Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.381
Cevap
159
Favori
616.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hep bir hevesle oturdum sinir sahibi olup kalktım, var mı baştan sona Co-op oynamak isteyen. rage quit atabilirim ama söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

şu oyunu bitirmek kısmet olmadı

hep bir hevesle oturdum sinir sahibi olup kalktım, var mı baştan sona Co-op oynamak isteyen. rage quit atabilirim ama söyleyeyim.
    Bn oynarım da buluşma çok sıkıntı
    İstersen deneyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Olur hocam, PM ile attım PSN'i.
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Valla zindanlarda dahil ki oyunun dosyalarıyla oynanmış ve ortaya çıkartılmış "text" zindanlarda bile Japon tayfa ile rastgele veya şifreli sorunsuz bağlantı sağlıyorum.
    Serverlarda sıkıntı olduğunu zannetmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdfilmdepo_09

Bn oynarım da buluşma çok sıkıntı
    İstersen deneyelim

Alıntıları Göster
    anlık sorun olmuş olabilir hocam. geçen denedik sıkıntısız co op attık.
  • Yıllar sonra bloodborne a başlıyorum. Bu türden nefret ediyordum zamanında demon souls ve dark souls 1'i yaklaşık 10 saat oynamistim çıktıkları senelerde. Gerçekten nefret ettim bana göre değil dedim bu oyunlar.

Hatta bloodborne u da sırf oynamamak için baştan sona videolarını izlemistim 2015 te, yani oyununun tüm sonlarını dahi (3 farklı sonunu) biliyordum. Ama ne olduysa gecenlerde YouTube da gezinirken kısa bı bloodborne videosu gördüm. Sonra dedim yükleyin makineye zamanında plus bedavaya vermişti çünkü.

Dün gece başladım ve işe geç kalacaktim bu oyun yüzünden. Meğer ne kadar keyifliymis keşif duygusu, victoryan İngiltere gotik yapilar. Dark souls, demon souls da olmayan birşey var bloodbornda. Dusmani diz cokturup tek vuruşla almak, tüfekle parry yapıp tek atmak çok keyifli.

Daha oyunun çok baslarindayim kan yankısı toplamaktan ziyade haritayı hızla gezerek ölmek daha fazla tecrübe sağlıyor. Yaratık pusularini ve nerde ölüpde tüm yankilarinizi dusurebilcegnizi öğrenip ona göre bı plan çizmek lazım. Tabi en önemlisi kisa yollar

Umarım oyunun sonlarını biliyor olmam oyun keyfimi etkilemez ve umarım ilerleyen haritalarda çileden çıkıp sinirden oyunu silmem.

Souls benzeri oyunlardan nefret eden beni bile yıllar sonra kendine çekti bloodborne. Dediğim gibi diğer soulslardan çok farklı, hatta sekirodan bile nefret ettim ama bloodborne gerçekten farklı. Yharnamin ambiyansi da gerçekten bu keyifte etkili

• jiraiiya kullanıcısına yanıt

• Yeni başlayıp da yardıma ihtiyacı olanlar ekleyebilir
    Psn:sherlock091985

• O kadar dark souls seris(1-2-3) ve demon souls oynadim ilk bosta 6 7 kez oldum arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightdark35 -- 26 Ekim 2019; 17:7:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightdark35

O kadar dark souls seris(1-2-3) ve demon souls oynadim ilk bosta 6 7 kez oldum arkadas
    Her nekadar aynı firmanın oyunu olsa da bazı farklılıklar var alışınca rahat oynarsınız hocam
    Ds hantal biraz kalkan falan kullanarak temkinli ve genel olarak defansif oynanıyor

Bloodborne kalkansız bir oyun seri şekilde saldırılardan kayarak kurtulup agresif ve atak bir şekilde saldırmak üzerine kurulmuş

Özetle bna göre ds defansif oynanır bloodborne ofansif

• nightdark35 kullanıcısına yanıt
    Bende oyunun sonlarina dogru geldim inan ilk 2 bos benide cok zorlamisti ama sonraki boslar daha kolay yada karakteri gelistirdigimden veya alet l,hirdavat kullanmayi ogrendigimden dolayi belkidee kolay gelio. Benim sorum bloodborne sevenler dark souls serisini severmi almalimiyim sizce birde 1-2-3 sirasiylami oynamaliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 30 Ekim 2019; 19:9:53 >
  • Birde bu bloodborne co -op oynanabiliyormu bastan sona

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Evet baştan sona oynanabiliyor.
    Co-op için sezgi itemini başta vermiyor fakat elde etmesi çok kolay.

1- Evet sever,bazı mekanikler haricinde çok bir fark göremezsiniz ki bundan dolayı oyuncu topluluğu bu oyunlara genel olarak "Soulsborne" diyor.

2- Hikaye peşinde koşuyorsan (boşuna yorarsın kendini) sırası ile oyna. Yok hikaye önemli değil dersen 1 ve 3'ü sırayla oyna. 2. oyunun çok farklı bir tadı olduğu için ya en son ya da en başta oyna.

Buyuk ihtimalle seversin dark souls serisini dark souls 1 ve 2 bloodborne ve ds3 ten daha yavas gelebilir sana onun disinda takilacagin bir konu olacagini sanmiyorum

• Benim en keyif aldigim oyunlar demons souls ve bloodborne oldu..bloodborne acik ara iclerinden en iyi oyun bence

• Oyunu bitirdim dlc sini oynayacagim ancak oyun bastan basladi ve tum kisayollar gitti. Rehberde okuduguma gore Katedral Semtine gitmem gerek. Oyun basindan tekrar buraya mi gelmem gerek yoksa baska bir yolu varmi

Ng+ ise her sey sifirlandigi icin oraya yeniden gitmelisiniz. Ayrica ng+ oldugu icin dlc dusmanlarinda daha da güçlendi

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Haydee ilk oyun bitmeden gitmek gerekirdi ozaman bende oyun bitince acilir die bekliodum :)

From Software hocam siz bir de dark souls 1 dlcsine giris yolunu duysaniz

• 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.