Şimdi Ara

Blog sayfası açmak istiyorum. Önerileriniz neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, eğitim içerikli bir blog sayfası açmak istiyorum. Ama hem ücretsiz olacak, hem de kullanımı kolay olacak.
    Tabii öncelikle nereden başlamalı, hangi site uygun olur, bu konuda ücretsiz hizmet veren siteler hangileridir, bu konuda ki önerileriniz nelerdir?
    Aramızda tecrübeli arkadaşlar varsa, bildiklerini, öğrendiklerini, karşılaştıkları sorunları ve çözüm yollarını, varsa önerilerini anlatarak bize yardımcı olabilir mi?
    Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
    .
    Blog sayfası açmak istiyorum. Önerileriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CFAD0FAC3 -- 13 Eylül 2017; 16:56:21 >

• Merhaba

ücretsiz blog olarak google'ın blogger hizmetini kullanabilirsiniz ama göze hoş gelen ve kullanımı kolay bir tema için biraz para ödemeniz şart, eğitim konusunda neler paylaşacaksınız blogunuzda yani neyin eğitimini vereceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedemir85

Merhaba

ücretsiz blog olarak google'ın blogger hizmetini kullanabilirsiniz ama göze hoş gelen ve kullanımı kolay bir tema için biraz para ödemeniz şart, eğitim konusunda neler paylaşacaksınız blogunuzda yani neyin eğitimini vereceksiniz.

Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Hali hazırda zaten Blogger da bir sayfam var:
    http://demiraliatilgan.blogspot.com.tr/
    Ve bana sundukları tema seçenekleri ve ilave özellikler oldukça iyileşmiş (eskiden hem tema sayısı çok sınırlı hem de içerik düzenleme çok kötüydü). Son hali bu. Üstelik para kazanma eklentisi de getirilmiş. Son halini sevdim. Tek sorunum aynı bir kitap gibi düzenleyebilmek ve tabii resim video v.s. medya eklemek. Bu konuda yardımı dokunacak bir arkadaşımız olursa çok memnun olurum.
    Tekrar teşekkürler.
    Blogun konusu daha doğrusu eğitim içeriği Elektronik Müzik Yapımcılığı ve başarılı eser üretmek üzerine.

• admin bilgilerinizi gönderin müsait olduğum bir zamanda bakayım isterseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.