Şimdi Ara

BLOG İÇİN HOSTİNG???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bir blog açmak istiyorum. Ama blogger, blogspot vs. tarzı bir yerden değil de alan adı bana ait bir site istiyorum. Aslında amacım Google'a ismimi yazdığımda kendi sitemin çıkması. Yani hem kendimi tanıtacağım hem de yazılar yazacağım bir site olacak. Kısacası kişisel facebook... Fakat hangi özellikde bir hosting e ihtiyacım var? Nereden kiralarsam web tasarım konusunda yeterince yardım alabilirim? ( pek bilgim yok bu konularda ) gibi sorularım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...

Not: Terimlerde yanlışlık varsa kusuruma bakmayın.

• http://uzmantescil.com.tr/linux-hosting.php tek tıkla blog siteni kurabiliyorsun ftpye dosya atıcam diye kasmadan
  • ne kadar ucuza hallederseniz sizin için o kadar avantajlı olur.
    şu şekilde bir domain adı alıp. link'i
    birde en ucuzundan hosting ayarladınız olay tamam ;) oh miss link 2
  • Cevaplarınız için teşekkürler...
  • Hocam sitenin bol bol kapanmamasını istiyorsan ve güzel kaliteli destek istiyorsan yani 7/24 ulaşabileceğin natro derim ben ve sizin için kişisel plan hosting paketini öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: knowledqe93

Cevaplarınız için teşekkürler...

eyv dostum her zaman anladığım konularda yazıyorum işte millete :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbardakci34

Hocam sitenin bol bol kapanmamasını istiyorsan ve güzel kaliteli destek istiyorsan yani 7/24 ulaşabileceğin natro derim ben ve sizin için kişisel plan hosting paketini öneririm

Önerin için teşekkürler. Fakat hostbul.net de natro için olumsuz yorumlar var. Bu nedenle natro dan biraz soğudum açıkçası... Acaba önerebileceğiniz başka hosting firması var mı?
  • Hosting sitelerinde wordpress host diye hostlar satıyorlar. Acaba bu şekilde bir hosting alırsam wordpress in bütün temalarından seçim yapıp o şekilde mi kurabiliyorum siteyi? Yoksa standart bir tema mı kullanmak zorundayım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.