Şimdi Ara

Blizzard yüksek lisans anketi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, işletme bölümünde yüksek lisansta pazarlama dersinin projesi için yeni bir ürün ve onun paarlama stratejileriyle ilgili bir projemiz var.Bizde oyuncu bir grup olduğumuz için Blizzard-Titan projesini seçtik.Tabi Titan hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadığımız için biz de warcraft ve diablo dünyalarının birleşimi olarak hayal ettik ve buna göre bir anket oluşturduk.Eğer doldurursanız çok seviniriz zaten 1 dakikanızı bile almıyor hepsi şıklı.Şimdiden teşekkürler.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEZ3ay1rSkhVZGhKdHJ3VlZOZ2NEVHc6MQ

• bu online oyun mantığı sanki sende birazcık karışmış ya da ben mi öyle hissettim acaba ya? Online oyun derken çevrimiçi oynanan oyun demek istiyoruz ancak MMORPG türünden mi yoksa Rockstar Games'i falan da sardırmışsın konuya multiplayer falan mı demek istiyorsun? Yılda ne sıklıkla online oyun alırsınız sorusu afedersin ama birazcık absürd sanki. Bir de hocam titan yayınlandı mı???

Neyse belki işin görülür diye işaretledim ama bişiler eksikti sanki ya.
  • doldurdum bende işiniz görülsün diye ama üstteki arkadaşa katılıyorum. çıkmamış, daha da kötüsü hakkında en ufak bir fikrimiz dahi bulunmayan bir oyunu tercih etme sebebimizi sormuşsun kesinlikle revize edilmesi gerekiyor. titan'dan beklentileriniz nedir? sizce wow'da olmayıp titan'da olması gereken şeyler nelerdir? (ya da tam tersi) sizce titan'ın sistem gereksinimleri nasıl olmalı? gibi...kolay gelsin...
  • anketi doldurdum ama senin durumunu özetleyen; doğmamış çocuğa don biçmek, dereyi görmeden paçayı sıvamak, gelin geldi de kele kelesi kaldı gibi çok güzide atasözleri ve deyimler var birde "ne sıklıkla online oyun alırsınız?" kısmı güldürürken düşündürdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmek alır gibi online oyun alıyoruz zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.