Şimdi Ara

Blizzard Proleteriat Stüdyosunu Satın Aldı.100 Kişilik Ekip Dragonflight'a Katılacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blizzard Spellbreaker yapımcı stüdyosu Proletariat'ı satın aldı, 100 kişilik ekip World of Warcraft: Dragonflight üzerinde çalışacak

Blizzard Spellbreaker yapımcı stüdyosu Proleteriat'ı kadrosuna kattı, anlaşmanın maddi detayları açıklanmadı. World Of Warcraft'ın yapımcısı, 100 kişilik ekibi ön siparişe açılan Dragonflight'ın yapımına kanalize edecek. Blizzard,

Dragonflight'ın ön siparişe açıldığını duyurduğunda ayrıca, paketin "en geç" 31 Aralık 2022'de, yani bu yıl çıkacağını açıklamıştı. O yüzden 100 kişilik çalışan desteği mantıklı gözüküyor.

Blizzard Spellbreaker yapımcı stüdyosu Proletariat'ı Dragonflight'a kanalize edecek

Blizzard'ın duyurusu, Proleteriat'ın kendi açıklamasından hemen sonra gelmiş. Şöyle ki Boston'lu firma, battle-royale oyunu Spellbreak'i artık desteklemeyeceklerini ve oyunun 2023 yılı içerisinde sunucularının kapanacağını duyurmuştu.

Proletariat'ın Mayıs ayından beri Blizzard ile çalıştığı ve bu duyuru ile 100 kişiden oluşan ekibin Blizzard' a katılmasının resmileştiği ifade ediliyor.

Blizzard Proleteriat Stüdyosunu Satın Aldı.100 Kişilik Ekip Dragonflight'a Katılacak.

Activision-Blizzard, 2021 Ocak ayında Vicarious Visions ile Blizzard oyunlarına destek vermesi için anlaşmış, Ocak 2021'de ise firma resmi olarak Acti-Blizz çatısı altına girmişti. Ardından Vicarious Visions, oldukça iyi eleştiriler alan Diablo 2: Resurrected'ı piyasaya sürmüştü. Bu yeni firma alımının, World of Warcrat için kritik öneme sahip Dragonflight'ın geliştirme sürecini nasıl etkileyeceğini önümüzdeki aylar gösterecek.

Alıntı

metni:
    Blizzard Spellbreaker yapımcı stüdyosunu kadrosuna kattı (merlininkazani.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35359C425 -- 29 Haziran 2022; 19:18:35 >

• World of Warcraft Battle Royal modu mu geliyor yoksa? Blizzard Proleteriat Stüdyosunu Satın Aldı.100 Kişilik Ekip Dragonflight'a Katılacak. 

• Söylüyorum Dragonflight oldu oldu olmadı WoW hikaye

Biter demiyorum da daha da sırtını düzeltemez.

Ha Dragonflight iyi olsa bile oyuncular ne durumda o da zaten ayrı bir sıkıntı

Her türlü WoW için tehlike çanları çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 29 Haziran 2022; 20:52:35 >
  • oyun 6 ay içinde çıkıyor.. 100 kişi alıp ekibe katıyorum ve yapıma katacağım diyorsun.. çıkışında ne halde olacak çok merak ediyorum..

• Valla classic'e dokunmasınlar da isterlerse 10 bin kişi alıp 10 expansion çıkarsınlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.