Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.376
Cevap
159
Favori
616.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaNZaTo

Arkadaşlar bir problemim var.Daha önce kolayca kestiğim aynı haritadaki yaratıkları level atlamama rağmen daha zor kesiyorum silahım falan da aynı.Bir de iksirlerin fiyatı artmış nedeni ne? Cevaplarsanız çok sevinirim
    oyunu bitirip her yeni başlayışında yani ng+ da düşmanların canı artar. ng+7 ye kadar geçerli tabi. yani 8 bitirişe kadar. sonrasında sen güçlenmeye devam edersin. yaratıkların gücü aynı kalır. aynı şekilde ekipman fiyatlarıda artacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 11 Ekim 2019; 14:41:3 >
  • Bu oyunda Dark Soulsta olduğu gibi estus flask benzeri bir şey içip can yenileme yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kan sisesi var. yada basinca caninizi yeniliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 12 Ekim 2019; 14:3:23 >
  • Arkadaslar oyuna yeni basliyorum tavsiye ettiginiz birsey varmi,

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Sinirden dual shock'u kırma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hedgehog! kullanıcısına yanıt
    O yuzden baslamadan taktik istiyorum😃

Ürkek davranma. Bu oyunda Dark Souls'daki gibi kalkan olmadığı için oyun senden agresif olmanı istiyor. Eğer 1 saldırıp 10 geri çekilirsen hem oyunda ilerlemen zorlaşır hem de zar-zor ilerlediğin bölümlerde ölür tekrar başladığın zaman klişe olarak "bu nası oyun yeaaa" diyip kapatıp silersin. Bu güzelim oyundan mahrum kalırsın,benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 17 Ekim 2019; 23:20:56 >
  • 2 saatlik oynadiktan sonraki deneyimlerim dark soul vs hicbir seriyi oynamamis olarak bu oyun bi harika ya, ama daha 10 dakkalik ilerleyebildim 😄 en buyuk sorun save alacak yerlerin nerdeyse olmamasi o yuzden geriden cok alion

• Arkadaslar bloodborne cok zamanimi aliyor ancak oyunu fena bagladi kendine peki dark souls serisi bu oyunlar kiyaslarsak nasildir. Dahami zordur veya dahami keyiflidir

Üstte bahsettiğim agresif olma durumundan dolayı,oyunun gerektirdiği hızda hareket etmezseniz SoulsBorne serisinin en zor oyunu Bloodborne diyebiliriz.
    Eğer yeteri kadar hızlı ve agresif olursanız düşmanlara bir okadar da kolay bir oyun olduğu görürsünüz.

• her zor dusmanin kullandigi ekipmana gore kiyafetinizi ve silahinizi gozden gecirin,hepsine ayni numara yemiyor

• Kesinlikle dogru bossta kacak dovus yaptim olmadi. Saldiriya gecince cozuldu. Agresif olmak gerekiyor ve her boss farkli taktigi var. Acaba karakteri gelistirirken neleri daha cok gelistirmek gerek oyunun ilerleyen bolumleri icin ben devamli kuvvete basiyorum birde oyunu duraklatmanin bir yolu varmi yanimda cocukla oynamak zor arada durdurmak gerekiyor

Durdurma özelliği yok.
    Stat dağılımını elinizdeki silaha uygun şekilde vermeniz gerekli. Eğer balta kullanıyorsanız kuvvet en uygunu.
    Çünkü silahı +10'a getirdiğinizde kuvvetten (B) alır. Bunlar silahtan silaha değişir ve silahların hasar puanlarını arttıran (bonus) etkenlerdir.
    Hangi silahı kullanıyorsanız,aldığı stat puanlarına uygun ilerlemelisiniz.

Bunun haricinde kuvvet için genel dağılım:
    120 Level
    50 Can
    30 Dayanıklılık
    50 kuvvet ve geri kalan puanları arkanaya vermek.
    120 level PvE ve PvP için ideal level aralığıdır.

• Testere satiri kullaniyorum hocam nasil bir dagilim yapmak gerek kuvvet ve yetenekmi. Birde oyunun baslarindayim dengelimi artiriyim yoksa oncelik vermem gereken olurmu

Yine kuvvetten gideceksiniz satır için.
    Eğer oyunun başlarındaysanız canınızı 30 çekmeniz şimdi ve ilerisi için yeterli olacaktır. Daha sonra yavaş yavaş arttırırsınız.

• Bitürlü buluşamıyoruz arkadaşımla şifreli
    Çok kötü olmuş serverlar artık

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Buluşmak istediğiniz yer zindan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Buluşmak istediğiniz yer zindan mı?
    Hayır normal oyun

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Level aralığınız,taktığınız covenantlar vs. bunlar şifrelide olsa buluşmaları etkileyen unsurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Level aralığınız,taktığınız covenantlar vs. bunlar şifrelide olsa buluşmaları etkileyen unsurlar.
    Hocam 2 yıl oldu platinleyeli biliyorum bu detayları
    Yeni başlayan bir arkadaşımla buluşsmıyoruz serverlar cortlamış iyice bnce

• 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.