Şimdi Ara

BLOK ATTIĞIM KİŞİLER ATTIĞIM KONU-YORUMLARIMI GÖRMESİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle bir şey yapabiliyor muyum, var mı bilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurlukheykeli -- 6 Ekim 2020; 11:25:3 >

• Blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yillardir dile getiriyoz ama bura dh kardes ne bekli10.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır,

Blokladığınız üyeler sizin mesajlarınıza yanıt veremiyor ve dilerseniz size pm gönderemiyor.

• Blokladığım kişi konumu göremesin muhabbeti forum kültürüne çok aykırı bence.

Siz iPhone 12 ana konusunu açtınız diyelim, blokladığınız insanlar bunları göremeyecek. Bana mantıklı gelmiyor.

Forum sadece konu dışı-ülke gündeminden ibaret değil  

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Tyt/ayt forumunda yaşıyorum bu durumu, blokladığım eleman her konumun yorumumun altında harraslıyor beni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Durum oyle degil, forumda blokladigim kisi sayisi 5 degildir. Blokladigim eleman benim her konumun yorumumun altinda bana salliyor, harrasliyor ve hakaret ediyor. Sikayet cozum degil hic bir sey olmuyor adama

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurlukheykeli

Tyt/ayt forumunda yaşıyorum bu durumu, blokladığım eleman her konumun yorumumun altında harraslıyor beni.

Konunuza yazabilir, sizi alıntılayamaz. Senaryo tam olarak nedir kontrol edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurlukheykeli

Durum oyle degil, forumda blokladigim kisi sayisi 5 degildir. Blokladigim eleman benim her konumun yorumumun altinda bana salliyor, harrasliyor ve hakaret ediyor. Sikayet cozum degil hic bir sey olmuyor adama

Hocam gormezden gel konuma yazamasin olayi bazi durumlarda sorun mesela ben futbol forumunda takiliyorum her sene o sezonun genel konusunu ilk acan olmak icin herkes hucum eder diyelim ki beni bloklayan kisi o sene konuyu acti ben 1 sene boyunca Besiktas ana konusunu goremeyecek miyim?

Oyle kafayi takan tipler varsa dedigin gibi zaten normal bir insan degildir hic cevap yazmasan daha iyi sanki. Ben bazi uyelere bloklamasam bile oyle yapiyorum 3-4 laf atiyo taciz ediyor sonra birakiyor.

Suna katilirim o kisi konuna yazsa bile sen hic yazilmamis gibi konuyu gorsen iyi, bu uyeyi blokladiniz tarzi bir uyari bile cikmasa insanlar merak edip acmaz ama dedigim gibi burda bloklayan kisi blokluyorsa merak edip acmayacak o mesaji.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Hayır,

Blokladığınız üyeler sizin mesajlarınıza yanıt veremiyor ve dilerseniz size pm gönderemiyor.

Bloklanan üyeler bence çok merak ederlerse üyeliği kapatıp konularımızı görebilirler.Bunda özgürlüğe aykırı durumla karşılaşmadım.Daha çok kendi evinin bahçesine sahip çıkmak gibi durum mevcut.Evet hareketimiz forum ruhundan blog ruhuna kayış olabilir.Ama kimse forum anlayışında reform yapılamayacağını söylemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Bloklanan üyeler bence çok merak ederlerse üyeliği kapatıp konularımızı görebilirler.Bunda özgürlüğe aykırı durumla karşılaşmadım.Daha çok kendi evinin bahçesine sahip çıkmak gibi durum mevcut.Evet hareketimiz forum ruhundan blog ruhuna kayış olabilir.Ama kimse forum anlayışında reform yapılamayacağını söylemedi

Alıntıları Göster

Tabiki kavramlar değişebilir, revize edilebilir.

Ama adamın açılan konulardan bile haberi olmayacak ki, ara sıra " du şunun blokunu kaldırayım da ne konular açmış, belki işime yarayan bir şeyler vardır" mı diyecek ? Çok külfet değil mi ?

• quote:

Tabiki kavramlar değişebilir, revize edilebilir.

Ama adamın açılan konulardan bile haberi olmayacak ki, ara sıra " du şunun blokunu kaldırayım da ne konular açmış, belki işime yarayan bir şeyler vardır" mı diyecek ? Çok külfet değil mi ?

Alıntıları Göster

Tek tek kaldırmaya gerek yok ki.Üyelikten çıkarsan zaten bütün blokladığın kişilerin konularını görebileceksin ama yazamayacaksın.Ya da direkt yazamasın

Aslında sorun yazma kısmında.Bazıları alakasız konu başlıklarında kişisel kinini konuya taşıyor,konuyu baltalıyor.Yani mevcut sistem abuse ediliyor

Tabi bloklananların sayısı düşünüldüğünde mevcut sistem gerçekçi gelmiyor.Buna karşılık bloklama kotası konulabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 6 Ekim 2020; 15:55:34 >

• Bu blok atma huyu nereden geliyor bilmiyorum ama çok saçma bir eylem.Demokrasinin olduğu yerde kimse engellenemez.Fikirler değişkendir ve ne kadar çok farklı fikir varsa o kadar sağlıklıdır.Troll yada sataşma varsa şikayet edin zaten ceza yiyecektir.

• Zodion Z kullanıcısına yanıt

Bu konu baltalayanlarla ilgili güzel bir düşüncemiz var geliştirme aşamasında. Seveceksiniz muhtemelen  

• quote:

Bu konu baltalayanlarla ilgili güzel bir düşüncemiz var geliştirme aşamasında. Seveceksiniz muhtemelen  

Umalım ki öyle olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 6 Ekim 2020; 16:6:35 >
  • quote:

Konunuza yazabilir, sizi alıntılayamaz. Senaryo tam olarak nedir kontrol edeyim.

Alıntıları Göster

blokladıklarımızın konusu mobil uygulamada görünüyor, konuya girip ana mesajı da okuyorsun ama aşağı inince bu kişi bloklu yazıyor diğer mesajlarında o zaman anlıyorsun blokladığını, buna bir çare bulsanız?

• İlgileneyim hocam,

Var mı şöyle akşamdan akşama içmelik bir şeyler önerin  

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Ben beyaz sarap takiliyorum bu ara 🥂 bir ara isveclilerin surstromming menusunu yeniden yorumlamayi dusunuyorum turk usulu deneyerek bulacagiz bakalim eslikcisini

• quote:

İlgileneyim hocam,

Var mı şöyle akşamdan akşama içmelik bir şeyler önerin  

Hocam forumda bir kac sorun var
    Birincisi gerek mobil gerek mini sürümde mesajlar gec gidiyor yani bi 10 saniye falan bekliyor
    Ikincisi yine mobil ve mini sürümde sicak firsatlar acilmiyor
    Alt kategorilere girersen aciliyor
    Bi el atsan iyi olur hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.