Şimdi Ara

Blog kurmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar blog kurmak ve bildiklerimi yazarak bundan gelir elde etmek istiyorum.
    Domain aldım ama bundan sonra ne yapacagimi bilmiyorum.
    Biraz arastirdim ama dogru durust anlatan kimse yok herkes bir firmanin reklamini yapma pesinde.
    Adsense ile gelir elde etmek istiyorum ve ayrica mobil uyumlu olmasini istiyorum ama temaya butce ayirmak istemiyorum tema ilk basta cok onemli mi sonra degistiremiyor muyum ?
    Ve hosting firma oneriniz nelerdir?
    Hosting alirken neye dikkat etmeliyim ?
    Wordpress kullanacagjm aydinlatirsaniz sevinirim bu konuda baya bilgisizim

• İsterseniz blogger gibi ücretsiz bir çözüm kullanacaksınız. Ya da kendi hosting hesabınızı alıp WordPress gibi bir sistem kuracaksınız. Siteyi biraz içerikle doldurup AdSense başvurusu yapmanız lazım. Şu sıralar yoğun 3-6 ay arası sürebiliyor kabul almak. Pek çok Wordpress teması mobil uyumlu, WordPress ile tema değiştirmek bir tıklamaya bakar. Site kurulduktan sonra da değişir. Ücretsiz güzel temalar var. İlk etapta para harcamanıza gerek yok.

Hosting seçimizi size kalmış. Araştırıp değerlendirebilirsiniz alternatifleri. Öteki başlığınızda size bir teklif sundum. Şimdiden kolay gelsin. Başka sorunuz varsa yardımcı olurum.

• Merhabalar;

Blog kurarak para kazanmak istiyorsanız size birkaç öneride bulunabilirim. Hosting kurulumu yapmak, site kurmak, yönetmek gibi işlemler biraz zor olabilmektedir. Özellikle bu konulara da zaman harcamak istemiyorsanız, ki çoğu kimse istemez, ücretsiz servisleri kullanmanızı önermekteyim.

Blogger bu konuda uygun olabilir. Elbette, wordpress de kabul görmüş blog sistemlerindendir.

Blogger kurmak isterseniz Blog Nasıl Açılır? Adım Adım Blogger adresinden resimli anlatımlı kurulum anlatılmakta. Ayrıca, Google Adsense başvurusu için gerekli koşullara, temalara da ulaşabiliyorsunuz. İncelemenizi öneririm.

Eğer hosting alacağım ve WordPress kurulumu yapacağım diyorsanız, Turhost'u önerebilirim. Başlangıç paketleri şu an ihtiyaçlarınızı karşılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProIrc -- 5 Ocak 2021; 11:25:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.