Şimdi Ara

bluetooth acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hp pavilion notebookum var.Telefondan ödev için pc ye fotoğraf atayım dedim göndeemiyor bilgisayara.Öncelerden atıyordu ama şimdi olmuyor neden?

• Bilgisayarının veya telefonunun görünürlüğü kalkmış olabilir yani tarattığın zaman bulamaz veya bulur yollayamaz. Bir kontrol et bilgisayarın veya telefonunu bluetooth görünürlüğü etkin mi diye. Eğer olmazsa telefonun kablosuyla gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacker.Exe

Bilgisayarının veya telefonunun görünürlüğü kalkmış olabilir yani tarattığın zaman bulamaz veya bulur yollayamaz. Bir kontrol et bilgisayarın veya telefonunu bluetooth görünürlüğü etkin mi diye. Eğer olmazsa telefonun kablosuyla gönder.

Konu 2 sefer açılmış.. Yorma kendini yorum yapacam diye.
  • buluyor ama göndermiyor.Pcde program ve dosyalarda ara'ya bluetooth yazınca geliyodu.Şimdi yaziyorum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 000rahim000

buluyor ama göndermiyor.Pcde program ve dosyalarda ara'ya bluetooth yazınca geliyodu.Şimdi yaziyorum yok.

O pc yi format atılmış ve bluetooth driver kurulmamş olabilir windows kuruyo ama yeterli olmuyor..

Laptop ile gelen dvd den driveri kurarsan sorun kalmaz..

Driver kurulu ise;

Bluetooth Ayarları Gir ordan Bluetooth aygıtların bu bilgisayarı bulmasına izin ver İşaretle kaydet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 22 Nisan 2012; 20:48:14 >
  • format atmadım bide CD gelmedi
  • quote:

format atmadım bide CD gelmedi

Yorumu güncelledim tekrar bakarmısın. ?
  • telefondan buluyorum bu sefer bilgisayar ile eşleşmiyor diyo napcam ya offfff
  • quote:

telefondan buluyorum bu sefer bilgisayar ile eşleşmiyor diyo napcam ya offfff

Daha önce yüklediğin bluetooth aygıtını kaldır . Olmazsa başka telefonda dne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 22 Nisan 2012; 21:11:45 >
  • nasıl kaldırcam bi türlü bulamadım
  • quote:

nasıl kaldırcam bi türlü bulamadım

Bluetooth simgesine Sağ tık Bluetooth Aygıtlarını göster tıkla ordan.
  • yardımların çok teşekkür ederim inşallah yaparım.
  • quote:

yardımların çok teşekkür ederim inşallah yaparım.

İnşallah kolay gelsin ;

Ben olsam hiç uğraşmam çıkart hafıza kartını tak yükle ne istiyorsan..
  • öle yapcam galiba pc deki şarkıları atamıyom bluetoothla alcam yarın bi tane kart okuyucu mudur nedir
  • quote:

öle yapcam galiba pc deki şarkıları atamıyom bluetoothla alcam yarın bi tane kart okuyucu mudur nedir

Bluetooth driveri kaldır tekrar yükle şimdi.. olmazda dediğini yaparsın ..
  • zaten aygıtı kaldırdım tekrar kurdum yine aynı.Telefonu tıklayınca BTWUIExt çalışmayı durdurdu diyor.
  • Benimki HP tarafından önerilirde

• quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

zaten aygıtı kaldırdım tekrar kurdum yine aynı.Telefonu tıklayınca BTWUIExt çalışmayı durdurdu diyor.

Kardeşim unuttum ;

Güç Planını Dengeliye al güç tasarrufunda bluetooth çalışmıyor.

böyle

/>

• quote:

Burdada sorun yok driveri kaldırıp kurmussun falan .. Telefonda sorun olabilir. .

başka telefon ile de denedim
  • quote:

quote:

Burdada sorun yok driveri kaldırıp kurmussun falan .. Telefonda sorun olabilir. .

başka telefon ile de denedim

Bazı telefonların driverlerini yükleyemez mesela nokia 58.00 bunun için güncel ek driver gerekiyor..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.