Şimdi Ara

Bluedio T-elf vs Qcy T1c Hangisi Daha İyidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki model arasında kaldım. T1c hakkında çok yorum okudum ama bluedio t-elf modeli hakkında pek bir şey bulamadım. Bulabilen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• https://s.click.aliexpress.com/e/bdZQYTbw
    burada yorumlar mevcut hocam. Bluedio t-elf cihazın sesi çok değilmiş dediklerine göre. Bende araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 6 Mayıs 2019; 2:48:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Hocam gerekse burdan gerekse diğer yabancı kaynaklardan çeviri yardımıyla araştırdığımda bluedio t-elf modelinin kulaklıklar kutuda olsa bile kendi kendine telefona bağlandığını ifade edenler var. Mesela kulaklıklar kutuda ve kutu da şarjda, şarjdan çıkarınca kulaklıklar kutuda olmasına rağmen telefona bağlanıyormuş. Ben araştırdığım kadarıyla bu sorunu gördüm çok. Bir de bana görüntüsü kalitesiz hissiyatı veriyor. Bunlardan ötürü tercihimi Qcy Qs2 den yana kullanacağım sanırım. Hem kutuda 800 mah gibi büyük bir batarya kapasiteye sahip ve bu aralar aliexpress te şu anki kurla 131 lira gibi güzel fiyata geliyor. Bu yüzden, Qcy Qs2 yi sipariş edeceğim sanırım. Siz ekstra bişey bulabildiniz mi? Fikriniz nedir hocam? Hangi modelde karar kıldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bunu sipariş ettim hocam fiyat olarak iyi gibiydi

TRY 141.78 72%OFF | 2019 QCY T2C TWS BT5.0 Kablosuz Kulaklık ile Çift Mikrofonu 3D Stereo Bluetooth Kulaklık Tüm Telefonlar Için
    https://s.click.aliexpress.com/e/NNOGtDsM7

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    hocam bende araştırmalarım sonucu satın aldığınız qcy qs2/t2c de karar kıldım. tam alacakken qcy offical store da siyah renginin bittiğini gördüm. araştırırken aynı zamanda şu cihazda dikkatimi çok çekti. ses kalitesin konusunda olumsuz bir yorum göremedim.
    https://tr.aliexpress.com/item/Anomoibuds-Kaps-l-Pro-50-Saat-alma-S-resi-Destek-AAC-TWS-Kulaki-i-V5-0/32957514960.html?spm=a2g0o.cart.0.0.693f3c008nCVGm
    Dediğiniz linkten ben de alacaktım ama siyahı bitince üstte attığım linkten aldım t2c yi. Ben de araştırırken şöyle bir model buldum qcy nin kardeş markası gibi bahsediliyor ve gayette şık ama işi garantiye alayım diye qcy sipariş ettim. Dediğim model haylou gt1. Link:

TRY 139.61 44%OFF | Haylou GT1 TWS Parmak Izi Dokunmatik Bluetooth Kulaklık, HD Stereo kablosuz kulaklıklar, Gürültü Iptal oyun kulaklığı
    https://s.click.aliexpress.com/e/UTJOeqk31

• Bende qcy yi sipariş ettim hocam. O dediğiniz markaya bende pek guvenemedim.

T2c mi aldınız? Attığım linkteki. Şimdiden hayırlı olsun o zaman :) Bakalım gelsin de görelim nasılmış:)

• Evet hocam bakalım inşallah sağ salim gelir. Sizin ürün verilmiş mi kargoya?

İnşAllah hocam bakalım. Aynen verilmiş gözüküyor. Attığım linkteki Türkiye den yorumlarda bayağı erken geldiği yazıyordu 13 gibi o yüzden biraz ümitliyim erken gelicek diye...

• Bayramdan önce gelsinde hocam. Bende okudum qcy offical store da geç geldiği yazıyordu. 10 tl daha fazla vereyim erken gelsin dedim. Geldiği zaman yesillendirirsin beni hocam.:)

Tamamdır hocam gelince unutmazsam burdan yazarım siz de aynı şekilde yaparsınız artık:)

• Tabi ki hocam inşallah.

• Vergi muafiyeti kalkmış hocam. Tam zamanında aldık. Var mı bir gelişme kargoda hocam?

Hımm bu güzel bir haber bir arkadaşıma da aldık pazar günü ona da denk gelmez dimi hocam. Kargoda da gelişmeler var ama daha Türkiye'ye gelmedi sanırım ama ptt den takip kodunu sorgulatınca yurt dışı aktarımda gibi bilgiler çıkıyor. Türkiye den geri dönüşlerden çoğunda kısa sürede geldiğinden bahsetmişler o yüzden erken gelir diye ümitliyim 8 gün oldu ama.

14 gün sonra yürürlülüğe girecek hocam. bize denk gelmez diye düşünüyorum. arkadaşına da denk gelmez.
    Ülkeye giriş yapmış hocam kargom sanırım. 2-3 güne elimde olur muhtemelen. Siz de var mı bir gelişme? Bu arada memory foam denilen köpük yapılı kulaklık ucu sipariş verdim daha iyi yalıtım sağlıyormuş sanırım.

• Benimde aynı şekilde hocam gelmiş. Ben kullandım onlardan pek uzun ömürlü olmuyor.

O zaman iyi aynı postayla mı gelmiş acaba. Neden hocam verimli denilmiş bayağı?

hocam ben 3 cift aldım kışın kullanmak ayrı bir sorun oluyor yazın yumuşak olduğundan dolayı kulağa kolaylıkla yerleştiriliyor ama soğuk havalarda süngerler donuyor ve kulağa yerleştirmeek için yumuşatmak gerekiyor. 2 ay da 2 sünger takımı eskittim şuan 3. yü kullanıyorum. yalıtım olarak iyi iş çıkartrıyor fakat kullanış açısından çok beğenmedim. ömrü de kısa olduğu düşüncesündeyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.