Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inciteen

Arkadaşlar oyunda yön nasıl bulabilirim ? En son Hemwick cadısının olduğu bölgeyi açtım. Onun dışında yharnam'da çoğu bölge açık. Hipojen cezaevi de açık olan yerlerden biri. Lakin nereye gideceğimi çözemiyorum ortada kaldım resmen.
    oyunu aslında güzel kılan özelliklerden biri bu :) sap gibi kalıyorsun :))

quote:

https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Game+Progress+Route

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Arkadaşlar oyunda yön nasıl bulabilirim ? En son Hemwick cadısının olduğu bölgeyi açtım. Onun dışında yharnam'da çoğu bölge açık. Hipojen cezaevi de açık olan yerlerden biri. Lakin nereye gideceğimi çözemiyorum ortada kaldım resmen.
    Hocam ilk sayfadaki rehberi takip edin ben oradaki sıraya göre ilerlemiştim yoksa bazı yerleri bulmak çok zor gerçekten özellikle Hemwick cadısının orda bir davetiye falan alıyorsunuz 40 yıl düşünseniz aklınıza gelmez öyle bir şey olacağı
  • Anca iki gün dayanabildim, her öldüğünde öldürdüklerini tekrar öldürmek çok saçma bence bu durum oyunu zor değil saçma yapıyor. Güç bela baltalı şişko canavarı öldürdüm ateş başındakiler tarafından öldürülünce tekrar karşıma çıktı şişko canavar Normalde oyunu beğendim ama bu durum saçma geldi bana, ben de direkt satışa koydum oyunu
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Öldürmek zorunda değilsin. Baktın zor geldi aralarından sıyrıl geç.

• merhaba arkadaşlar. en son yazdığımda çömez bir avcı iken artık ine reborna kadar gelebilmiş, 67 level bir avcı oldum

vit: 35, end: 30, str: 27

ludwid's holy blade +8 (307 vurabiliyor)

tonitrus+6 (248 vurabiliyor)

genel olarak özelliklerim bu şekilde. en son one reborna gelebildim ve 3 deneyişimde de geçemedim henüz. ayrıca opsiyonel bosslardan darkbeast paarl (defalarca denedim bir türlü yenemiyorum, çok sonralara bıraktım) ve martry logarious kesemediğim bosslar arasında.

bana bu noktada ne tavsiye edersiniz? nerede kasıp bu bosslara döneyim mesela? ayrıca blood vial sorunu çekiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 10 Temmuz 2018; 13:33:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    ben de epey oynadıktan sonra bir süredir bıraktım.. ng+ baya zor geldi..
    bildiğim ve hatırladığım kadarıyla cevap yazayım.. bosslara hep tek dalmak takıntınız yoksa one reborn a girmeden az önce bir old hunter var onu çağırıp birlikte dalabilirsiniz.. ben öyle yaptım ilk denememde kestim 1 dk bile sürmemişti..
    logarius için işin sırrı sürekli sütunların arkasında kalıp kaçak dövüşmek.. çok yavaş ve sabırlı olmak lazım fırsat denk geldikçe vuracaksınız.. darkbeast te ise taktik maktik yok.. o gerçekten zor.. canavar tableti ve şimşek kağıdı kullanacaksınız bol bol.. onda da acele etmeden bol bol kaçarak fırsat buldukça vuracaksınız.. ben herhalde 8-10 kere ölmüşümdür..
    ekleme: one reborn a tek dalacaksanız önce karşılıklı balkonlarda iki cadı var onları öldürün..
    ilk sayfada da yazıyor zaten en iyi echo kasma yerleri ders binası.. daha sonra ise yasak orman..
    kan şişesi benim gördüğüm kadarıyla en çok oyuna ilk başladığımız yerde düşüyor.. merkez yharnamda bir kaç tur atınca baya birikiyor.. ya da ders binasında kastığınız echolarla satıcıdan satın alacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyokus -- 12 Temmuz 2018; 10:55:3 >

• Zor bi oyun çözemedim.edim ben

• eyokus E kullanıcısına yanıt
    Şu lecture buildingi duymuştum ama açık değildi bende. Sonra wikiden baktım nasıl gidildiğini, onu hallettim ve gerçekten de çok iyi kasılıyor, 70den 77ye orada kastım sonra one reborna old hunter çağırıp daldım ve bu sefer kestim

şöyle bir sorunum var, arkadaşın pluslı hesabini ekledim bloodborne'u online denemek için ama o hesaptaki plus i kabul etmiyor. oyunum çift hak, bu yüzden sec plus hesabı olur diye biliyordum, atladığım bir yer var mi?

Oyunun bağlı olduğu hesapta plus yoksa, plus olan herhangi bir hesabı makinende ana hesap yapman gerek.
  • Oyunu 99 levelda 45vit, 35 end ve 48 str ile ludwig+10 kılıcımı kullanarak bitirdim arkadaşlar. Bu zamana kadar oynamamış olmamın sebebi önceki mesajda yazdığım gibi, oyunları hep kolay modda oynamamdı. Geç de olsa iyi ki oynamışım, mükemmel bir oyun olmuş, sırada dark souls serisi var :)

Mergo's Wet Nurse zor ama mekanikleri birkaç ölüm ile anlayınca kolaylaşan bir boss olmuş.

Ardından Gherman geliyor, bunu bayağı övmüşlerdi işte şöyle zor böyle deliriyor hızlanıyor filan diye, fakat ilk deneyişimde kestim adamı. Ben şoka girdim tabi, ben mi çok iyi oynamaya başladım oyunu yoksa cidden kolay bir boss muydu ikilemdeyim, birileri lütfen aydınlatsın beni :) Sanırım hunter tarzı bosslar daha kolayıma geldi çünkü father gasgoine'i de ilk deneyişimde kesmiştim, ardından yorumlarını okuyunca şaşırdım herkes çok zor filan demiş.

Son olarak da Moon Presence, oyunun mümkün olan son boss'u. BB wikisinden araştırma yapıyordum spoiler yeme pahasına ve şu 3 umbilical cord'ları yiyerek bu boss'un mümkün olduğunu öğrendim ve oyunu bu şekilde bitirmeye karar verdim. Bunun da kolay olmayacağını düşünüyordum, ama ilk deneyişimde gıdımlık bir canı kalmıştı ve 2. deneyişimde de kestim ve oyun benim great one olmam ile bitti. :) Yani 45dk-1saat ile içinde 3 final boss'u da yere sermiş oldum, bunlar gerçekten kolay mıydı yoksa ... ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 17 Temmuz 2018; 21:22:14 >

Oyunun gerçek zorluğu ng+2 de ortaya çıkıyor. 99’uncu seviye eğer ng+’da değilsen biraz fazla olmuş.

• İlk defa bu tür bir oyun oynuyorum, kutulu aldım zorlandım sattım. Plus verdi azim ettim biraz alıştım şimdi öldükçe ölesim geliyor bağımlılık yaptı her gün oynamadan edemiyorum. Ha sorsanız anca old yharmana gelebildim ama yinede keyif veriyor.
  • Central Yharnam'da takılıp duruyorum sürekli, Cleric Beast (Ruhban Canavarı) ve Father Gascoigne (Peder Gascoigne) ile karşılaştım fakat pek birşey yapamadım. Kıyafetlerim Avcı'nın rüyasındaki storedan yeniledim silahlarım sadece oyunun ilk başta verdiği silahlar. Bu bossları daha kolay öldürmek için başka bir silah bulabilir miyim, bir tavsiyeniz var mı?
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    hocam youtube da özellikle Father gascoinge bossu için taktik videoları var, onları izlemeni öneririm... ben ilk başladığımda ordaki taktiklere bakıyordum takıldığımda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Angel

hocam youtube da özellikle Father gascoinge bossu için taktik videoları var, onları izlemeni öneririm... ben ilk başladığımda ordaki taktiklere bakıyordum takıldığımda...
    Hocam birde internetten biraz baktımda pek anlamadım, level atlamak için kan toplayıp bez bebeğe mi gitmemiz gerekiyor sadece insight puanları level atlamak için kullanılmıyor muydu?
    Evet level atlamak için kan yankıları toplayıp bez bebeğe gitmen gerekiyor. insight dediginiz sezgi puanları oluyor galiba.. o sezgi puanlarıyla bazı esyaları alabiliyor ve bosslara giderken yardım çağırabiliyorsunuz.. her çağırdıgınız yardımda 1 puanınız gidiyor...
    Father Gascoigne'yi bu şekilde kolay geçebilirsiniz... ben bu video yardımıyla geçmiştim.
    https://www.youtube.com/watch?v=7APgdx8kVnQ
  • Mc Angel kullanıcısına yanıt
    Hocam yardımınız için teşekkür ederim ama ben Bloodborne kariyerimi sonladırmaya karar verdim daha ilk bosslarda bu kadar zorlanıyorsam oyununu ilerleyen kısımlarında delirim iyice
    hocam pes etme hemen.. alışınca çok güzel oyun.. zaten ilk koprudeki bossu kesmek zorunda değilsin opsiyonel o, ikinci bossu verdiğim video ile rahat kesersin.. diger boslardada yardım çağırırsın insanlar yardıma geliyor zaten... ben başta çok zorlanmıştım ilk bosu 4-5 günde anca kestim ama sonra alışınca sarıyor baya.. hata oyun bitince dark soulsa fln başladım yerini doldursun diye :) bu linktete tam çözüm videosu var baya güzel anlatmış arkadaş... takıldığın yerde destek aırsın

https://www.youtube.com/watch?v=rYoRxmYhKdk&list=PLGWPIm-yAnkGwIk1aPyQo-_XciJteOHeM

Çoook büyük bir hata Ben de geçen sene parayla almıştım eski cihazda ve senin gibi bırakmıştım. Bu sene de plus verdi yeni cihaza yükledim. Ve 1 buçuk ay önce bir başladım o başlayış. 50 küsur saat oynadım 126 diye hatırlıyorum karakter seviyemi ve NG+ tayım bence kesinlikle bırakmayın . Sonrasında zaten bırakamazsınız ama tabi tercih sizin
  • Yardım lazım olan ekleyebilir

Psn : sherlock091985

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.