Şimdi Ara

Blue Dragon oynayan var mı? Yardım lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Drill Machine' in içine girip en son bölümdeki robotu öldürdüp, Warp' ı aktif hale getirdikten sonra ne yapmak gerekiyo bilen var mı ?

Kasabaya ışınlanıp en son büyük dragonu öldürdüğüm yere gidiyorum, fakat oyun oradan ileri gitmem izin vermiyo. Drill machine' i bulmamız lazım gibi bişiler diyolar. Halbuki hatırladığım kadarı ile Drill Machine'i , toprak altına girmeden önce onu büyük dragonu öldürüğüm yerin biraz ilerisinde bulmuştum diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NebiForever -- 24 Temmuz 2007; 0:19:59 >

• En üst kat ya da en üstün bi atlındaki kata çıkacaksın tam aklımda değil. Koridorda sağına soluna bakarak yürü orada girilecek bir yol var. Çok ilginç ki çoğu kişi orada bi takılıyor çünkü sağa gidilen yolu görmek zor hakikaten :) 2. yada 3. (yani en üst) kattaki koridorlarda sağına soluna bakarak yürü yolu göreceksin oradan devam edeceksin bizim pelerinli elemana saldırıyorlar ona yardım edip oradan devam edeceksin.
  • ordaki yolu sen böyle deyince fark ettim ve şok oldum. 10 kere önünden geçmişimdir belki

neyse bilgi için teşekkürler
  • Benden önce yetişmiş Ráistlin.

Ben de uğraşmıştım orayı bulmak için.Bir de o ilk bossta.Oradan hemen önceki.Böyle büyük canavar.Horna saldırmak gereken.Ama o 2.erkek karakteri formation'dan 1 adım geri alınca sorunu hallettim....
  • Bu arada oyun nasıl bir hal alıyor ileride? bitirenler yada ilerlemiş olanlar yorumlayabilirler mi ?

çünkü şu anda aynı yaratıkları kesmek biraz sıkıcı bir hal almaya başladı.

Bide kızı guardian olarak geliştirdim ama lvl 14' e gelmesine rağmen arkadaşlarını koruması için gereken hiç bir skill çıkmadı. Yeşilli erkeği de healer olarak bıraktım ama onunda bi hayrını göremedim daha . Mesela posion' u temizleyemiyo yada hala çok fazla MP' ye ihtiyaç duyuyo heal için.
  • Valla bu aralar bıraktım oyunu ben hep aynı yaratıkları kesmekten canım sıkıldı.
  • Oyundan bende sıkıldım gibi. Ama inatla kendime beğendirmeye çalışıyorum. Boş yere bu kadar yankı yapmış olamaz bu oyun. Gerçi bu müzikler le bunu nasıl becerdi oda ayrı bi soru işareti

İşin kötü tarafı hastanede' de takıldım. Head doctor' un odası kilitli orayı açamıorm. Asansrörü aktif hale getirdim,3 katı didik didik ettim ama yok ...
  • Ben doktorun anahtarını buldum ama nereden buldum hatırlamıyorum.Zaten içeride bir iki item alınıyordu.Önemli bir şey alınmıyor diye biliyorum.Ama anahtarı nereden buldum hatırlayamıyorum şuan.

Oyun hakikaten güzel ya.İlerledikçe daha da iyileşiyor.Ara videoları kesmeden izliyorum.Çoğu oyunda geçerim ama bunda geçmiyorum.Çok ilgi çekici çünkü....
  • Yukarıdaki katlardan birinde bulunuyordu ama bende tam hatırlayamadım.Oyun baktım o kadar uzun ki ara vermek zorunda kaldım. Kışın bol vaktim olunca devam edecem.
  • Biraz daha ilerledim oyunda.Tam bırakacakken geçemediğim yeri bir kere daha deneyeyim dedim.İyi ki de uğraşmışım.Atlattım orayı.Oyun gittikçe güzelleşiyor yahu....
  • Şu standart yaratıkları keserken dandik animasyonları izlememe gibi bi ayar var mı peki ? En güçsüz yaratığa bile saldırmak zorunda kalsak bi ton hareket izlemek zorunda kalıyoruz. Yani demek istediğim daha çabuk geçmenin bir yolu var mı?

bide o hastane de doktorun odasında önemli bişi yoksa, nerden gitmem gerekiyo ?
  • Ya bana önemli bir şey yok gibi geldi.Bir iki değerli item.Ama oyunun kaderini etkilememesi gerekiyor diye umuyorum.Asansörü çalıştırdıktan sonra 3F'ye gitmek gerekiyordu sanırım....
  • -Spoilermış-

Ben baya ilerledim sanırım oyunda. O pelerinli küçük yaratık da bizim gruba katıldı. Böyle yerde su birikintilerinden oluşan bir yerlerdeyim. Bir mağaraya falan girdim. Oralarda bıraktım oynayasım gelmedi. İlerlesem ilerlerim takıldığım bi yer yok şu an ama turn based olması bıktırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Temmuz 2007; 16:27:42 >
  • Abi bu arada bence düzelt o ilk cümleyi.Ya da spoiler diye uyar bence.Ben de hemen hemen oralardayım.Ama bir şey söylememek için kendimi tutuyorum.Çünkü oyunda her şey hikaye.Ondan bence orayı beyaz falan yap spoiler diye belirt....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ráistlin
    İlerlesem ilerlerim takıldığım bi yer yok şu an ama turn based olması bıktırdı yani turn based.

Aynen öyle turn based fight lar işkence halini alıyor zamanla ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NebiForever -- 30 Temmuz 2007; 16:30:26 >
  • 2. DVD'ye geçtim sonunda.Nasıl bitecek bilmiyorum bu oyun....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.