Şimdi Ara

Bleach Manga (Anime için Spolier olabilir.) (569. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.706
Cevap
40
Favori
420.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam. Başlamayı düşünüyorum da, hazır Bleach manga da bitmişken anime gelene kadar (bi ihtimal) OP ile idare edebilirim.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Haftalık takip ettiğim bir diğer seride Naruto'nun bitimine yakın başlayan Black Clover bu seriye de bir göz at derim Bleach gibi takım konseptli bir seri severek okuyorum Wsj rank da genelde ilk üç te baya iyi gidiyor.
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir bakayım hepsine
  • Yalnız o değilde şimdi biz boşu boşuna yıllardır bu mangayı mı okuduk. 4 Yıl mangayı takip ettim, 3 yıl boyunca neredeyse her hafta buraya bir şeyler yazdım merakla bekledim-bekledik sonuç hüsran sonuç kalp kırıklığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

OP biticek gibi görünmüyo valla

Bu arada hocam OP'i takip ediyor musun? Eğer ediyorsan neden bu kadar sevildiğini söyler misin

Hocam ben mangadan takip ediyorum. Neden takip ediyorsun diye soracak olursan hikaye örgüsü çok geniş. Örneğin ilk bölümlerde anlatılan one piece hazinesi sadece süsmüş.

Bu kadarını söyleyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben animeden takip ederim günde bikaç bölüm izlerim herhalde dizi tadında olur benim için. Hikayesini herkes seviyorsa denemek isterim

@KyourakuShunsui; Ne yazık ki 4 yıldır mangayı ben de takip ediyorum ve hayal kırıklığı oldu kesinlikle herkes için. Yapıcak bişey yok artık son bölümü de okuyup yolcu edicez Bleach'i
  • 6 yildirda ben takip ettim manga ve animesini. Fgt mesela daha eski bir takipçi. Herkes biteceğini biliyordu ama böyle saçma bir şekilde tahmin etmiyordu.

Çünkü çoğu şey daha açıklanmadı veya havada kaldı. Örneğin zarakinin bankai, aizenin bankai, isshin bankai bunlar bile en az açıklamaya kalksa en az 20 bölüm tutar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bir de Hirako Shinjinin bankai var. Hiçbirini göremedik göremiycez de
  • o kadar saçma ki şu olay japonları gözümde fazla büyütüyorum galiba. akıllı millet diyordum. bi tarafta zerre iptal edilme kaygısı olmayan uzattıkça uzatan gereksiz önemsiz yan karakterleri bir sene dövüştüren kubo, öbür tarafta 15 yıllık seriyi katleden WSJ. ikiside birbirinden mal. olan her hafta okuyan ve bekleyen hayranlara ve serinin kendisine oldu. resmen katlettiler seriyi. bundan sonra ancak film falan yaparlar diye tahmin ediyorum. belki kubo gider devamını alternatif son diye başka bi yerde çizer.
  • Arkadaslar WSJ nin sucu yok.Bleach artik para kazandirmiyor. Sonucta adamlar is yapiyor yani. Hata tamamen kubonun, serinim icine ederek mutlu olmustur umarim

• Kubo efendi "işte gizli tekniğim daha bitmedim" temalı şeyler çizene kadar hikayeyi doğru düzgün anlatsaydı bu duruma düşmezdi hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabibitosan

Kubo efendi "işte gizli tekniğim daha bitmedim" temalı şeyler çizene kadar hikayeyi doğru düzgün anlatsaydı bu duruma düşmezdi hiç.

Aynen her dövüşte aynı olay oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler çıkmış bakmadım ama duyduğum kadarıyla değişik bir sayı olacak ve galiba bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Spoiler çıkmış bakmadım ama duyduğum kadarıyla değişik bir sayı olacak ve galiba bitiyor

Hocam ben baktım ama neredeyse hiçbir şey yok diyordum ta ki Akonun 480. bölümde anormal reiatsuyu fark etmesi olayını tekrar görünce spoilerda bi has... çektim. Manganın sonu ile çıkarsa animenin sonu kesinlikle farklı olur diyorum ben.

• 686 mı son olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilith442

686 mı son olacak ?

Öyle söyleniyo.

• Manganin sonu: ichigo, aizenin bankaisi

• kpwale kullanıcısına yanıt
  • 22 ağustosda büyük duyuru geliyormuş. Acaba anime gelebilir mi?

http://www.animefantastica.com/bleach-mangasi-uzatildi-buyuk-bir-duyuru-gelecek
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Gelsin artık nolur
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.