Şimdi Ara

Blaze Necro Sro120cap (2020 Mayıs Sıfırdan Tekrar açıldı ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
19.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi aralar bu serverda +16 mı +17 mi silah mı ne basmıştım ama sonra sıkmıştı patlatmıştım silahı bu aralar tekrardan sro ya başlayasım geldi malum yaz geldi ama bu servera dönülmez ya eski usul bir şey arıyorum..
  • hocam indiriyrum bende isminizi verir misiniz oyun içi :)
  • Oxidiuz O kullanıcısına yanıt
    pm olarak gönderdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeShinoda96

Bot var mı acaba ??

evet oyunda mbot var ücretsiz kullanılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todesarten

120 level'ı görünce gözüm biraz korktu ama hani 80 level zamanında, geceleri gizli gizli, o çöp bilgisayarlarımızla kervan çektiğimiz günleri hatırlıyorum.

Gerçekten çok iyi olmuş. İnanılmaz bi' pvp olmuş. Türklerin guildleri ne kadar aktif? Kale sahibi var mı bizimkilerden?

Ben 2012'den beri oyunu bıraktım. iSro oynuyordum çok fazla. Acaba ofisten döndükten sonra evde zaman geçirmek için yüklesem mi diye düşünüyorum.

Türkler oyunda yeteri kadar var yani yalan olmasın ama oyunun aşağı yukarı %30-35 i fln Türk diyebilirim jangan kalesine sahip bi Türk guildi var ama cogunlukla para fgw ve kervandan saglanıyor özellikle alex samar arası geceleri belkide 30-40 kervan dolaştığını görebilirsiniz bide vote silk sistemi var sw ye oy verdiğiniz takdirde 50 silk veriyor oyundada + basanlar ya da glo reverse gibi ihtiyaclardan dolayı silk arayan cok oluyo silkte rahatlıkla satılıyo yani mesela kerwanda günden 1-2 b kazanıyosan günlük silktende 400-500m kazanılıyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 17 Haziran 2015; 22:41:10 >

• Çin açtım blade fakat fire cold light yoktu buildde force vardı yabancı birisine sordum dengelemek için yaptılar dedi anlamadım nasıl build yapacam açıklayacak varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefasız22

pm olarak gönderdim :)

Hocam bana da gönderir misiniz nickinizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetleee

Çin açtım blade fakat fire cold light yoktu buildde force vardı yabancı birisine sordum dengelemek için yaptılar dedi anlamadım nasıl build yapacam açıklayacak varmı

fire cold light aynı isrodaki gbi burdada uplaynca 3ü birden uplanıyor arkadaşta bow var 120 lw 3üde açık force'nin altında cold fire light ve zehirleme force buildleri alt alta sıralı ztn senin ondan kafan karıstı sanırım hepsi alt alta isroda yanyanaydı burda hepsini bir araya toplamşlar oyunculara kolaylık olsn diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 19 Haziran 2015; 17:44:01 >
  • mbot linki atar mısınız çalışan
  • beyler botu buldum mbot v1.12b calısıyor. ancak para sıkıntısı var 50 levelim item bile alamıyorum npc den yardımcı olabilecek var mı
  • Beyler bir arkadaşımla başlamak istiyoruz ama elimizden tutan olur mu? Özellikle vefasız kardeş hala oynuyorsan yardımcı olabilir misin bize :)
  • Ben de indiriyorum bir bakacağım nasılmış sararsa 120 cap istiyordum bu aralar.

Edit: sw ölü gelmeyin beyler sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 15 Ağustos 2015; 18:16:05 >
  • 800+ online dedikleri nerde anlamadım ben. Dolu server var mı beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benya

800+ online dedikleri nerde anlamadım ben. Dolu server var mı beyler ?

Electus 2500+ online var şuan diğerlerinin neredeyse hep 1000 altı
  • benya kullanıcısına yanıt
    kardeş şuan sw yi bitirdiler sanırım gm ekibi işi kıvıramadı ama deneyimli tecrübeli bi ekibin actıgı electus var eski adıyla elamidas ve suan 3000 e yakın online ı var bazı bozukluklar vardı giderildi sw günde 5-6 saat checkte fln kalmıyo digerleri gibi res gelsede 1 kez geliyo oda lag azalsın veya trafik sorununa bi nebze katkı sağlasın diye yapılıyo tawsiye ederim
  • sayfada sürekli hep ayni sayilar var online sayac fake haberiniz olsun hep 800 lü rakamla 3 sayi degisiyor, buradan bakin dogrusu bu.

http://sroconnect.com/servers.php
  • ................................................................................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilyoslu -- 23 Şubat 2016; 20:18:27 >
  • ben oynuyorum uzun süredir sarıyorda parası olan kazanır değilde emek kazanır sistemi var
  • ---RİVAL SRO PVP SERVER---

140 LVL

30 DG

VIP SKiLLER

ARTI SINIRI ADV İLE BİRLİKTE (+250)

FULL BUİLD SİSTEM

ACADEMY SİSTEM
    DAHA ÖNCE HİÇ BİR YERDE GÖREMEDİĞİNİZ PREMIUMLAR,GOD BLESSLER ,HONOR SCROLLAR VE DAHA FAZLASI

HER GÜN OTO UNİQUE EVENTLER (SAMARKAND-HOTAN-JANGAN-DOWNHANG)

KALE SAVAŞLARIMIZ PAZAR GÜNLERİ 20:00-21:30

Forum Sitemiz
    http://www.dream-sro.com/forum/showthread.php...

Web Sitemiz
    http://rival.dream-sro.com/default.aspx?s=anasayfa

Facebook Sitemiz
    https://www.facebook.com/rivalsropvp/?fref=ts

RİVAL SRO ONLİNE

• server kapanmış HATRED guildinden Faik ve İsmail abiye ulaşabilen pm :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.