Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.439
Cevap
159
Favori
620.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Usta bence vurkaç olayı sıkıntılı kalabalığın arasında kalmamak lazım meydan dayağı çekiyorlar tek tek haklamak Lazım çakıltaşı lazım özellikle köpeklere 3e tek dalmamak lazım bide vurdunmu düşmanı sarsmak lazım karşılık veremediği için kaçmaya gerek olmuyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun 2.si çıktı sandım. Ana sayfa da görünce. Yapmayın yahu..

• Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Evet doğru kurtlar gibi aşağı inemiyorlarmış. Çok güzel ama gördüğünüz gibi listede mekanın adı yok dönemiyorum mekana. Oraya nasıl gideceğim tekrar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Lifeless. kullanıcısına yanıt

hipojen cezaevi mi burası çıkaramadım tam?

yukarı doğru 1-2 tane daha mezartaşı olması lazım merdiven boyunca. onlardan gidiliyordu.

• darth hede kullanıcısına yanıt
    Bilmem ne köyü gibi bir şeydi hocam. Uzun boylu çuvallı bir yaratık öldürünce uyandığım bir yerdi.

Vu ara gerek kalmadı. Glitch'i yapmayı öğrendim. Ama daha çok kan yankısı veren itemi yanlışlıkla kullandım. 5 bin veriyordu. Yenisi 1800 veriyor. Kötü oldu. Gidip 5 bin vereninden bulmak lazım.

• Bir bölgeyi boydan boya dolaştım 5 tane kadar 1800 lük kan yankısı itemi buldum ama aradığım item olan 5000 kan yankılığı bulamadım. 5.000'lik elimi çok çok rahatlardı. Bir sürü vardı da Glitch için işe yarayacağını nereden bilebilirdim boi yere harcadık.

zindan var giriyorsun direk adam ölüyor sana kan veriyor orada kasabilirsin youtube yaz kodu çıkar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani? PVP mi?

hayır dostum kadeh zindanları varya zindana giriyorsun , bir adam ölüyor orada onun direk kan yankısı geliyor sana

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum. Bu ayin olayından bahsediyorsun sanırım. Ayin anıtına gittiğimde, bunu yapabilmek için şu item lazım, diye bir not çıkıyor ekrana.

• Ya bu kabus sahibi micolash ne gıcık bişey 2 saat uğraştırdı beni çok zor Bi boss olsa tamamda aksine kolay o kullandığı lanetolası büyüsü perişan etti beni

• Bana glitch'de kullanabilmem için 50 binlik hiç olmazsa 5 binlik kan yankısı itemini bulup almamı sağlayabilecek bir babayiğit yok mu? Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada Bunu yaparken bossları öldürmeden yapmamız gerekiyor. Glitch'i kullandıktan sonra kendim halledebilirim sanırım. PVP MVP hiç işim olmaz, hiç alakam yoktur.

1800'lük olanla çok sıkıcı ve uzun oluyor. Zamanlamayı tutturmak çok zor çünkü.

• Braveheart_44 kullanıcısına yanıt
    O büyüyü kullanırken tam önüne geç ona doğru dodge at. Sıfır hasar alıp üstüne birde atak yaparsın. Zamanlamayı tutturman elzem ama. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 28 Aralık 2022; 15:20:28 >
  • tam büyü atarken vurdum öldü canım burnuma geldi az kalsın öldürüyordu yine zor değil aslında hani basiretim bağlandı derler ya onun gibi adamın yaptığı en iyi şey zaten hızlı koşmak :)

Usta 1800 için glitch yapmaya bile değmez hatta 5000 bile değmez Bi ara farm yaptım biraz stamina için yasakormanda glitch yapmaktan çok daha iyi zindanda farm yapılan Bi glitch war yalnız çokaşırı kanyankısı veriyo 30 saniyede 140.000 oyunun very very easy yapar bu farm

Hocam her şey iyi güzel de vallahi dayanamıyorum. Yani gerçekten katlanamıyorum. Ha farm yap ha farm yap. Bi de heo artık tamam oldum derken düşmanlar da gelişiyor ve karşıma aşamadığım bir düşman çıkıyor ver elini yine farm. Ve oyunun zorluk seviyesi yükseliyor. Ben öğrendikçe kolaylaşacağını ummuştum. Karşıma çıkan biraz ortalama üstü herdüşman beni paçavraya çeviriyor. Zaten oyunu daha az açıyorum çünkü açınca rüzgara kapılmış kağıt gibi savuruyor beni düşmanlar. Bosslara giden yollar da uzadı üstelik. Düşman niteliği ve niceliği yükseldi. Aynı anda çok farklı tipteki düşmanlarla aynı anda savaşnak gerekiyor. Hızlısı, yavaş ama yüksek damage atanı, köpekleri vesaire.

Ama yalan atmayacağım glitchi ilk kullandığım anda hemen soğudum oyundan. İki ucu ..klu değnek.

Dün akşam 2 saat uğraştım bir boss kesmek için sabırlı olmak lazım eminol senden daha iyi değilim haddimi bilerek oynuyorum baktım kalabalık çakiltası atiyom tek tek hallediyorum kesinlikle ikiye üçe tek kalmamaya çalışıyorum ama şunu biliyorum ki Bi yerden sonra alayına bam güm dalacam ikiye üçe beşe hallaç pamuğu gibi souls oyunlarında ölmeyen warmı ölmedim diyen palavradır keyfini çıkar oyunlar bunun için war iyi oyunlar

2 saat iyiymiş. Peder Gascoigne'i 2 günde kestim.

Kan yankısı kasmak youtube baktım şimdi 140.000 yapiyo Türk Bi oyuncu paylaşmış hatta oyun sinir harbi yasatmayacak kıvama gelsin diyosan Bi izle

Muhteşem. 83 bin verdi ama o da yeter. Fazla hatta. 900k'lığı da deneriz.

• 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.