Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomanson

öldüğünde yaktığın lambalardan tekrar doğuyorsun,genelde bölüm girişinde ve bossa yakın yerde lamba oluyor ayrıca bossa kestirmeden gidebilmek içinde kısayolları açman gerek

Çok teşekkür ederim hazır indirimdeyken alayım içimde kalmasın ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasi_t

Bu tarzı ilk defa oynayacaksanız ilk bossu görmek sabır seviyenize göre 10-15 günü alacaktır diye tahmin ediyorum.

4-5 kere başlayıp ilk bossu göremeden lanet edip oyunu bırakan çok insan var.

Ama ilk iki bossu kesip devam ettikten sonra başından kalkmak zulüm oluyor adeta. Sürekli aklınıza gelip bağımlılık yapıyor. Bu rehberin ilk sayfasında okuyup muhtemelen hiçbir anlam veremediğiniz tonla şey fazlasıyla keyif vermeye başlıyor.

Şahsen kısa sürede üçüncü kez başlayıp farklı silahlar ve özelliklerle tekrar bitirmeyi düşünüyorum.

Vereceğiniz parayı fazlasıyla hak eder. Ancak bir seviyeye ulaşana kadar günleriniz yapana, satana, önerene sövmekle geçecektir.

Sabredin. Oynayın.

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun...

Ya ben yeni başladım 4 gündür 2 şer saat giriyorum. Ve çok ilerlememe rağmen save yapıcak bişey bulamadım. Dediğin durum cidden oluyor ama aklım kalıyor bu sefer olur mu acaba diye. Giriyorum tekrar. Tüm yaratıkları öldürmeye çalışıyorum. Bu sefer kestirmelerden gidicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    oynayın gitsin hocam dlc eşyaları var ama o kadar da önemli değil. üçüncü bosstan sonra dlc bölgesine girebiliyorsunuz ama biraz daha gelişip girmekte fayda var normal oyuna göre daha zor dlc bossları. normal senaryonun sonlarına kadar ilerleyin oyunu bitirmeden önce dlc'ye dalın.
  • Yakın zamanda oynayamam ama 54 tl goty versiyonu.Kaçırma al mı dersiniz yoksa acele et miyim bu fiyatları zaten görür mü her zaman?
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    En düşük fiyatı gördü, bence kaçmaz bu fiyata, arşivlik aldım ben de.
  • nopnog kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

oyunu bitirdikten sonra direkt ng+'a atıyor son bossa kadar gelip dlc'ye girmek daha mantıklı.

Hocam sanırım yanlış anlaşıldı. Oyuna daha hiç başlamadım. Oyunum kutulu fakat goty değil. Dlc ek paket indirimdeyken alsam mı diye düşünüyordum. Çünkü internette okudum birisi Dlc yükleyince 3. bosstan sonra yeni silahlar açılıyor yazmış. Kafam çok karıştı

Oyun bitmeden işe yaramıyor mu? Yarıyor ise DLC olunca baştan mı herşeye başlayacağım? Şimdiden DLC almama gerek yok ise oyunuma başlayacağım :)

DLC'ye zindanlardan sonra girin çok kolay oluyor güle oynaya bitirmiştim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 23 Kasım 2017; 19:7:52 >

• İndirimden aldım ben de. Yaklaşık 25-30 kere öldükten sonra ruhban canavarını yenmeyi başardım

Oyun tamamen sabır oyunu. Acele edip dalmamanız lazım 5 kişi içine. Güzel oyun güzel
  • Arkadaşlar anlamadığım bi durum var: yukarı ok tuşuna basınca ne oluyor? Sadece gücüm azalıyor başka bişy olmuyor, ben mi çözemedim
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Uzun zaman oldu bitireli mevzuyu tam hatırlamıyorum ama büyük ihtimal kullandığın neyse, silahın baltanın verdiği hasarı arttırıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Arkadaşlar anlamadığım bi durum var: yukarı ok tuşuna basınca ne oluyor? Sadece gücüm azalıyor başka bişy olmuyor, ben mi çözemedim

5 mermi kazanıyorsun, canın azalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Arkadaşlar anlamadığım bi durum var: yukarı ok tuşuna basınca ne oluyor? Sadece gücüm azalıyor başka bişy olmuyor, ben mi çözemedim

Haaa hiç dikkat etmedim, tamamdır hocam sağol
  • Hadi bakalım an itibariyle ben de aldım başıma belayı Yarına iner bir giriş yaparım.
  • Ng++++ dayım karakter levelı 240 dlc için oyunu tekrar aldım ilk 3 boss u kestim. Daha orphon of kos a gelmedim ama opsiyonel de olsa laurence the first vicar ile uğraşıyorum. Sanırım 100 kez filan öldüm youtube dan izlemediğim video kalmadı yine de yeterince atik davranamadığım için en ufak bir yanlış harekette mefta oluyorum. Bana yardım edecek babayiğitler arıyorum npc ile bile geçemedim çünkü. Ya uzaktan bağlantıyla veya başka türlü nasıl olursa artık Laurence bossu için yardım edebilecek olan varsa lütfen pm atsın psn: eczoguz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharmacist1907 -- 27 Kasım 2017; 18:4:7 >
  • Arkadaşlar oyunun başlarında kanalizasyonlara inen bir yer var ya (Ortası boşluk, ipe asılı bir ceset var kesip aşağı düşürüyorsunuz. Eli mızraklı adamlar var aşağıda geniş bir alan) burda fıçıların arasından geçince bir adam duruyor. O adam necidir? Yanlışlıkla vurdum adama, gebertti beni :) Şimdi her gittiğimde bana düşman bu adam, görür görmez saldırıyor bana
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Haaa hiç dikkat etmedim, tamamdır hocam sağol

Bende kaç gündür ne olduğunu anlamamıştım dedim kendimimi bıçaklıyorum napıyorum canım azalıyor

• indirimlerle 50-60 tl oluyor sanırım inşallah bunu da alıcam ama sıra buna gelene kadar çok var witcher,sleeping dogs vsvsvs aldım daha başlamadım bile zamanım olmuyor
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Delirmiş avcıları avlayan avcıyı diyorsun, karga elbiseli kadın npc . Oyuna baştan başla ona vurma ve dediği görevleri yap rün veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Delirmiş avcıları avlayan avcıyı diyorsun, karga elbiseli kadın npc . Oyuna baştan başla ona vurma ve dediği görevleri yap rün veriyor.

Öldürdüm hocam onu, bana saldırdıktan sonra ben kaçarken aşağı düştü

• Arkadaşlar all hunter weapon kupası için tüm silahları aynı karakter üzerinden mi almamız lazım birtanesini kaçırdım çünkü.

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.