Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Order'dan buna geçeriz sıkıntı yok.3-5 ay ileri atmalarından iyidir.
  • Ps4 un hakkini verecek tek oyunlardan biriydi ya deli gibi beklemeye devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdiden pre order yapasim var

• gecmis olsun exclusive oyunlardan 2016 yilina kadar umudum kalmadi
    From Software tarafından geliştirilen RPG oyunu Bloodborne biliyorsunuz yakın zamanda ön siparişe açılmıştı. Fakat, bugün geçtiğimiz saatler içerisinde Sony tarafında Bloodborne'un ön siparişi iptal edildi.

Eğer siz de daha önceden oyunun ön siparişini verdiyseniz, üzülmeyin. Sony'nin yaptığı bir diğer açıklamada oyunu ön siparişini verenlerin parasını cüzdanına geri iade yapılacağını bellirtti.

Edit:iptallerin neden yapıldığıyla ilgili açıklama şuan yok oyunun çıkışı şubattan marta ertelendiği için iade yapıldığı söyleniyor isteyen tekrar önsipariş verebilirmiş galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazor -- 4 Aralık 2014; 5:48:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

gecmis olsun exclusive oyunlardan 2016 yilina kadar umudum kalmadi
    From Software tarafından geliştirilen RPG oyunu Bloodborne biliyorsunuz yakın zamanda ön siparişe açılmıştı. Fakat, bugün geçtiğimiz saatler içerisinde Sony tarafında Bloodborne'un ön siparişi iptal edildi.

Eğer siz de daha önceden oyunun ön siparişini verdiyseniz, üzülmeyin. Sony'nin yaptığı bir diğer açıklamada oyunu ön siparişini verenlerin parasını cüzdanına geri iade yapılacağını bellirtti.

Edit:iptallerin neden yapıldığıyla ilgili açıklama şuan yok oyunun çıkışı şubattan marta ertelendiği için iade yapıldığı söyleniyor isteyen tekrar önsipariş verebilirmiş galiba

Ben mart diye biliyordum subat mıydı

• Kapak gorseli değişmiş.
    Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

• TR dublajdan haber var mı? Eğer seslendirmler Demon's Souls kadar güzel olursa şahsen ben Türkçe dublajı aramam. Demon's Souls seslendirmeleri (ingilizce) muhteşemdi. Umbasa!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellerindenoperim17 -- 7 Aralık 2014; 20:08:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

TR dublajdan haber var mı? Eğer seslendirmler Demon's Souls kadar güzel olursa şahsen ben Türkçe dublajı aramam. Demon's Souls seslendirmeleri (ingilizce) muhteşemdi. Umbasa!!!

dublaj olmaz heralde hocam ama altyazi garanti zaten. gerci ben dublajli oyunlarida turkce altyazi ile oynuyorum orjinal seslerin yerini hicbirsey tutmuyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLOODBORNE AVRUPA KOLEKSİYON SÜRÜMLERİ DUYURULDU...

COLLECTOR'S EDİTİON(79 EURO)

NİGHTMARE EDİTİON(119 EURO)

İNŞALLAH TÜRKİYE'YE UĞRAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 11 Aralık 2014; 16:30:54 >

• Bloodborne’de Yeni Düşman Türü Geliyor

From Software’nin sadece Playstation 4 konsolları için geliştirdiği Bloodborne için yeni bir düşman türü duyuracağı açıklandı.
    Dark Souls ve Demon Souls oyunları ile oyuncuları zorlayan yapımın yeni oyunu da oldukça zorlayacağı belli oluyor. Resmi From Software Resmi Twitter adresinde yayınlanan habere göre 18 Kasımda duyurulacak olan bu düşman türü biz Bloodborne oyuncularını oldukça zorlayacak gibi 18 Kasımı heyecanla bekliyoruz.

http://www.ilkjeton.com/bloodbornede-yeni-dusman-turu-geliyor/

• Böylesine efsane oyunların bu kadar az takipçisi olması ne üzücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

Böylesine efsane oyunların bu kadar az takipçisi olması ne üzücü

oyun çıktığında buralarda mesaj takip etmekte zorlanacaksın
  • Spitz kullanıcısına yanıt
    oyunun da öne göre bir asaleti oluyor. çoğu kimsenin hiç oynayamadığı bir oyunda cirit atmanın zevki bir başka oluyor. demons souls ve dark souls tan tecrübeliyim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 22 Aralık 2014; 23:19:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

oyunun da öne göre bir asaleti oluyor. çoğu kimsenin hiç oynayamadığı bir oyunda cirit atmanın zevki bir başka oluyor. demons souls ve dark souls tan tecrübeliyim.

iki oyundada çok uzun vakit geçirdim samimi söylüyorum ps3'te gerçekten keyif alarak oynadığım yegane oyunlardır.her zaman yeri başkadır
  • oyunun gameplayinde bir çiğlik var ama çözemedim. bir şey eksik gibi ama?

• Basına kapalı gösterimde alttaki elemanı öldürmek hayvani derecede zor deniyor.

Çııııııııııııııık artık da beş dakkada alayım ifadeni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 8 Ocak 2015; 1:55:05 >
  • Uncharted 4 den sonra en çok beklediğim oyun. Çıksada oynasak

• Demon's Souls oynayanlar bu oyunun özel olmasının ne kadar büyük bir nimet olduğunun farkındadır, o yüzden yılın değil PS4'ün en iyi oyunu geliyor. Keza Demon's Souls'da nazarımda PS3'ün en iyi oyunudur.
  • Mekan çesitliligi az olmus. Soul serisinin en begendigim özelligiydi :(
    Neyse ki, next-gen grafik ve saglam atmosferle, bunu dengeleyecek gibi görünüyor. DkS2'de iyice artan orman temasından sonra, iyi gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 9 Ocak 2015; 0:35:43 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.