Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 göbek bağını yiyip teklifi reddedecektin 2. Bossu da görmek için. Ng+1 de yaparsın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Dun itibariyle oyunu bitirdim.. 3 gobek bağı ile birlikte son 2 bossu keserek..

Sonra oyun direkt bastan basladi. Sanirim ng+ dediginiz olay bu.. ama profilde ng+ diye bisey görmüyorum. Oyun yuklemede de görmüyorum..

Sonrasinda zaten dandik kan taslari fln oldugu icin ve ilk baslardaki tum esyalari aldigim icin hizli hizli gidip ilk 3 bossu kestim..

Bu durumla ilgili bazi sorularim var yardiminizi rica ediyorum.

1)ng+ olmasina ragmen yaratiklar cok az kan yankisi veriyor. Çiğlerde öyle sacma degil mi?

2)alamadığım bazi silahlar ve zirhlar var. Merhamet kilici, tüylü zirh gibi. Bunlari neden alamadim? Zindanlardan mi düşüyor? (Opsiyonel bosslar dahil hepsini kestim buarada.. tam cozum videosuyla birlikte gittim)

3)oyunu komple bitirince tum kisa yollar silinmis.. bari farm yapayim dedim.. yapamiyorum..

4)simdi zindanlari mi oynamam gerekiyor.. bir yol gosterin lutfen.

• emre_shiwa E kullanıcısına yanıt
    Ng+ dasınız. Farm yapmak için son bossu öldürmeyecektiniz. Ng+ da olsa ilk bosslar az yankı verir.bu arada 3 göbek bağı nerden alınıyor bir tanesi süt anne bossu da diğerleri hangilerinden alınıyor?

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Biri şifa kilisesindeki kadını(adını unuttum) öldürerek oraya da yasak ormanda köpek kafeslerinin olduğu yerde bir mağara var devlerin olduğu. Oradan ilerleyince gidiyorsunuz. Diğerini de katedral semtinde sağda kapı var yukarı katedrale giden. Oradan ilerliyosunız kuleye gelince sağdan devam edip boşluğa iniyosunuz. Tahtaların olduğu yere geliyosunuz hemen kapıdan girince soldan kendinizi bırakın küçük bir tahtaya düşeceksiniz. Sonra hemen altındaki tahtaya atlayın bi kapı göreceksiniz. Terkedilmiş rüya orası. Diğeri de orada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1)ng+tasınız. Normal oyuna göre fazla yankı verir ama levelinize göre düşük gelebilir ilk yaratıklar

2)merhamet kılıcını yharnamda köpek kafeslerinin olduğu yerden ilerleyip binaya girdiğinizde sağda varillerin arkasında bir aralık var. Tahtaların üzerinde bir yer. Orada bir npc var onu öldürmek gerekiyor kolay öldürme yolu var yoksa çok zorlar. Onu öldürüp rozetini alınca 40bin yankıya marketten alabiliyosunuz. Diğerini çok bilmiyorum youtubeta var ama hepsi. İngilizce ismi ve location yazın çıkar. Blade of mercy location gibi

3)ng+ zindanlar hariç bütün oyunu sıfırlar sadece statlar ve elinizdeki eşyalar kalır.

4)ister zindanların oynayabilirsiniz ister tekrar bosslarda ilerleyebilirsiniz ki bana zor gelmişti normal oyuna göre ng+. Zindanların ng+la alakası yok. Ama bence zindanlardan ilerleyin orası da ayrı bir dünya. Sırf oraya özgü bir sürü yeni boss ve yaratık var.

• Micolasa damage vuramıyoeum. Kapının kapandığı 2. Fasla gelince sürekli yukardan büyü atıyor ölüyorum

• Merhamet kilicini aldim. Npc cok kolaydi. 105lvl oldugum icin ;))

Tesekkurler bilgilendirme için.

Savas baltasini +10 yapmıştım.

Belki yeni char acip yetenek+arkana statlariyla oynayabilirim. Ama simdilik zor gelio ;)

Benim skiller full kuvvet can ve dayaniklilik uzerine.. merhamet kilici çöp gibi suan ki lvl.da ;)

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Yukardan büyü atmasını engellemek için yakın dövüşmeniz lazım. Uzaklaşınca o büyüyü atar. Ellerini havaya kaldırdığı an vurmanız lazım büyüyü iptal eder

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Oyunun yüzde kaçındayım acaba bi fikrimiz varmı ? Şimdi indirimden gta ve witcher aldım . Şunu bitirip onlara geçicem

• Sezgi yükseldikçe oyunun zorluğu da artar gibi bir şey okudum. Doğru mudur acaba?

Ana oyun için. Micolashı kestikten sonra mergos wet nurse var onun yolu kısa. Sonrasında oyunun 3 sonunda birini yapıyorsunuz. Ya dövüşmeden oyun bitiyor ya da 2 farklı boss var. Ana sayfada 3 farklı sonu nasıl hangisini yaparız yazıyor. Az kalmış yani

Merhamet kılıcı dediğiniz yere gittim o karga adam yok . Ancak katedral bölgesinde karga eilenmi ne o var inanılmaz güçlü damage yemiyor resmen

Oyunun başında dediğim yerde oluyor. Sonra vicar ameliayı kestiğimiz yere geçiyor. Orada kesmek zor cidden. Boss savaşı gibi zorluyor orada

Aynen . Oyun başındaki yerden aşapı felan düşürünce kolay oluyor . Ama şuan çok güçlü imkanı yok kesmemin
    Açıkçası sizler gibi yetenekli değilim böyle şeylerde . Omun için çaba sarfedip normal düzeyde oynarım :) ama karga zorlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannesz61 -- 25 Mart 2018; 12:49:56 >
    Ng+ a başlarsanız orada almak daha mantıklı

hocam tesadüf ben de daha dün akşam savaştım onunla.. gerçekten çoğu bosstan daha çok zorlandım.. sanırım 5 yada 6 kere öldüm.. tavsiyem eğer topu aldıysanız onunla ateş edin ama acele etmeyin boşa atış yapmayın.. zaten 2 kere ateş edilebiliyor topla.. iki kere vurbilirseniz hemen hemen yarı canı gidiyor.. bir de silahınıza ateş kağıdı sürün cidden damage baya artıyor yoksa normal vuruşla canı gitmiyor gibi birşey.. çok sabırlı ağır ağır sürekli kaçarak dövüşün.. şansınız yaver gider 1-2 ripost da yapabilirseniz tamamdır..
  • Rastgele bir zindan acayim dedim. Bilmedigim icin nedir ne degildir. Pthumeru labirenti diye biyer acti.. 3 katmanli.. en sonundq bekci köpeği geldi. Bosslara max 3-4 kere vurdum öldü hepsi. Benim lvl.a gore degildi sanirim.. her yerini de gezdim ama elle tutulur bisey vermedi.. peehh.

• EDİT: kestim :)

zindanlarda 1 boss ta takıldım arkadaşlar zil çalıyorum kimse gelmiyor bana yardım etmek isteyen olursa çok sevinirim

psn: crypto81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 25 Mart 2018; 14:14:43 >
  • eyokus E kullanıcısına yanıt
    Şimdi tek denemede geçtim . Heralde çar güçlenince oldu . Benim silahlarda kendiliğinden ateş şimşek damage rünü koydum . İnşallah bu eilenin sikahı kıyafeti iyidir

İlerledikçe zorlaşacak zindanlar hocam. Ama ilerlemek için de kolayları yapmak gerekiyor. Zindanı bitirirken kadeh veriyor onunla yeni zindan açıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.