Şimdi Ara

Blizzcon 2016 Goodie Bag

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasım ayı sonunda Blizzcon etkinliği düzenleniyor. Bu etkinliğe gidemeyenler, virtual ticket alarak online olarakta katılabiliyorlar. Etkinliğe katılanlar, isteğe bağlı olarak Blizzard ın verdiği Goodie Bag i satın alabiliyor. Bu Goodie Bag i Blizzard kargo ile evinize kadar gönderiyor. Almak isteyenler olursa, Virtual Ticket in ücretinin yanında 35$ Goodie Bag ücreti ve 13$ civarı kargo ücreti olmak üzere toplamda yaklaşık 48$ a sahip olabilirler.

Paketin içeriğine bakacak olursak ;

1 - Blizzcon X Hatıra Kupa Bardağı

Blizzcon 2016 Goodie Bag

2 - World of Warcraft Bardak Altlığı

Blizzcon 2016 Goodie Bag

3 - Heroes of the Storm E.T.C Gitar Penası Kolyesi

Blizzcon 2016 Goodie Bag

4 - Hearthstone Microfiber Tablet Temizleme Bezi

Blizzcon 2016 Goodie Bag

5 - Overwatch Patlamaz Reindhardt Roket Çekici

Blizzcon 2016 Goodie Bag

6 - Starcraft II Bebek Overlord Anten Başlığı

Blizzcon 2016 Goodie Bag

7 - Diablo III Oyun Zarı Seti

Blizzcon 2016 Goodie Bag

Kutu içeriği bunlar. Virtual Ticket alarak sahip olmak için, önce ticketi almanız, ardından ticket sahiplerine özel Goodie Bag sayfasından ikinci bir satın alma yapmanız gerekmekte. Türkiye için kargo ücretinide ayrıca ödemeniz gerekiyor.

Blizzcon 2016 Goodie Bag

• Çok yavan bir paket olmuş bence. Cam ve ekran silme bezi yerine mousepad falan verselerdi bari. Yinede pena kolyesi güzelmiş ama içlerinde işe yarar bence bir tek bardak var tabii onunda izolasyonu düzgünse...
  • milyoncudan çıkma gibi paket
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    Hearthstone için şimdiye kadar düzgün bir hediye vermediler. Geçen senede almıştım goodie bag i, bu seneki hearthstone hediyesi geçen senekine göre daha iyi. Geçen sene gönderdikleri çantayı hâlâ kullanıyorum, eğer bardakta aynı kalitedeyse kullanılır. Bu sene Overwatch yeni oyunları olduğu için daha güzel bir hediye verirler diye düşünüyordum ama olmadı. Geçen sene heroes of the storm da bulunan rastgele bir heronun figür oyuncağını göndermişlerdi (bana Lich King geldi), bu sene pena kolyesi yine ucuza kaçmış gibi geldi bana. En güzel hediyeleri diablo için gönderiyorlar, koleksiyon için gayet hoş.
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    Streamer ın birinde görmüştüm Overwatch ın çekici. Çocuğun eline versen oynamaz çok dandik ve kalitesiz duruyor bence.
  • Bardak dışında elle tutulur bir şey yok.
  • Virtual ticket alınca hearthstone cardback gelmiyor değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.