Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: xxsead

bazılarına hıle olarak gelebılır ama ben karıyer açmadan once no work permit dıye yama yuklemıstım ılk 2 sezon kore lısınden tut liberyalı sına kadar oyuncularım vardı

valla haklıymışsın biz neler çekiyoz ne oyuncular kaçıyo varya

onun yerine real time editör kullanarak 2. bir vatandaşlık verebilirsin. sonuç olarak izinden yırtar gene. bunu gerçek hayata "araya tanıdık sokmak" olarak geçirebiliriz. tanıdık varsa her şeyi yaparsın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 22 Şubat 2011; 23:19:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

quote:

bazılarına hıle olarak gelebılır ama ben karıyer açmadan once no work permit dıye yama yuklemıstım ılk 2 sezon kore lısınden tut liberyalı sına kadar oyuncularım vardı

onun yerine real time editör kullanarak 2. bir vatandaşlık verebilirsin. sonuç olarak izinden yırtar gene. bunu gerçek hayata "araya tanıdık sokmak" olarak geçirebiliriz. tanıdık varsa her şeyi yaparsın .

peki oyunun üstüne yapabiliyo muyuz bunuz? yoksa oyun başlamadan mı yapmak gerekti?

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki oyunun üstüne yapabiliyo muyuz bunuz? yoksa oyun başlamadan mı yapmak gerekti?

oyunun üstüne yapıyorsun. sadece o değil istediğin herşeyi değiştirebiliyorsun, sakatlıkları filan iyileştirebiliyorsun. ama değişiklik yaptıktan sonra editör içinde kaydet demeyi unutma. google'a fmrte yazarsan editörü bulursun.

not: ingiltere gerçekten çalışma izni için çok şey istiyor ama genç ve yetenekli oyuncular için istisnalar yapılabiliyor. bu istisnalar oyuna geçirilmemiş. onun yerine biz biraz el atabiliriz. bir yıldız adayına çalışma izni vermeyeceklerde kime verecekler?

• No work permit güzelmiş fakat oyuna çoktan başladık

Diğerinde işin içine editör girmese ilgilenirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

No work permit güzelmiş fakat oyuna çoktan başladık

oyuna bir zarar verir diye düşünüyorsan merak etme şimdiye kadar bende bir problem olmadı. ama tabi ben dayanamam başka şeyleri de değiştiririm diyorsan o başka tabi.
  • quote:

quote:

No work permit güzelmiş fakat oyuna çoktan başladık

oyuna bir zarar verir diye düşünüyorsan merak etme şimdiye kadar bende bir problem olmadı. ama tabi ben dayanamam başka şeyleri de değiştiririm diyorsan o başka tabi.

Yok ondan değil. İşin içine editör girince nedense hileye giriyor gibi geliyor. Gerçi no work permit veya genie scout da hile gibi görünüyor ama editöre karşıyım

• ya valla Faruğa katılıyorum benimde içim elvermedi, indirdim ama birazda zorluğuyla oynamak lazım, kullanmamaya karar verdim.

ingilterenin federasyon sitesinden gerekli şartları okudum artık ona göre almaya çalışcam, ztn bulduğunuz regen 170 lik flnsa izin veriyolar sanırım ama garantisi yok bekleyip görcez.bu sene transferleri mi bi şekilde tamamladım mecburen hepsi ingiliz oldu bu sene.

NPOWER CHAMPIONSHIP'E çıkmış durumdayım, darısı başınıza.
  • Orçun şartlar nelermiş ?
  • quote:

Orçun şartlar nelermiş ?

http://www.thefa.com/TheFA/RulesandRegulations/FARegulations/NewsAndFeatures/2009/work_permits_players.aspx

kısacası oyuncular başvuru tarihinden 2 yıl önceye kadar olan sürede milli takımda % 75 forma giyiyo olucak,

milli takımı fifa sıralamasında en aşağı 70. sırada olucak,

ve fifanın ön gördüğü turnuvalarda oynamış olucak milli takım, sayfada görüceksin.( sanırım düşük milli takımların kendi aralarında turnuva yapıp resmileştirmesi sayılmıyo)

adamlar haklı ya sonra ligleri çöplüğe dönmüyo bizimki gibi.

• quote:

quote:

Orçun şartlar nelermiş ?

http://www.thefa.com/TheFA/RulesandRegulations/FARegulations/NewsAndFeatures/2009/work_permits_players.aspx

kısacası oyuncular başvuru tarihinden 2 yıl önceye kadar olan sürede milli takımda % 75 forma giyiyo olucak,

milli takımı fifa sıralamasında en aşağı 70. sırada olucak,

ve fifanın ön gördüğü turnuvalarda oynamış olucak milli takım, sayfada görüceksin.( sanırım düşük milli takımların kendi aralarında turnuva yapıp resmileştirmesi sayılmıyo)

adamlar haklı ya sonra ligleri çöplüğe dönmüyo bizimki gibi.

gerçekten çok ağır şartları var ama sonuç belli. ama merak ettim arsenal filan genç bir oyuncu bulup getirdiğinde federasyonu nasıl ikna ediyor? federasyondan birileri adamın maçını filan mı izliyor acaba?

• onların getirdiği genç % 99 alt milli takımlarda oynuyo oluyodur ama fifa sıralamasının çok altında olan bi ülke için onlarda bişey yapamıyolar sonuçta ingiliz hükümeti kuralları o kadar esnetmez.
  • quote:

onların getirdiği genç % 99 alt milli takımlarda oynuyo oluyodur ama fifa sıralamasının çok altında olan bi ülke için onlarda bişey yapamıyolar sonuçta ingiliz hükümeti kuralları o kadar esnetmez.

onlarında ellerinde genie scout olsa estenirler

birde ben npower 2 ye çıktım ama hala kimse gelmek istemiyor. kiralık bile gelmiyorlar. kulüp parasız olduğundan çok maaş alanları satmaya çalıştım ama hala birkaç tanesi elimde kaldı. kimse almıyor.

• quote:

quote:

onların getirdiği genç % 99 alt milli takımlarda oynuyo oluyodur ama fifa sıralamasının çok altında olan bi ülke için onlarda bişey yapamıyolar sonuçta ingiliz hükümeti kuralları o kadar esnetmez.

onlarında ellerinde genie scout olsa estenirler

birde ben npower 2 ye çıktım ama hala kimse gelmek istemiyor. kiralık bile gelmiyorlar. kulüp parasız olduğundan çok maaş alanları satmaya çalıştım ama hala birkaç tanesi elimde kaldı. kimse almıyor.

valla L2 neki 1,5 yıldız ünü var öyle aman aman oyuncular gelmez, bende orlin orlinov diye bi oyuncu yıldız olmuştu bi bak derim.sonra diego leon, joshua morris, luke hubbins bide carlos merino bu adamlar geliyo o lige.tattini ve bruna regen değilse bende onlarıda al.

• Yanlışlıkla sözleşme imzalamayı reddetmiştim. 30.06.2012 de sözleşmem bitti ama hala takımdayım. Yeni sözleşme de isteyemiyorum. Ulan nasıl iş ya
  • Sanırım 1.07.2012'de şutlanacaksın.

Kontrat reddedilirmi hiç?
  • Kontratı imzalıycakken yandaki butona basınca

Boştayım şaka gibi

2 kez şampiyon yaparak çıkartmıştım takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 24 Şubat 2011; 14:21:31 >
  • bende trinidad tobago milli takımıyla dünya kupasını almayı hedefliyorum ne diyorsunuz:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

bende trinidad tobago milli takımıyla dünya kupasını almayı hedefliyorum ne diyorsunuz:D

Allah sabır versin

Stevenage şubat ayında teklif etti ben de kabul ettim. Küme düşeceklerdi kurtardım. Artık yeni sayfa açtım
  • quote:

quote:

bende trinidad tobago milli takımıyla dünya kupasını almayı hedefliyorum ne diyorsunuz:D

Allah sabır versin

Stevenage şubat ayında teklif etti ben de kabul ettim. Küme düşeceklerdi kurtardım. Artık yeni sayfa açtım

sanada allah sabır versin :D

• quote:

quote:

quote:

Allah sabır versin

sanada allah sabır versin :D

Amin

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.