Şimdi Ara

Bleach Manga (Anime için Spolier olabilir.) (570. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.707
Cevap
40
Favori
420.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

22 ağustosda büyük duyuru geliyormuş. Acaba anime gelebilir mi?

http://www.animefantastica.com/bleach-mangasi-uzatildi-buyuk-bir-duyuru-gelecek

Büyük duyuruysa animedir. Ancak WSJ mi ilgileniyor animeyle de böyle bi duyuru Bana kalırsa eksik kalan hikayeyi her hafta 5er-10ar sayfa şeklinde tamamlama peşindeler. Ama büyük duyuru diyor, animeden başka büyük bi duyuru olamaz herhalde. Alakasız bişey çıkarsa da küfrederim çok pis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük final bugün geliyordur heralde.
  • 15 senelik serinin içine ettiği için kime sövüyoruz belli oldu mu? Baya birikti de boşaltmam lazım.

Final haftaya bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 4 Ağustos 2016; 16:47:46 >
  • Bir serinin içine bu kadar iyi sıçılabilirdi.

• Ukitake belki ölmemiştir bir şeyler olur demiştim,üzüldüm.

Hala Hinamori ve Aizen için umudum var
  • Bu hafta son degil miydi?

Sanirim Wsj cok fazla tepki aldi renkli olacak son sayi.

Buyuk duyuru ise anime oldugunu dusunmuyorum(umarim animedir. Hatta anime ile anlatilmayan olaylari islerler falan) belki de yeni seri falandir.

• Yachiru da gitmiş

Ayrıca 10 yıl sonra diyor ve Ichigolar yok ortalıkta. 10 yıl sonra bu adamlar 28 yaşında olucak. Son bölümde Inoue ya da Tatsuki ile evlenip çoluk çocuğa karışmış bi Ichigo görebiliriz diycem de son sayfa işleri bozuyor Sanırım 13 takım kaptınını ziyarete Ichigo ve Aizen geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

Bu hafta son degil miydi?

Sanirim Wsj cok fazla tepki aldi renkli olacak son sayi.

Buyuk duyuru ise anime oldugunu dusunmuyorum(umarim animedir. Hatta anime ile anlatilmayan olaylari islerler falan) belki de yeni seri falandir.

Anime olabilir (büyük duyuru deniyor), hikayeyi tamamlamak adına bişeyler yapılıcaktır onu duyurucak olabilirler ya da yeni seri çıkıcaktır (Bleach Shippuden) ancak sanmıyorum.

İmkansıza yakın bi ihtimal de Kubo HxH çizimlerini devralmış ve mangaya devam edicek olabilir
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Tatsuki ile evlenip orihimeyi metres olarak almali . Nedense tatsuki ile daha mutlu olur her alanda

• Koca manga hiç olmuş. Ruh kralı kim oldu, ichigo kimle evlendi, ichigonun kardeşlerine ne oldu onlarca soru. Bence bunları anime ile anlatacaklar. Yoksa en az 4 yıl daha gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lisa Yadomaru bile kaptan olmuş. Beyaz saçlı kara kaşlı ezik kaptan kim onu bi çıkaramadım gitti Byakuya' nın yanındaki. Rukiye bile kaptan olmuş ama en eski ve en deneyimlileri Shuuhei hala ezik büzük geziyor. Ciddi ciddi 20 kere baktım şu sayıya. Gerçekten finale 1 sayı kalmış böyle birşey yapabilirmi Kubo diye. Adam yapmış valla helal olsun. Japon hükümetinin yerinde olsam yasa çıkarırır anime ve manga ile ilgili herşeyden yasaklarım bu herifi. Göz nurum Bleach'in düştüğü duruma bak.
  • Yanarım yanarım şu Hirako yu tam güç bir göremedik, ucundan bankai gösterseydi bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

Yorumları okuyordum birden bunu görünce bastım kahkahayı
  • Final haftaya gençler Ichigo uber super mega güç gibi bir şey oldu kesin. Belki de yeni Ywach o olmuştur.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Tatsuki ?
    Tatsuki ile İchigo hakkında bir şey mi vardı ki ?
    Kesin Orihime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilith442

Tatsuki ?
    Tatsuki ile İchigo hakkında bir şey mi vardı ki ?
    Kesin Orihime.

Tatsuki ile ichigo birbirlerine cok yakin. Bence ichigo icin en iyi aday.
    Tabii orihimenin kurasaki kun diye bagirmasida fena degil hani

• Onvious kullanıcısına yanıt
    Bence de en iyi aday ama olmaz.Yakın arkadaş durumundalar.
    Orihime olacak çok büyük ihtimalle duygularıyla ilgili şeyler falan da vardı zaten baya.
  • Rukia nerede? Inoue'yi ichigo arkadaş olarak seviyor. Bir yandan da bir arc rukia bir arc inoue için kullandı kubo. Adam harbi troll king narutoda belliydi kimin kimle olacağı ama bleachte hiç belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6B037E8D -- 4 Ağustos 2016; 21:38:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • troooooooooooooooooooooooollll
  • 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.