler ve Anker Soundcore karşılaştırması;

Vtin Royaler Aliexpress Linki:https://tr.aliexpress.com/item/32608829562.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 24 Mayıs 2017; 19:48:49 >

• quote:

Hocam yinede biraz daha bass var diye Mifa M1'i düşünmeyin hocam bence siz, eğer memnunsanız y200'den. y200'ün yurtdışı fiyatı da düşük değil gördüğüm kadarıyla.

Anladım hocam Youtube'da Anker Soundcore ile karşılaştırmışlar, Soundcore daha yüksek ses seviyesine sahip fakat bana kalitesi biraz daha düşük geldi Enusic 003'e göre. Vtin Royaler'le karşılaştırmışlar, haliyle Vtin Royaler 2*10 watt olduğu için çok fark var. 66 Dolar Aliexpress'de Vtin Royaler'de. Fakat Enusic Soundcup'a göre durumu nasıldır bilemiyorum, haliyle fiyatı da pahalı.

2*5 watt olunca biraz daha fark olur mu diye ümitlenmiştim hocam; fakat Soundcore'dan da Ses Seviyesi daha düşük olunca dediğiniz gibi mantıklı gelmedi. Çok haklısınız, bende bir üst çıtada fark oluşturacak ürün arıyorum artık. Tavsiyeniz içinde çok teşekkür ederim tekrar

Bu arada Enusic 003 ile Vtin Royaler ve Anker Soundcore karşılaştırması;

Vtin Royaler Aliexpress Linki:https://tr.aliexpress.com/store/product/VTIN-Premium-Stereo-Portable-Wireless-Bluetooth-4-0-Aluminum-Housing-Speaker-20W-with-Passive-Radiator-Subwoofer/1968260_32608829562.html

Rica ederim ancak 2*10 watta çıkmak lazım bence artık bir şekilde, uygun 2*5 ler aklımızı çelmesin, illaki fark olur yakın wattaki cihazlarda ama bende zaten 6-7 tane kutu oldu artık ıvır zıvır yer kaplıyolar :) 208;de aldık adamlar çok hızlı 5-6 saat sonra takipçi kargoya verdiler, şöyle lazım değil 25-30 dolar civarında bir 2*10 watt kaliteli kutu düşerse ancak alacağım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 24 Mayıs 2017; 19:51:59 >

Anladım hocam haklısınız, evet hocam benimkini de kargoya vermişler kısmetse yarın gelirse deneriz artık 2*10 watt olarak Enusic Soundcup var hocam işte Fiyatının 50-60 dolar aralığında olduğunu söylemişti Freefalcon hocam. Vtin Royaler'de 60 dolar gerçi. Fakat iki cihazın karşılaştırması nasıl bilemiyorum.

Soundcup stoklara girene kadar Sesi Mifa M1'den yüksek dışarıda dinlenebilecek bir ürün daha olsa fena olmazdı hocam, tabiki ilk önceliğim Mifa M1'den bu ürüne geçti diyebileceğim bir ürün olması

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün gelince bilgilendirme yaparsanız iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Hocam ürün gelince bilgilendirme yaparsanız iyi olur.

Peki hocam kısmetse yarın gelince bakarım. Sanırım içini açmadan da; ses kalitesi ve seviyesinden de anlaşılır durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 24 Mayıs 2017; 20:17:2 >
  • Şarjı en uzun süre dayanan bluetooth hoparlör tavsiyeniz var mı? Bir şarjda kaç saat kullanabiliriz bu aletleri? Ses kalitesi 2. planda olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Resimdekiler kullandigim hoparlorlerden sadece bazilari. X mini gibi begenmeyip sattigim hoparlorler bunu 5 e katlar...

2 tane hoparlor kullaninca kendinizi her konuda uzman sanmayin. Bluetooth hoparlorler benim yegane ilgi alanim senin akli hayaline gelmeyecek kadar cok hoparlor kullandim.

Merhaba bana 150liraya kadar bir model önerirmisiniz ses yüksekliği ve basslar en önemli kriterim. Teşekkürler hocam.

Mifa F6 ya da Blitzwolf Bw-F3 tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 25 Mayıs 2017; 0:18:1 >

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Mifa M1 in üzerine ciddi fark koyabilecek bir hoparlör ancak 16-20 watt lık bir hoparlör olur. 10 wattlık Enusic 002 modelini aldım Mifa M1 den üstün diyemem hatta bass olarak baya geride. Mifa F6 bile bariz daha güçlü ses veriyor.

Aslında 10 watt lık aldığım en iyi hoparlör Earson ER-160 modeliydi. Bana 19 dolara gelmişti Black Friday zamanında şu an Bang good da 30 dolar görünüyor ve alanı kesinlikle pişman etmez. Biraz bass lar zayıf ama ses kalitesi mükemmel diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Şarjı en uzun süre dayanan bluetooth hoparlör tavsiyeniz var mı? Bir şarjda kaç saat kullanabiliriz bu aletleri? Ses kalitesi 2. planda olarak.

Anker Soundcore

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yüksek watt ve derin basslar olan bir ürün belirlemedikten sonra hoparlör almayı düşünmüyorum, bir ihtimal mifa alabilirim ,awei yurtdışı 23 dolarken en ucuz ki dolar o zamanlar şansa 4 tl civarı idi,90 küsüre almıştım gg den ses temiz tok kuvvetli ve baya ufak bişey aslında pek büyük değil ama öyle derin basslar yok yani,bass yeterli seviyede, şu termosa benzeyen :) 20 wattlık stokta olsa alırdım onu tipi de çok hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Mifa M1 in üzerine ciddi fark koyabilecek bir hoparlör ancak 16-20 watt lık bir hoparlör olur. 10 wattlık Enusic 002 modelini aldım Mifa M1 den üstün diyemem hatta bass olarak baya geride. Mifa F6 bile bariz daha güçlü ses veriyor.

Aslında 10 watt lık aldığım en iyi hoparlör Earson ER-160 modeliydi. Bana 19 dolara gelmişti Black Friday zamanında şu an Bang good da 30 dolar görünüyor ve alanı kesinlikle pişman etmez. Biraz bass lar zayıf ama ses kalitesi mükemmel diyebilirim

Cok tesekkurler hocam simdi incelemeye basladim cihazi. Sarji da uzun gidiyormus 9 saat ve uzeri gittiginden bahsetmisler. 2*5 wattlik uniteymis. Briket ne ise yariyor ayrica aliniyormus, almamiza gerek var midir? Mifa M1den bu cihaza gecince bunun uzeri olarak da Enusic Soundcup a gecilmesi uygun mudur hocam o zaman sizce. Giris-Orta-Ust segment diye siralamak istiyorum cihazlari cunki. Ilginiz icin tekrar tekrar tesekkur ederim, Enusic 003e hic bakmiyorum o zaman.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.