Şimdi Ara

Blader - Bir Nevi Rehber ^^ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :)) bufflarin oyle olmasinin nedeni tamamen yardimci arkadasin konfigurasyonunun eski olmasi ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

quote:

Orjinalden alıntı: can_bolat

benim sorumda şu: Neden kasarken ligthingdeki 2 buffun son hallerini değilde önceki hallerini kullanıyorsun?

bence botun buff kısmına yanlışlıkla force piercing yerine flow piercing yazmıştır

Eline sağlık char da güzel rehberde ^^

concantiration 4 lv i 2 lv la karıştıramaz heralde ?
    Bence ilgilenmiyor botla
    Nasl olsa her türlü kasar, işim gücüm var havasında

• quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

quote:

Orjinalden alıntı: can_bolat

benim sorumda şu: Neden kasarken ligthingdeki 2 buffun son hallerini değilde önceki hallerini kullanıyorsun?

bence botun buff kısmına yanlışlıkla force piercing yerine flow piercing yazmıştır

Eline sağlık char da güzel rehberde ^^

concantiration 4 lv i 2 lv la karıştıramaz heralde ?
    Bence ilgilenmiyor botla
    Nasl olsa her türlü kasar, işim gücüm var havasında

hocam cevaplamış :)

ben concantirion demedimki

• Blade char bana yaşlı işi gibi geliyor.
    Genç adam nuker kullanır

@emreovic5

yazıları bir daha oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 3 Eylül 2008; 15:20:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vertus65

hocam eline sağlıktamilleti blade ye bu kadar özendirme yaw serverlar şimdi bladeci dolar

ayrıca ciddi olarak bir şey soracağım müsade edersen biliyorum bir çok char kastın maks level fakat bu charlara göre blade charda hissettiklerin nelerdir
    diğer charlara nazaran bundan keyif aldığın ya da almadığın yönler nelerdir onca chardan sonra blader char kasmış olmaktan memnunmusun blade chardan sonra diğer charlarınla oynamaya dönermisin tekrar cevap evet ise neden ?

Blader su an en keyif veren char ... Ama tekrar soyluyorum su an ... ilerde ki bu ilerde ne kadarlik bir zaman bilinmez ... herkes 89-90 setini fuller ortalik acayip saglam charlar ile dolar ... o zaman kesemediklerin sayisi arttikca keyfi kacabilir ...
    Ki bu soyledigime muhalefet olma niyeti olanlara dw de PvP alaninda bir sure vakit gecirmelerini oneriyorum ... Su an DW de PvP alaninda max lvl sahiplerinin hepsinin zaman Blader ve warrior-cleric zamani dediklerini goreceklerdir ... Ha gun gelir degisebilir yalniz bu ... oyun dinamik, hali ile oyunun durumuna gore dengeler degisebiliyor, bunu inkar edip "X build her aman ezikti her zaman ezik kalacak" ya da "y build her zaman kraldir" demek yerine dengeleri iyi olcup tartanlar ve bu degisimlere ayak uydurabilenler oyundan her zaman keyif alir ...

• quote:

Orjinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

quote:

hocam eline sağlıktamilleti blade ye bu kadar özendirme yaw serverlar şimdi bladeci dolar

ayrıca ciddi olarak bir şey soracağım müsade edersen biliyorum bir çok char kastın maks level fakat bu charlara göre blade charda hissettiklerin nelerdir
    diğer charlara nazaran bundan keyif aldığın ya da almadığın yönler nelerdir onca chardan sonra blader char kasmış olmaktan memnunmusun blade chardan sonra diğer charlarınla oynamaya dönermisin tekrar cevap evet ise neden ?

Blader su an en keyif veren char ... Ama tekrar soyluyorum su an ... ilerde ki bu ilerde ne kadarlik bir zaman bilinmez ... herkes 89-90 setini fuller ortalik acayip saglam charlar ile dolar ... o zaman kesemediklerin sayisi arttikca keyfi kacabilir ...
    Ki bu soyledigime muhalefet olma niyeti olanlara dw de PvP alaninda bir sure vakit gecirmelerini oneriyorum ... Su an DW de PvP alaninda max lvl sahiplerinin hepsinin zaman Blader ve warrior-cleric zamani dediklerini goreceklerdir ... Ha gun gelir degisebilir yalniz bu ... oyun dinamik, hali ile oyunun durumuna gore dengeler degisebiliyor, bunu inkar edip "X build her aman ezikti her zaman ezik kalacak" ya da "y build her zaman kraldir" demek yerine dengeleri iyi olcup tartanlar ve bu degisimlere ayak uydurabilenler oyundan her zaman keyif alir ...

Blader Charlar 90 da Yıkılmaz oluyolar sanki daha bi nukerin pvp de bi ff bladeri devirebildiğini görmedim . Extrem nukerleri saymıyorum

@umbaba

• Harbiden 10 numara rehber olmuş eline sağlık hocam.
  • Eline saglık
  • bu char herada mı?

senin yaptığın farma katılmadığım için çok pişmanım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli

bu char herada mı?

senin yaptığın farma katılmadığım için çok pişmanım.

Evet bu char Hera'da

http://www.rev6.com/bplayer.asp?id=842513

Bu chari onglarda kastim, Hera acildiginda nuker kasip 64 yaptim, ben onglara yol aldim herkes kasmaya devam etti, herkes 70+ oldu ben bunlari (bunlari diyorum cunku ayni sekilde birde rogue kastim) ancak lvl kasmaya baslayabilmistim ... 90 lvl olali tam bilmiyorum ama baya oldu, bu bow idi once, sonra blade oldu, 2 ayi coktan gecti full farm 90 olali yani ... Bu arada bastan benim ong farm fikrime "nasi yaf ne sacma, ben kasar bi an once max olurum" diyen bazi kisiler hala farm yapiyor Hera'da

• Süper bir rehber olmuş eline saglık seni Dw de çok görür oldum bu aralar 90 level warior en önemli skili ( 80 lik bagırma ) onunla bile 3-5 max 7 k çakıo çok saglam bi char yattıgını bi kere gördüm oda laqtan Sadece şunu merak ettim 71 lik comboyu neden açmadın yani 73 lüqün bi davam olarak kullanılabilir.Birde ong farm konusunda çok haklısın Gaia geçen arkadşlara önerim 64 level bir wiz yapıp spotlar boşken rahatca sp kasın level kolay hep ekonomik bakımdanda çok avantajlı

• 71 combosu dediginiz yani 1. tab son kitap flying stone smash oyle ahim sahim damage vemedigi gibi sadece bleed status veriyor rakibe ... sadece bleed status icin kullanmak bana gore gereksiz ... zira combolar kullandiklari sureye kiyasla verdikleri damage yetersiz skiller, division birazda impotent etkili statuslar PvP icin ... Ha oyle rakip olur her statusta pill basar o zaman dersiniz 71 ile bi bleed vereyim bassin pill i ardina vereyim 73 ile division i ... ama zaten bleed e pill basarak oynayan bir rakibi her halukarda alirsiniz PvP de
  • @tuzsuzdelibekir

dün akşam serverdaki yabancı bir blade de pacheonun atack rayting veren kuş skilini gördüm konuştuk biraz kendisi ile ,memnun olduğunu söyledi
    daha önceki konularda görmüşsündür 90 bicheon 90 fire 90 cold şeklinde bir yapılandırmam var benim kalan 30 lightingti onuda kapadım 30 lvl pacheon açtım hiç böyle bir şey denememiştim aykırı olarak tam anlayamadım ama sanırım vuruşları biraz etkiledi gibi sence 30 lvl pacheonun pasif skili ile atak rayting veren kuş skili az da olsa katkı sağlarmı yoksa kalan 30 lvl llik boşluğu heukselin pasifine verip hp yimi attırsaydım ..

yanlız şunu belirtiyim 80 lvl cleric + bard ile çift pc çift char oynuyorum lightingi tamamen silmemin sebebi budur bardın % 80 lik koşma buffu bana fazlası ile yetiyor ..
    gerçi bu şekilde bir oyun tarzı ile çok tepki alıyorum oyunda yabancılardan ama umursamıyorum ,yapabilecek en üst seviye olay budur bence bende onu yapıyorum hatta bir warior ya da roggie kasıp 3 ncü bir chardan ana chara mask skilini ( şu sana vurduklarında stun karşındakine stun veren skill)basarsam bladecime herhalde 10-15 charın arasında aslanlar gibi dolaşırım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertus65 -- 4 Eylül 2008; 10:37:47 >

• Güzel Rehber... Emeğe saygılı olmak lazım
  • Blader icin pacheon denemedim, ama glavier de pacheon denemistim, etkisi oluyor ama cok az diyebilirim ...
    Birde su acidan bakmak lazim hangimiz elimizde attack ratingi max silah ile oyunuyoruz ya da elimizdeki silahin attack ratingine bir suru tas basip ugrasiyoruz ? yani focus+strike ile silah uzerinde yapilacak guzel bi calisma bence pacheondan gelecek kadar attack rate saglar zaten ...
  • bu arada diğer bir pc den cleric ya da warior destekli bir blade oynamanı tavsiye ederim müthiş keyifli ,bu şekilde athens ta oynayan tek kişi benim diğerleri buff desteğini kendi arkadaşlarından alıyor ama benim ki gibi daimi olamıyor diğer chardan ana chara trace atıp otomatik buff basma programı ile birlikte peşimde merc gibi dolaştırıyorum charı ikinci bir buff veren charı peşime takarsam ilerde, ilk başta kendim gülmekten yerlere yatarım gibi geliyor
  • eline sağlık harika rehber

up
  • quote:

@tuzsuzdelibekir

dün akşam serverdaki yabancı bir blade de pacheonun atack rayting veren kuş skilini gördüm konuştuk biraz kendisi ile ,memnun olduğunu söyledi
    daha önceki konularda görmüşsündür 90 bicheon 90 fire 90 cold şeklinde bir yapılandırmam var benim kalan 30 lightingti onuda kapadım 30 lvl pacheon açtım hiç böyle bir şey denememiştim aykırı olarak tam anlayamadım ama sanırım vuruşları biraz etkiledi gibi sence 30 lvl pacheonun pasif skili ile atak rayting veren kuş skili az da olsa katkı sağlarmı yoksa kalan 30 lvl llik boşluğu heukselin pasifine verip hp yimi attırsaydım ..

yanlız şunu belirtiyim 80 lvl cleric + bard ile çift pc çift char oynuyorum lightingi tamamen silmemin sebebi budur bardın % 80 lik koşma buffu bana fazlası ile yetiyor ..
    gerçi bu şekilde bir oyun tarzı ile çok tepki alıyorum oyunda yabancılardan ama umursamıyorum ,yapabilecek en üst seviye olay budur bence bende onu yapıyorum hatta bir warior ya da roggie kasıp 3 ncü bir chardan ana chara mask skilini ( şu sana vurduklarında stun karşındakine stun veren skill)basarsam bladecime herhalde 10-15 charın arasında aslanlar gibi dolaşırım ..

Up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 5 Eylül 2008; 14:48:16 >

• emeğine sağlık çok güzel olmuş kasması en zor olan bu charla ilgili yaptığın rehber bence üst konu olmalı çünkü fazla blader kasan yok ve gerçekten sabır isteyen bir yapılandırma

bu arada 95k sp yakıyo helal

pvp yapması en zevkli char bence sırf blader'lar için full str armor glaiver char yaptım şu an dengim olan ( lvl54 de char) ve benden 5 lvlyüksek bladerlarla çok güzel kapışıyo (int karakterlerin yüksek vurması önemli değil bana tek atan adama bende tek atıyom zaten 9000hp var genelde tek atamıyolar :D )
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.