Şimdi Ara

BlueStacks 0.9.1.4057 Enter İle Mesaj Gönderme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba.Oyunu BlueStacks üzerinden oynuyorum.BlueStacks 0.9.1.4057 versiyonu için Enter`a basınca Sohbet Penceresinde mesaj gönderme olayının çözümü yok mu.Bende bir cfg var yalnız işe yaramadı Enter işlemiyor.Onu da burdan indirmiştim.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

• FATAL1TY` kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çözümü biraz denemelerimden sonra buldum.Şimdi şöyle oluyor.Eğer başka ayarlarınızın da bulunduğu kendi CFG`niz varsa ordaki Enter değerini (25,15) olarak değiştirin. [Keys] Enter = Tap (25,15) olacak.Bu şekilde BlueStacks`ın şu an itibariyle son sürümü olan 0.9.1.4057`de Clash Of Clans`ta Enter ile sohbet penceresinde mesaj gönderebileceksiniz.CFG olayı ya da bu olaydan ilk defa haberi olan arkadaşlar varsa eğer "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BlueStacks\UserData\InputMapper" içerisinde bulunan com.supercell.clashofclans.CFG dosyasını en başta dediğim şekilde düzenlesinler.Uğraşmak istemeyen arkadaşlar için de aşağıda indirme bağlantısını attığım com.supercell.clashofclans.CFG dosyasını "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BlueStacks\UserData\InputMapper" klasörüne atarak aynı sonuca ulaşabilirler.(Bu dosya gizlidir ve gizli klasörleri açmanız gerekmektedir.)Yalnız burada dikkat edilmesi gereken tün bu işlemler yapılırken BlueStacks tamamen kapalı olmalıdır.(Sağ alttan saatin ordan BlueStacks`in simgesine sağ tıklayın Çıkış deyip kapatın.)Yoksa boşuna uğraşırsınız.İyi oyunlar dilerim...

com.supercell.clashofclans.CFG

• FATAL1TY` kullanıcısına yanıt
    acaba clash royale ile ilgili benzer bir cfg var mı ? uyarlamaya çalıştım fakat tam yapamadım :D
  • STMobmaster S kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: STMobmaster

acaba clash royale ile ilgili benzer bir cfg var mı ? uyarlamaya çalıştım fakat tam yapamadım :D

@STMobmaster Clash Royale`i BlueStacks üzerinden hiç oynamadığım için bu oyuna da Clash Of Clans`taki gibi özel olarak yazılan cfg var mı yok mu bilmiyorum. Araştırmak lazım deneyen hatta belki yapabilen illa ki olmuştur.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.