Şimdi Ara

Bloody G530 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 200 lira bütçem var f/p bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bloody G530 kulaklığı dikkatimi çekti. 50mm hoparlörü, sanal 7.1 ses desteği ve gürültü önleyici mikrofonu var. Bilgisayara giriş bağlatınsınının usb oluşu da benim için daha tercih edilesi bir sebep. İnternette hiç türkçe incelemesini konusunu bulamadım. Alıp deneyenler veya bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.
    Not: Yeni bilgisayar topladım oldukça zorladım maddi durumumu bu yüzden bütçem max 200TL'dir. Ürün hepsiburada'da 200lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissch -- 21 Nisan 2019; 0:14:31 >

• +++?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Ben aldım kardeşim. Sesi çok hoş ama 7+1 sanal ses sistemini yönetebileceğim bi program yok veya ben bulamadım. Kulaklık geldi mikrofondan hiç ses gitmiyordu mikrofona dibinden üflesem bile karşı taraf zor duyuyordu. Garantiye yolladım yenisini yolladılar ve mikrofon düzeldi. Tek sıkıntı dediğim gibi programı yok,bunun haricinde kulaklık çok güzel ama 150-200₺ lık Rampage kulaklıkları denemedim ama onlardan farklı olduğunu-olacağını düşünmüyorum,nacizane fikrim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissch -- 3 Eylül 2019; 12:3:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.